Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...28
Dolů
Téma: nemůžu přestat
#25117
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Co je to za egoistického slovensého narcise? čo tu len trepe do druhých.
Napiš si svoje vlákno ty ubohá strukturo a neser se mi do mého.Jasně jsem napsala je to pro Petrcha Renat Annu a Kiru.
Od tebe žádné názory ani tvé ubohosti nechci poslouchám a tvé příspěvky nečtu a ty nečti mé!!!!!!!
Žanda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25118
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Zřejmě máš problémy ze slušností a nestrkat rypák kam nemáš???

kdyby ses věnoval více koncentrace svého podvědomí a chování a slušnosti a staral ses víc o sebe a neukájel si tvému podivnému sebevědomí,došlo by ti co jsi zač!!! NA TOHLE VLÁKNO NEVSTUPUJ A O TO TĚ ŽÁDÁM A SVÉ ROZUMY VÍCE CENNOSTI SI ZKOUŠEJ V REÁLU.
NE ANONYMNĚ!!!!!
Žanda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25119
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Žanda napsal:
Co je to za egoistického slovensého narcise? čo tu len trepe do druhých.
Napiš si svoje vlákno ty ubohá strukturo a neser se mi do mého.Jasně jsem napsala je to pro Petrcha Renat Annu a Kiru.
Od tebe žádné názory ani tvé ubohosti nechci poslouchám a tvé příspěvky nečtu a ty nečti mé!!!!!!!



Ahoj.
To je jen abstinent Ja, kterej bohužel už zapoměl na časy, kdy do sebe lil jednu flašku chlastu za druhou...a to je právě druhá strana mince abstinujícího alkoholika...Takže vlastně určitá výhra, ale evidentně podepsaná zase někde jinde..A na to si Žando je traba dávat v abstinenci velký pozor ! Není všechno zlato co se třpytí "abstinencí"
ale já to někdy chápu...vždy je to NĚCO ZA NIEČO
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25120
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Petře i kdyby to byl ožrala nebo abstinent...nebo magor,ale tenhle člověk sem chodí aby mohl,svým způsobem druhý přeměřovat a ukazovat svou dokonalost,ale bohužel je tak tupý a vše dál pálí....prostě mu neříká nic. Blbej blbému ...vrána k vráně... sedí si na vedení...na netu to může být Šalamoun,ale v reálu je to zákeřný a bez přátel samolibej introvert.
Žanda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25121
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Myslím kdyby tento člověk pokračoval v pití, nebyl by ted Anštajnem a taky by tu nebyl.Někdo se holt na ten chlast vykašlat musí...jinak má z mozku pyramidu...
Žanda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25123
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
to je fakt
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25124
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
petrch napsal:
...ty si hvězda..nechápu jak alkoholickej vožrala (ikdyž třeba ted zrovna drtící abstinenci) může někomu vyčítat chlast..Nic jinýho už nikdy nebudeš, tak na to nezapomínej...A když nemáš argumenty, tak...

Petrch,
...toto si presne Ty-sám.

Osviež si pamäť a spomeň:
~ ako si si "decentne" *rýpol* do Janky M., že má určite v sebe najmenej 5 promile alebo je už po smrti.
...len preto, že mlčí(v liečebni).
(Keď nemáš argument, tak čuš/kušuj!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25125
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25126
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Zanda, vies ja som sa rozhodla pre abstinenciu preto, lebo som zistila, ze mne normalne pitie nic nedava. Ja neznasam ten pocit, ekd zacnem pit a potom sa musim zastavit. Pre mna je to ako skoncit v najlepsom a vtedy naozaj trpim, chcem pokracovanie a zo nepride. A ten pocit oblbnosti mi nevyhovuje. Vyhovuje mi byt uplne triezva alebo uplne na srot
Takze opijat sa uz nemozem, lebo to ma totalne nicilo, nejake slusne popijanie ma nezaujima - lebo mi nic nedava, skor mi vadi a tak som zvolila abstinenciu, lebo pri nej sa z tychto 3 motnosti citim najlepsie.
Samozrejme, ze je riziko, ze sa napijem a potom sa zas spijem, ale to by bolo a mozno este vacsie - ak by som regularne a decentne popijala raz mesacne. Lenze takto to mam ja a u kazdeho je to inak. Preto kazdy musi najst tu svoju spravnu cestu, aby sa citil dobre a spokojne. Ty si ju nasla a ja taktiez
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25127
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Ja napsal:
petrch napsal:
...ty si hvězda..nechápu jak alkoholickej vožrala (ikdyž třeba ted zrovna drtící abstinenci) může někomu vyčítat chlast..Nic jinýho už nikdy nebudeš, tak na to nezapomínej...A když nemáš argumenty, tak...

Petrch,
...toto si presne Ty-sám.

Osviež si pamäť a spomeň:
~ ako si si "decentne" *rýpol* do Janky M., že má určite v sebe najmenej 5 promile alebo je už po smrti.
...len preto, že mlčí(v liečebni).
(Keď nemáš argument, tak čuš/kušuj!)



Jak si pamatuješ co jsem napsal měsíce zpět..Díky, ale to jsem tak nějak očekával...dobrou
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...28
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter