Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...3456789...194
Dolů
Téma: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre
**
#19974
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 9 měsíce  
Ono i kdyby tě varovali všichni,tak by tě to neodradilo.Každý musí udělat svoji zkušenost,at´je jakákoliv,aby se z ní poučil.No a co se týká tebe Vláďo?Brát prášky a zároven´pít se nedá.Chceš pomoc,zároveń pomoc odmítáš.Otázka pro tebe -co je pro tebe nyní nejdůležitější?Co chceš?Můžeš proto něco SÁM udělat?Podle toho se zařiď.Někdy i pořádná kocovina může pohnout s balvanem.Pro každého alkoholika je však tajemství jestli ji vůbec přežije.Myslím,že ses ještě dostatečně nepoučil ani nerozhodnul.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19975
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 9 měsíce  
Jani,rozhodl a věř mi že ano. Jen musím ještě v pondělí promluvit s lékařkou, odnést druhý díl neschopnosti do práce a pak přijede kamarádka pro kočku. Věř mi že jsem na 100% rozhodnut , já se totiž chci vyléčit
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19976
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 9 měsíce  
Pokud vím,tak nástup máš 31.7.Dnes je 5.7.!!!!!!!Ty už máš vystavenou neschopenku?????Pokud vím,zmińoval ses o tom,že právě víkendy a volna jsou pro tebe nebezpečné.Že tyto dna máš spojené s pitím.Můžeš mi to nějak rozumně vysvětlit?Nebo se mýlím a špatně pochopila?Pochopil jsi,že máš před sebou 3 kritické-ničím neošetřené týdny?????V tom případě ti doporučuju každý den pravidelné procházky po hřbitově.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19977
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 9 měsíce  
Jani, na neschopence budu v pondělí 2 týden, po týdnu jsem šel u lékařky s pravdou ven a to díky vám všem tady, a i díky tomu se vše začalo hýbat. Kamarádka zavolala tu léčebnu, ale ani to chtěli slyšet odemně, takže jsem to včera udělal a byl pochválen. Termín 31.7 je konečný, ale mám volat co týden, jak se uvolní místo nastupuji. Myslím že by bylo vhodné tohle vše své lékařce sdělit , i já budu mít čisté svědomí. Rozumíš mi malinko ? Mimo to jsem se objednal i na Psychiatrii tady u nás , ale to už tu nebudu. Vím dobře že mi není dobře, ale já opravdu potřebuji zabezpečit i tu kočku, do útulku ji nedám a kamarádka si jí odveze a postará. Vydržte to ještě chvilku se mnou
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19978
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 9 měsíce  
Kočku jsem také měla.Ani to mi nepomohlo abych ji a sama sebe nepřipravila o střechu nad hlavou díky pití.Dnes je u neteře.Má se skvěle.Já ji měla v bytě.Nyní si vychutnává svobodu.Neteř bydlí v domku a miluje všechno živé,tak má i lásku.Děti se mi rozběhly po světě,hledat své uplatnění,zkušenosti-učí se žít.No a mi nezbývá,než tohle všechno přijmout a učit se totéž.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19979
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 9 měsíce  
Rozumím ti.Nejde o mne.Jde o tebe.S lékařkou se porad´,popros ji pomoc.Jedná se o týdny a ne dny.V sázce je tvůj život.Dobře víš,že to sám nedáš.Problém je v tom,že si nepřiznáváš celé nebezpečí,které ti hrozí.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19980
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 9 měsíce  
Jsi Jani tak hodná, ani nevíš jak. Dnes je sobota, ven nemohu protože jsem v šílené depresi, ale čičina je obstaraná , doma je čisto a já ležím , na vycházku ven nejdu, máš mě pod kontrolou
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19981
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 9 měsíce  
Zapomněl jsi na NĚKOHO,KDO TĚ NAŠEL-BŮH!Hledej JEHO OCHRANU,JEHO VŮLI,JEHO LÁSKU.Já si jdu lehnout-ty se modli,pomodlím se i za tebe.A nezapomen´,že je tu spol.AA.I když to máš daleko-nic není nepřekonatelné(jen vlastní odpor)najdeš tam sílu a podporu nepít.Najdeš tam přátele na život a na smrt.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19982
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 9 měsíce  
Láďo,

neoodaluj to. Číča může k sousedům, když jim řekneš, že musíš do špitálu, určitě jí tam hodí něco k jídlu. Jestli ti došly peníze, jde vážně o život. Modlím se taky. Ty potřebuješ lékaře!!! Čím dříve tím lépe. Nechtěj to dohnat do stavu, kdy jim ani nebudeš schopen říct, až přijedou, jak ti mají pomoci a co s tebou je...Volej hned. Udělej to pro sebe. Věř mi, já tohle prožil, po čase si budeš blahořečit, že jsi udělal nejlepší rozhodnutí v životě....Já bych se vůbec nerozpakoval volat 155 s tím, že mám těžký odvykací stav po alkoholu a lécích...Nemáš se za co stydět. To tahle společnost, která vydělává na spotřební dani a propaguje chlast ve velkém by se měla stydět. A doktoři z RZ se k alkoholikům chovají jako ke každému jinému, kdo potřebuje pomoci. Alespoň to je má zkušenot...

Měj se a drž se!

Ignatius
Ignác Hromádka
Junior Boarder
Příspěvky: 36
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19983
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 9 měsíce  
Ignáci, dnes jsem zatím docela v klidu, jen nejde zastavit ten strašný třes.
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...3456789...194
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter