Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...78910111213...194
Dolů
Téma: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre
**
#20014
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 10 měsíce  
čauky, tebe taky zdravím, odkud jsi ignáci?
pěkný den
Janis30
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20015
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 10 měsíce  
Janis30, promiň, zatím si pnechám jistou míru anonymity, tedy jestli Tvůj dotaz směřoval na mne. Počkám, až se dozvím něco i o TObě Zatím postačí, když napíšu, že od Prahy jsem nedaleko...

Měj krásný den

Ignatius
Ignác Hromádka
Junior Boarder
Příspěvky: 36
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20017
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 10 měsíce  
v pohodě, v klidu
Janis30
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20019
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 10 měsíce  
To je dobře,že se oba dáváte do kupy.Včera jsem se na sebe nasrala.Vláďou jsem se totálně vyčerpala a nadala si do blbů..Dobrá zkušenost-zapomněla jsem na svoji nemoc a neodevzdala jsem ho včas do opartování Bohu.On o tom,ještě nemá zkušenosti.Zkouší začít.Ignáci mám z tebe radost,že jsi vydržel-i když vím jak je to těžké.Jestli máš kousek do Prahy,co tak začít chodit do AA?Tam zaručeně nezapomeneš na poslední dny,poslední zkušenosti se svým abs´tákem.Stejně jako na to,že jsi se už stal alkoholikem-a cesta zpět k pití už pro tebe není.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20021
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 10 měsíce  
Noc byla klidná, čičina je zabezpečená a najedená, já .. nerad bych obtěžoval zde pokud to někomu vadí. Zítra mě čeká kontrola a mám radost, že mohu zdělit termín nástupu i s tím že mám co týden volat zda to nebude dříve. Trošku víc se potím a třes , ale to už mám tři týdny. Díky všem vám , já to zvládnu
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20022
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 10 měsíce  
Co blbneš?Neber to osobně.Nikoho neobtěžuješ.To jen já byla blbá a udělala SVOJI CHYBU.Všichni alkoholici se musí naučit myslet především sami na sebe-NA SVOJI STŘÍZLIVOST.Mne by tato moje chyba někde na počátku mohla ohrozit tím,že bych se mohla rozpít.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20023
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 10 měsíce  
Janičko , já se na tebe nezlobím, jen mě trochu nadzvedl ten pán před tebou, že si dělám srandu .. že si snad sem chodím hrát. Ale opak je pravda, já jsem už podnikl hodně věcí, mám podporu, zítra přijede ta kámoška, už má pro mne i tašku a vše co budu potřebovat a odveze kočku. Nezlobím se na tebe, to ne Jani
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20024
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 10 měsíce  
Přestala jsem dávno řešit jestli se na mne někdo zlobí,je naštvaný a podobný.Vím,že se nesmím dostávat do situací,kdy se naseru sama na sebe.To jsem se dokázala vytočit až tak,že jsem opět začala s pitím,protože má zlost nebyla v přímé úměrnosti situaci(stavu).A nedokázala jsem si ji odpustit.I když se často stává,že právě tyto situace,kdy se na sebe naseru mne nakopne k pohybu,změně,která je žádoucí.ŘÍKÁM TOMU ŽÁDOCÍ ZDRAVÁ ZLOST.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20025
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 10 měsíce  
Janičko, víte ono každý člověk je asi maličko jiný, např. Ignác je borec v tom že si dal stopku sám sobě a drží už čtyři dny, já piji 30 roků, samozřejmě že vydržím i nepít, jak jsem psal když musím pracovat nebo řídit, starat se o děti adt. ale poté vždy přišlo něco co mi našeptalo, pracuješ, jsi slušný člověk proč bys se nemohl napít – dej si. Ale za ty roky a za vše co jsem pitím ztratil , si dnes uvědomuji že už to pití dál k životu nebudu potřebovat, i když to ještě neumím úplně zastavit. Jsem ve fázi kdy už místo chlastání jen užívám abych vydržel do nástupu. Jsem rozhodnut a bylo to moje rozhodnutí, prostě s tím končím a skončím !
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20031
třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 9 rok, 10 měsíce  
Já ti Láďo budu držet palce. Ve volných chvílích si piš, co ti alkohol všechno vzal. Sloupec, co ti dal nebudeš potřebovat;-).
Zkus si přijít na činnosti, kterými bys vyplnil prázdno, které tě bez láhve potká.

Já jsem např. začala chodit na výlety. Neuvěřitelné, kolik krásy je kolem nás! Večer jsem tak unavená, že mně myšlenka na láhev ani nenapadne.
Po odeznění abstinenčních příznaků se mi otevřel krásný, nový život, který jsem pod závojem alkoholu nebyla schopná vidět.
Jsem za to vděčná, stojí to za to! Tak to zkus dát:-)
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...78910111213...194
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter