Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Všechny mé osobní problemy jsou kvůli alkoholu
#21219
Re: Všechny mé osobní problemy jsou kvůli alkoholu Před 9 rok, 8 měsíce  
S tím válením-v prvním případě o tom nebudeš vědět,protože budeš mimo.V druhém taky ne,protože budeš mimo.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21220
Re: Všechny mé osobní problemy jsou kvůli alkoholu Před 9 rok, 8 měsíce  
Bohužel Jano, to nepochopíš..Protože ty když si cucneš piva tak tě najdou za měsís ve škarpě, v tom je rozdíl..Ale neřeš to..vím, že chlast je svině o tom žádná...změnit se samozřejmě chci, nechci si v pátek zajít vožrat hubu jako to dělá 95% národa českého.To je upřímná odpověď...
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21221
Re: Všechny mé osobní problemy jsou kvůli alkoholu Před 9 rok, 8 měsíce  
Jinak samozřejmě uznávám, že si Jano silná, že si dokázala stát ze dna..to je velice důležité, protože většina alkoholiků si toho dna musí čuchnout (platí i pro mne)
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21222
Re: Všechny mé osobní problemy jsou kvůli alkoholu Před 9 rok, 8 měsíce  
Máš pravdu Petře.Pomalu celých 9let,kdy jsem nepila jsem měla přítele,kterého chlast dostal až pod most.Tenkrát v zimě se chtěl utopit v Ostravici,no a záblesk světla ho poslal za dr.Turkovou.Tenkrát byl v léčebně 9měsíců,po návratu z léčebny ho vzali do práce,odkud ho pro chlast vyhodili a dostal z koksovny i byt.Od té doby měl recidivu po 8letech-tu musel zastavit v léčebně.No a nepije 17roků.Mně NIKDY NENAPADLO,ŽE JÁ HO BUDU NÁSLEDOVAT-A STALO SE!Toho muže si hrozně moc vážím,stejně jako našeho přátelství.Už mu bude 70roků,mohl by se na všechno vysrat.A neudělá to.Poklad,který našel nezahodí.Protože ví,jakou má cenu nejen pro něj.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21223
Re: Všechny mé osobní problemy jsou kvůli alkoholu Před 9 rok, 8 měsíce  
tomu věřim..musel na to přijít sám
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21224
Re: Všechny mé osobní problemy jsou kvůli alkoholu Před 9 rok, 8 měsíce  
Ty už to také Petře víš, že je s tebou zle, jinak bys nechodil na setkání alkoholiků, nesnažil se o ambulantní léčbu, jenže tvé nemocné ego pořád nechce tu rozlučku s chlastem, doufáš v zázrak, který nepřijde, když nepřestaneš pít úplně.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21226
Re: Všechny mé osobní problemy jsou kvůli alkoholu Před 9 rok, 8 měsíce  
Vím, že mi to přeješ..Až přijde, přijde
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21228
Re: Všechny mé osobní problemy jsou kvůli alkoholu Před 9 rok, 8 měsíce  
No a ty to máš stejný-taky se musíš přesvědčit sám.Zatím to máš u sebe ANI RYBA,ANI RAK.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21229
Re: Všechny mé osobní problemy jsou kvůli alkoholu Před 9 rok, 8 měsíce  
Máš pravdu, upřímně ti přeji abys zavčas!!!, už teď, okamžitě,přestal pít.Myslím si, že dost trpíš,a to zbytečně.Chlast neporazíš, věř tomu.Tak už mně nezlob!!!!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21231
Re: Všechny mé osobní problemy jsou kvůli alkoholu Před 9 rok, 8 měsíce  
Petrech,mozna se pletu,ale nez se alkoholik,ktery pije denne propracuje k deliriu,tak to nejaky cas trva.Do te doby ale ma stejne problemy jako ten,co se ozere jednou tydne.Dokonce bych rekla,ze pokud si nekdo "udrzuje hladinku",nemusi mit dlouho problemy jako ten,co se ozere "na srot" jednou tydne a "vyvadi" (opet vlastni zkusenost).Jsou problemy a problemy...Na to si bryle kupovat nemusim.
Libo,ja moc s tim,ze se clovek chova po alkoholu takovy,jaky je,moc nesouhlasim (to bych se mohla jit rovnou zastrelit:-()Spise si myslim,ze se chova pod urcitou situaci.Take jsem se chovala jinak s kamarady a jinak s partnerem.Proste jsem v tu chvili "neco resila".A muj alkoholem ovlivneny mozek si pekne "pospojoval nepospojovatelne"...
Anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter