Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...86878889909192...194
Dolů
Téma: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre
**
#35950
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 9 měsíce  
lidi , ani nevíte jak moc pomáhá to, že si povídáme, zdraví člověk to nepochopí
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35951
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 9 měsíce  
Nejsmutnější je, že jakmile člověk fakt potřebuje pomoc a dostane se do toho opravdového stádia, kdy nechce pít, ale přesto pije, aby přežil, sebere všechny síly a jde někam do nemocnice schánět léčení, tak první co mu vkládnou, že tři měsíce v léčebně stojí sto kolíků... Jako by si je ten kalič už dávno nezaplatil na dph a spotřební dani za alkohol... Já propil odhadem dobrý dva miliony. Jen na DPH jsem si na tu léčebnu zaplatil na rok léčení... Ale jak jsem psal. U mě to padlo na řidičák, ale byl jsem přesně v tom stádiu, kdy jsem věděl, že jsem prohrál a pokud chci dál, že to s pitím nepůjde. Paradoxně, kdyby to tenkrát dopadlo, tak si myslím, že bych byl nejpilnější pacient, kterej by jim zas zvedl malinko procento úspěšnosti. Docela mě překvapilo, když jsem se v Budějcích bavil s primářkou a celou dobu mě hlídal nějakej týpek, kterej by mě asi měl spacifikovat, kdybych tam nějak vyváděl. Jenže já tam přišel vyloženě pro pomoc. Zlomenej a škemrající o pomoc. Nic víc. A ačkoly jsem byl zbídačenej, smrděl jsem a neměl jsem vyřešený zdravotní pojištění v ČR, dala mi diazepam na zmírnění delýrka a dostal jsem svačinu a čaj. Strašně mě překvapil jejich přístup. To jsem byl fakt na dně a i díky svému stavu a tomu pojištění pro mě byla léčebna v tu chvíli nedosažitelná.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35952
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 9 měsíce  
to teda nie opytam sa pijes?
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35953
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 9 měsíce  
Ale víme Láďo. Já, když býval po tahu, tak jsem měl potřebu si s někým povídat. O čemkoli. Když to byly ty megatahy, tak se semnou nebavily ani slepice v kurníku, tak jsem furt měl puštěnou televizi, nebo dokumenty v pc... Měl jsem pocit, že aspon ty na mě mluví.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35954
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 9 měsíce  
katka,

ano mám před sebou novou lahev, a pivo
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35955
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 9 měsíce  
včelař, mám joj plus )) naháči mluví se mnou
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35956
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 9 měsíce  
Takže jsi těžce najetej na alkoholickej noční život. Přes den někde něco ulovíš, doliješ hladinu a spíš. V noci pak zas kalíš. Když už takhle frčíš, doufám, že jíš. Játra potřebujou bílkoviny, aby ten alkohol mohly odbourat. Katarina psala, že musíš najít touhu žít. Já to vidím z druhé strany. Musíš dostat hrozný strach ze smrti. Pak teprve nastane zlom. Teď se ještě nebojíš. Ještě jsi king, kterej to nějak zase zvládne. Ale Láďo, je ti jasné, že tomu konci jdeš každým douškem naproti...
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35957
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 9 měsíce  
včelař,

jak sem již psal, ted mám chvilku že to půjde, zavolám detox, ale věřím katce
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35958
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 9 měsíce  
Včelař ja aom napisala,ze musis mat touhu zit ale aj ja som mala strach zo smrti a z toho vsetkeho chcela som zomriet mozno mi neuverite ale mne nikto neveril ale to co som zazila v tu noc a dalsie dni ako si ty pisal včelař ze si sa rozpraval s Bohom tak ja som sa rozpravala so svojim mrtvym bratom a hovoril mi,ze ak neprestanem a nedam sa nejak dokopy tak mi zoberie to najcennejsie co mam a to by som nikdy nezniesla, aby moje dieta trpelo za mna. takze vtedy ako si pisal smradlava, spotena, bolelo ma cele telo, vracala som a nehovorim o tom ako som sa triasla ci co to bolo a este do toho vracala som povedala ze ak dozijem rana, tak nikdy nechcem zazit ten hrozny stav. ja neviem ci niekto ste mali take stavy,ze vas napadali zvierata, hovorili ste s mrtvymi a pritom bolelo cele telo nehovorim o chrbate a peceni, vracani tak som si povedala,ze ja to dam a ak prezijem tu noc a dalsie dni potom tak sa pokusim zit ako vzorna matka a manzelka a vynahradim svojej rodine vsetko co som zanedbala. netvrdim,ze nemam sem tam ten pocit vypit si a to riadne alebo take pocity ako ma teraz Lado,ale vzdy to nejak prehodnotim a verim,ze to dobre oc vo mne ostalo premoze to zle. u nas na Slovensku antabus se nedava takze to musim zvladnut bez neho ale kolkokrat by som ho rada si dala aby som mala tu barlicku. tiez nema ziadnysch priatelov iba Vas tych virtualnych ale kazdy den si prehodnotim a poviem si,ze dala som to bez toho svojho poharika vodky a dakujem bohu ze som tu a hlavne mozem v klude spat
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35959
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 9 měsíce  
Lado ja ti tiez verim a tiez Včelaři mam strach zo smrti nechcem zomriet keby som chcela tak tu uz davno nie som.
Ladislave aku zasa novu lahev nejak sa rozbiehas ja len dufam,ze to vsetko dobre skonci a vsetko bude ako predtym. si silny bojovnik.
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...86878889909192...194
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter