Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...169170171172173174175...194
Dolů
Téma: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre
**
#48729
Re: abstinovat Před 6 rok  
Máš pravdu, ale pozor na to co píšeš )) nemám žádný problém neexistuje. Já mám problém stále, nástup do nového zaměstnání ( alkoholik) problém, uzavření pojistky - alkoholik problém ! Lidé co denně pijí jsou čistí, ti po léčbě nikoli
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48730
Re: abstinovat Před 6 rok  
Ladis ahoj,
ja na leceni nebyl a nemam "cejch" alkoholika ikdyz jim samozrejme jsem,zvladal/zvladam to svepomoci.Ale ano PROBLEM mam,ze prave diky tady te momentalni nespokojenosti a splinu muzu po tom alkoholu sahnout jako po "vysvobozeni",ale uvedomuji ai,ze by problemy nezmizely a naopak by se znasobily a to si plne uvedomuji,takze jsem si momentalne jisty a vim proc nepiju..
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48731
Re: abstinovat Před 6 rok  
Já už problém nemám,naopak, beru to i na úřadech jako + a je mi ukradené co si myslí. Můj život
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48732
Re: abstinovat Před 6 rok  
To je dobre,jen pisu,ze vtom muj problem neni ba naopak co si kdo o me mysli mi je u .... hlavne at se clovek citi sam dobre mej se ahoj
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48953
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 11 měsíce  
Ahoj lidi ,

Tak ja jedu zase od zacatku . Vcera byla oslava a ja jsem mel 8 piv u grilovani . Dneska je mi seredne , jako bych vypil tech piv dvojnasobek . Sucho v puse , pocit na zvraceni a standardni tlak na hrudi (uzkost). Ted zase cucim do stropu a nemohu spat. Tzn. 8.5.18 = den 0. Jsem na sebe fakt nastvanej a rikam si , jestli mi to za to stalo ???? .Jak to jde Vam ?

Martas
MARTIN MANN
Junior Boarder
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48954
třes Před 5 rok, 11 měsíce  
No Marťas máš to ve svých rukách, myslím, že jsi věděl co přijde. Na tvoje zdravotní problémy( úzkosti, tlak na hrudi atd.) a léky co bereš, bys fakt neměl pít, ale to ty víš sám nejlíp. Beru léky´= nepiju. Hotovo. Birell neměli?
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48955
Re: třes Před 5 rok, 11 měsíce  
Do šľaka. Čo máte furt s tými Birellmi? Však už len ta fľaša pripomína pivo. Ak je pivár, je to riziko. Podobne ako nealkopivo. Ani čaj predsa nebudete piť z fľaše od vodky. Či áno?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48956
Re: třes Před 5 rok, 11 měsíce  
Ahojte,jo s tím birelem má krtek pravdu,všechno připomíná pivo,je tam i malé procento alkoholu.Kdysi jsem taky chtěla přejít na birel ,dokázala jsem jich vypít dost,ta chuť je taková podobná a vyvolává chuť dát si pořádné pivo,že jsem stejně u toho skončila. Marťas prostě musíš dál.Já už teď nejím ani cukrovinky kde je i aroma nebo stopa alkoholu.Např.Mila nebo Milena.Dělám vše to co jsem kdysi myslela,že to není nutné ani potřebné. Fakt už nechci do toho spadnout. A držím všem pěsti,není to žádná sranda přestat.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48958
- úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 11 měsíce  
Stát si za tím, že nepiju a bohužel na grilovačce je na to pivo chuŤ. Furt by udělal líp, kdyby si místo těch osmi piv dal dva birely. Nebylo by mu teď tak blbě.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48959
únava - nespavost - pocení - depre Před 5 rok, 11 měsíce  
Neříkám že to schvaluju, ale chuť na pivo je na opíkačce velká, tak pokud chci žít bez alkoholu, dám si nealkoholické. Záleží na vůli. Jo jasně, takže aby ho birel nestáhl k pivu, tak si to pivo dal radši rovnou
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...169170171172173174175...194
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter