Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...28
Dolů
Téma: nemůžu přestat
#25138
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25139
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Holky co tu píšete! To je jako byste mluvili o mě a věřte mi je to tím nadměrným pitím a častým. Já už se s nikým nedohaduji a jen si vychutnávám tu emforku. Vím že zas ji dlouho mít nebudu a nezabývám se nikým jen sebou.
Žanda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25140
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Renci, ved to, teraz si stastna a spokojna a je jasne, ze aj ked ta to laka, tak to nechces pokusat. Mohla by si prist o vela. Ja to vidim tiez aj na mojom vztahu, praci a na vsetkom. Vsetko sa lepsi. A je to aj logicke, mam o moc viac energie, casu a aj mozog mi lepsie funguje. Tym padom mam viac casu na rodinu, priatelov a aj na moje podnikanie. Viac sa o seba staram a rozmaznavam sa. Tiez vela cestujeme. Predtym som vsetko flakala, kedze bud som pila, alebo mi bolo zle a za tie dni co mi bolo fajn sa nedalo stihnut vsetko. Uz to je zazrak, ze som pri style mojho zivota co som viedla posledne roky, nezbankrotovala. Ja som stastna, ze som to dokazala zastavit vcas aj co sa zdravia tyka a nemam dovod to pokusat. Mne tie 2 pohare vina pokoj a blaho neprinesu, skor by ma to zas zacalo psychicky nahlodavat. Nastastie sa poznam velmi dobre.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25142
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25145
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Jaj Renca, zo srdca ti dakujem a to iste zelam aj ja tebe. Ved to sme stastne a spokojne a nepotrebujeme k tomu alkohol. To je uz velka vyhra
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25146
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Moc zdravim Zanetu a spol..ja prispivala do jineho vlakna, ale zde vam taky necham kousek meho trapeni... Abstinuji 10 den a hodne se stotoznuji s Kirou, ja bud musim byt strizliva, nebo byt na srot....neumim si oredstavit, ze bych si dala 2 dvojky vina a mela prestat....driv mi to problem nedelalo, a strasne me to stve...tak rada bych zasla s kamoskou na vino....jenze nemuzu, stydim se za to, ze bych se ozrala...tak vzdy jedu autem radsi a dam si kafe a vymlouvam se na to, ze se mi MHD nechtelo....naposledy, co byl sraz spoluzaku tak jsem jela taky autem, abych si neudelala ostudu...jinak ja pila tak co druhy den po vecerech vino a pivo, jak sel malej spat..a posledni dobou, uz jsem zacala mit i problemy vztahove vuci okoli, diky memu piti , tak jsem si vybrala tuto cestu , za par dni mam narozeniny, prijde pulka vesnice zase, jako sousedi s flaskami....no bude to sakra tezke...ale jelikoz jsem se rozhodla s ukoncenim piti shubnout, tak vymluvu mam jasnou....
Katka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25155
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Katka, tak tie narodeniny, to bude riadne zatazavajuca skuska, ale verim, ze to zvladnes. Inak mna uz nestve, ze si nemozem dat vobec nic, ked si idem posediet s nejakou kamoskou, uz to mam nejak zautomatizovane a je pre mna jasne, ze ja nealko, nejak nad tym ani nerozmyslam. Asi to chce len cas a prestane ta to stvat. Ja to teraz mam tak, ze nie, ze nemozem pit, ja naozaj nechcem a to je ten dobry oslobodzujuci pocit. Lebo, keby to citim tak, ze nemozem, ale chcem, tak to by mi asi dlho nevydrzalo.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25164
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Ahoj..já nevím jak začít, ale já uz nemůžu..chci přestat, ale nejde to..přišel sem holku co jsem měl hrozně rád, chlastal sem, chlastam a já nevím jak přestat..pomáhá mi zapomenout, ale jak sem strizlivej, tak mě ničí a nebaví mě to..mám stavy, že nechci být nechci nic řešit uz nikdy..
lukas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25165
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Zdravím. No Kácí jsi zavyslá na alkoholu a delší dobu. S kvartala si postoupila 3-4stadia. Skupina Epsilon. Opojení až do němoty. Já to měla také. Mé tělo už je odvyklé od alkoholu a už jsem zas kvartalní pijan. To už mi nevadí takové pití. Nemysli si každého závislého alkohol donutí zvyšovat dávky až do ožírání. Ty co pijí často. Deně ob dny. Tomu se nedá vyhnout. Tak se drž.
Žanda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25166
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Kvartály se zkracují, brzy to bude také každý den.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...28
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter