Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...89909192939495...194
Dolů
Téma: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre
**
#35981
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 9 měsíce  
je to strašně těžký soupeř, jednu chvilku jsem ho měl skoro na lopatkách, ovšem bylo to zdání. Směje se mi do ksichtu
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35982
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 9 měsíce  
V tomto stadiu už to dávno není o vůli. Bohužel člověk moc dobře ví, i kdyby nechtěl pít dál kvůli stavu ,který alkohol navozuje,co ho čeká ,když střízliví. Absťák,poceni,nevyspani,silene deprese...někdy i halucinace. Děs a hrůza..dvěma slovy.
leah
Junior Boarder
Příspěvky: 35
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35983
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 9 měsíce  
U mě byly nejhorší ty psychické stavy...deprese naprosto šílené.. absolutní ztráta smyslu života. Všechno se se mi zdálo nanic a cesta autem do jezera tak lákavá... Ale jde jen o pár hodin.. dnů...Mi pomáhal jak uz jsem psala ten kinedryl a se pořádně vyspat po něm..pak cajicky na spaní a na nervy . Nervní čaje jsem tomu říkala . A moc mi pomáhalo a pomáhá zajít si na AA. U nás je super že jsou denně..tak kdykoliv se cítím ohrožené, nebo třeba mám čas,kdy jsem dlouho sama...manžel na služebce a tak..prostě tam zajdu, vyslechnu, nikdo se na nic neptá, je jedno jestli jednou týdně, měsíčně, za rok ,člověk se tam vrací, trochu s nadsázkou, jak domu .
leah
Junior Boarder
Příspěvky: 35
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35984
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocen Před 7 rok, 9 měsíce  
Ladislave tak Ty stále pod vlivem, já vstávám, a jsem střízliv, zas po týdnu pití litru vodky denně, včera jsem měl jen dvojku vodky, zakončovací, snad, tak a dnes zase začínám bez chlastu, jo snad po 10000...,jo řeknete, sám to nedám, máte pravdu, už mám dojednané sezení na AA,
Ladislave, vím žes psal, že to máš na AA daleko, ale máš auto, až se dáš do kupy, nestálo by je vyzkoušet, také nevím do čeho jdu...
Pepa
Junior Boarder
Příspěvky: 34
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35985
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení Před 7 rok, 9 měsíce  
Ladislave jak jsi psal " je to strašně složité, jste moc fajn, ale mě teď čekají soudy, bankrot, pokud bych nezaplatil nájem, jdu na ulici ... je to složité, " takových znám a nepijí...
V práci, musím komunikovat i s tmavou menšinou, a někteří jsou naopak nešťastní, že jim soud osobní bankrot zamítl, už se těšili jak budou splácet jen část.
Pepa
Junior Boarder
Příspěvky: 34
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35986
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocen Před 7 rok, 9 měsíce  
Ahoj všem: dnes 336. den bez gamblu


Tak ja mam za sebou uspesne 11 mesicu abstinence a dnes najizdim na dvanacty. Za mesic to tedy bude rok, co jsem absolutne bezpodminecne prastil s hazardem.
Před rokem, kdy gamblerska diskuze stagnovala a nebylo mozne si po netu popovídat s podobne nemocnými, jsem narazil na tuto stranku a zacetl se do pribehu zdejších diskutujících.
Prelouskal jsem mimo jiné v te době asi 50 stranek hlavne tohoto vlakna a byl jsi to TY LADISLAVE, kdo ve me vzbudil nadeji, ze se se zavislosti da bojovat a uspesne abstinovat.
V tuto chvili se zrejme nachazis v rozpolozeni, kdy musíš zabrat a znovu byt pro další zavisle tim Ladisalavem, který se nevzdava a zacne vyhravat dilci bitvy az do vitezstvi v cele valce s tim tezkym souperem.
S dovolenim jsem si také poznacil kontakt, pokud by ti nevadilo, rad bych si nekdy popovidal.

Drzte se všichni, abstinenci zdar
Lemog
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35987
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocen Před 7 rok, 9 měsíce  
Ahojte, tak Ladislav ako? sprosta otazka vsak? cislo mam a zavolam. Skus ten detox ak by ta vzali
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35988
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 9 měsíce  
Ladislav napsal:
co napsat, věřil jsem vám a věřím, "ja" ani nevíš jak bych chtěl někam zavolat, "ale co ta kočka?" jsme spolu už 8mím rokem, to jí nemůžu udělat. nejde mi to zastavit

Laco,

život máva (spravidla) prednosť!


Chápem Tvoju citovú väzbu na kocúra/(felis silvestris) ale *Homo alcoholicus* by už mohol odstúpiť aj nabok a uvoľniť priestor pre *Homo sapiens sapiens* v Tebe.

V tomto odvekom dueli na "život alebo smrť" Ti "tekutý rozum/ratio liquidus" vo fľaši našepkáva, ponúka a podstrkuje "uletené" bludy ako seriózne riešenia.
Vôľu si teraz sám rozpúšťaš v tekutom ruzume/(alkohole) a pobláznené endorfíny dovolenkujú ešte v Bulharsku.

Čo je silnejšie, strach o svoj život alebo o život mačiaka/kocúra?

"Je "pánom" tvorstva človek alebo kocúr v posteli?"

"Triezvy človek má určite vždy navrch!"

(O "mňauca Mikeša" bude postarané(!) - ponuky si dostal včas.)

"Prajem Ti teda: čistú myseľ pri rozhodovaní a pevnú ruku pri telefonovaní o vlastnú záchranu!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35989
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 9 měsíce  
za jak dlouho to asi tak odezní ? od noci kdy jsem dopil poslední kapku hnusu, jsem už výlučně na vodě. Ovšem ve strašném stavu, zřejmě to zítra vyřeším lékařem a dám pokus detox udělat doma. škody jsem už napáchal dost. zrovna to sčítám. Něco v té palici mi říká, že by to mohlo projít bez psychózy. Vyhrabal jsem poslední dvě tablety diazepamu.
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35990
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení Před 7 rok, 9 měsíce  
To Výš sám nejlépe, že bude hůř, také čekám na třes a atd., však to oba nezažíváme poprvé, já vzal B,... žádné prášky na předpis doma nemám.
Pepa
Junior Boarder
Příspěvky: 34
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...89909192939495...194
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter