Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: alkohol bulimie a tak
#21646
Re: alkohol bulimie a tak Před 9 rok, 8 měsíce  
Dobře, radši dam na vás, sobě už nevěřim. Nikoho jsem nechtěl urazit(chápejte taky, že jsem neustále pod vlivem). On se opravdu někdo nechá urazit hovadem jako jsem já? Ráno mně to probudilo ve 4 a myslel jsem že jsem blbec, že píšu na takovýhle stránky, že jsem vlastně v pohodě, ačkoliv jsem měl furt ten strach. A pak to zas nebylo v pohodě, běžel jsem do krámu, nabral tolik piv co unesu. A normálně jíst prostě nešlo.
Karel

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22294
Re: alkohol bulimie a tak Před 9 rok, 7 měsíce  
Jak to s tebou vypadá , Karle?.. Zkus jeden, jediný den nepít a přijít si sem počíst podporu do dalšího, druhého dne, určitě si vezmeš dobře míněné rady víc k srdci, dodají ti odvahu zvednout telefon a zkusit zavolat aspoň psychologovi. Pro mě to byl první krok,vystřízlivět,přestat myslet na sebevraždu..zvednout ten telefon, domluvit termín ..a přesto že to nebylo následující den..pomohlo mě to motivovat se, že do první návštěvy vydržím nepít, není to tak moc, tři týdny...to přece musím vydržet..taky kvůli práci. Tobě to v práci tolerují?
Je to minimum, co pro sebe můžeš udělat..jeden den si to zkusit nelít do hlavy, jít dřív spát.. Řešila bych nejdřív jeden problém, pak druhý. Napiš.
Anděla noci probděla

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22302
Re: alkohol bulimie a tak Před 9 rok, 7 měsíce  
Vypadá to tak, že včera 14 piv a teď zatim 6, furt stejný, jak začnu tak nepřestanu. Dělam VŠ, tam tolerují všechno. Během zkoušek jsem to chtěl omezit, ale jsem zvyklej se každodenně zpít, padnout do postele a spát, no a když jsem nepil(nebo zkoušel pít nealko pivo), tak jsem nemohl spát a měl noční můry a další den jsem byl nepoužitelnej, takže jsem pít musel abych ty zkoušky udělal. Za posledních několik let jsem nepil nejdýl 2 dny a bylo to hrozný+ nespavost. Lehnout si dřív je mi k ničemu, stejně nebudu spát. Já na povídání s psychologem moc nevěřim, jako kluk jsem tim prošel, ani nevim proč. Tobě někdo takovej pomohl? Jinak soukromej psycholog pokud jsem to pochopil dobře tak nebude hlásit na úřad že chlastam aby mi vzali řidičák?
Karel

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22304
Re: alkohol bulimie a tak Před 9 rok, 7 měsíce  
Kájo, zajdi fakt na AA:Hodně ti to pomůže, pochopíš, kam padáš, je tě škoda.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22307
Re: alkohol bulimie a tak Před 9 rok, 7 měsíce  
Zdar Karle. Neznám Tě, ale z toho co jsi napsal si myslím že máš fakt velikej problém a pokud s tím něco neuděláš, nemůže to dobře dopadnout. Jen ve zkratce - mě mé pití dohnalo až k tomu, že stačilo pohnout prstem a už bych tu nebyl. Dal jsem si léčebnu jako poslední možnost, nějak svůj život změnit. Teď třetím rokem abstinuji a je mi skvěle. To co teď napíši se Ti určitě nebude líbit a já to chápu. Já ve Tvé situaci bych to taky těžko přijal, ale napíšu to: Na Tvém místě bych požádal o přerušení studia, na ŘP bych se na dva roky vykašlal a absolvoval bych léčbu. Jseš mladej kluk a těch pár měsíců uteče jak voda. Pokud se Ti podaří dát se během léčby do kupy, čeká Tě krásnej život. Každopádně je super že píšeš sem, je tu dost zkušených lidí, kteří poradí. Pokud tu léčbu zavrhneš, určitě zkoušej všechno možné, ale neodkládej to.
Karel Preisler
preisler-karel@seznam.cz
Gold Boarder
Příspěvky: 163
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno, Jubilejní 23 62000 Narozeniny: 05/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22309
Re: alkohol bulimie a tak Před 9 rok, 7 měsíce  
Karle, přidám se. Léčebna je nejjistější, je pravda, ze studium můžeš přerušit, v praci to bude horší.,, minimalne zkus psychiatra!!!! drz se a pis, tady te podpori
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22310
Re: alkohol bulimie a tak Před 9 rok, 7 měsíce  
V Praze je třeba více psychiatrů na TH klinice. Něco dělej, jde o tvůj zivot
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22313
Re: alkohol bulimie a tak Před 9 rok, 7 měsíce  
Karel napsal:
Dobře, radši dam na vás, sobě už nevěřim. ...ačkoliv jsem měl furt ten strach. A pak to zas nebylo v pohodě, běžel jsem do krámu, nabral tolik piv co unesu. A normálně jíst prostě nešlo.

Karol,
rozladil si sa celý - všetky biorytmy. Odpočinok a spánkový režim je súčasť vnútornej disciplíny/sebekázně. Alkohol je nadpílená barlička, ktorá Ťa ťahá do závislosti. Odborníci(psychiater+psychológ) aj svojpomocné terapeutické skupiny, ako napríklad AA,je vhodná voľba.

Zodpovedne sa rozhodnúť už musíš sám!
(za seba)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22314
Re: alkohol bulimie a tak Před 9 rok, 7 měsíce  
Napsala jsem teď A4, vypovídala jsem se sama sobě...dost mi to pomáhá, smazala jsem to,ale je mi líp..Popsala jsem v ní svůj příběh,ale není pro druhé motivující, jak jsem kriticky zhodnotila, tak tu není nebyl Karlovi příliš ku pomoci.

Karle,osobně mi zatím ten první nepomohl, od prvního jsem utekla ( r. 2012),protože jsem si tvrdila, že nemám problém.... k dalšímu jdu za týden (18.9.), ve čtvrtek. Dám vědět.



A našla jsem tohle www.ferovanemocnice.cz/pravni-poradna/prava-osob-s-dusevni-nemoci-30/n-odebrani-ridics-2825.html

Je září, víkend, do školy nejdeš...Vydrž tři dny, ze zkušenosti vím, že třetí den už máš trochu čistou hlavu a dokážeš se na věci dívat jinak, fakt, problémy nevymizely,ale najdeš daleko víc řešení jak se s nima porvat.. Začni dneska
Anděla noci probděla

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22317
Re: alkohol bulimie a tak Před 9 rok, 7 měsíce  
Ahoj,já to měla stejně,když jsem pila,okamžitě jsem přestala jíst,protože vše šlo ven.Pak už mě ani jíst nešlo,nemohla jsem polykat.Muselo se vydržet 3dny,ano.Klepavka,horkost,zimnice,blbé vidění,nejhorší samozřejmě noce.Bolest svalů obrovská,brečela jsem,nešlo si nijak lehnout.takové jakoby halucinace,sny beze spánku a děsivé.Už to nechci zažít.Já poslední rok už se snažila nepít,průběžně do toho třeba po 3měsících vlétla a zas přišlo toto.Člověk má strach,že bude po něm,duševní stav je snad ještě horší než tělesný.Zkus to Kájo vydržet,osvobodíš se,když to nepůjde,zavolá ti někdo sanitku.A pak už ti pomůžou.Přece to takhle nemůžeš táhnout dál to je příliš velké trápení.Probudíš se a začneš nový život,stojí to za to!!Já ted už hlavně nesmím začít,furt si ty šílené stavy dobře pamatovat.Jsem si vždy po pár měsících řekla,že už to půjde,dát si pivo.Šlo,jednou,podruhé--a pak zase bác a šmitec a peklo.Tak se držme
Lenka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter