Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Když začnu, tak jsem nezastavitelný.
#26101
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 9 rok, 1 měsíc  
Balů, vítej v klubu prokletých
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26105
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 9 rok, 1 měsíc  
Dík za odpověď. No že nemám nutkání pít, teda v normálním stavu. Po 1-3 kouscích to často eště zvládnu (teda pokud třeba někam musim jít), po takovejhc 5 už jsem fakt nezastavitelnej.
Takže závislost vyloženě nemam, ale piju hodně rizikově.
Díky všem za odpověď. Myslel jsem, jestli je možný sám sebe uhlídat,když piju 3 dny v měsíci (ale to zase kurevsky hodně), ale asi máte pravdu a je čas se k tomu postavit.
Balů

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26106
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 9 rok, 1 měsíc  
Ještě dolpnění, proč si myslim, že nejsem alkoholik. Doma chlast prakticky nemam. Jenom 2 flašky, který mi tam seděj už několik měsíců. Agresivní vožralej nikdy nejsem, spíš otravnej, jak si myslim, že jsem vtipnej a roztomilej. A poslední dobou dávky snižuju. Na druhou stranu zase musím dát celovíkendový kocovinky, nepříchody do práce a celkově nespolehlivost.
Balů.

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26107
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 9 rok, 1 měsíc  
Balu, ja ta nechcem presvedcit, ze si zavisly.
Ale to co popisujes, tak to mas naozaj typicky kvartalny alkoholizmus.
My vsetci kvartali, to tak mame. Mozme mat doma plno chlastu a ani nas nenapadne ho pit. Ja som sa tiez opila len tak 2-4 krat do mesiaca, ale stalo to za to. Medzitym som mohla mat plny dom alkoholu a aj som mala a ani ma nenapadlo si nieco dat.
Proste na alkohol som nemala ani pomyslenie ani chut. A ked som potom pila, tak tiez som si obcas dala len 2-3 pohare, ale ked to na mna prislo a nieco mi v hlave preplo, tak som to fakt do seba liala ako vodu. Blbe na tom bolo to, ze postupne sa zacali zhorsovat tie kocoviny a psychika mi uplne odchadzala. Teraz mi je fajn, ale som si ista, ze keby sa k tomu vcas nepostavim, tak skoncim velmi zle.
Typickym prikladom kvartala tu mas Libu, aj ona pila len raz za cas a medzitym sa alkoholu co mala v dome ani nedotkla. Postupne sa jej tie intervaly zacali skracovat az sa skoro prepila k smrti.
A Anna to iste. Tiez bola kvartal az sa prepila k dennemu pitiu. Je nas tu vela takych a tiez sme v opitosti neboli agresivni, len otravni
V kazdom pripade ty musis prist na to co sa s tebou deje a ci si alkoholik. Odporucam ti co najviac si precitat na tomto fore, mne to pomohlo otvorit oci a snad aj zachranit si zivot.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26109
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 9 rok, 1 měsíc  
Přesně tak, jak píše Kira.A jak jsem ohrnovala nos nad opilcema, vždyť Já piju jen občas a pořádně! Protože mně to chutná!No, konce byly hrozné.Zatím ti to prochází v práci, jenže brzy nebudeš mít čas na tu práci, na nic.Vše se bude točit jen kolem chlastu.Delirium, epileptické záchvaty, sanitky, nemocnice...před týdnem jsem s jedním takovým 40 letým klukem mluvila, plakal, nezvládal nic.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26119
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 9 rok, 1 měsíc  
Já takhle pila pár let a myslela jsem si že jsem ok,druhý den vyprostovaky a dalsi uz mi nic nebylo.ale zhorsuje se to,ty kocoviny.jeste za kvartalniho piti uz mi bylo zle i 4 dny potom,takze piti 3dny a tak se stane z tebe co ze me.a to,ze treba tri roky nic,nic neznamena.jednou se to zhorsovat zacne...
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26120
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 9 rok, 1 měsíc  
Presne Anna, ja som to uz tiez ku koncu mala takto. 2-3 dni chlast, potom az 4 dni priserne kocoviny a hlavne depky a uzkosti a potom zas odznova. Takze uz som v podstate ani kedy nemala byt normalna...
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26124
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 9 rok, 1 měsíc  
Ano Kiro,myslím že každý,kdo neovládá alkohol tak skončí jako my vsichni tady.treba za pul roku,treba za tri.
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26125
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 9 rok, 1 měsíc  
Již to, že někdo vyhledá tyto stránky svědčí, že cítí, že není vše zcela v pořádku bud s ním nebo s někým, koho zná...Pokud to ovšem není z "vědeckých důvodů" nebo omylem
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26126
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 9 rok, 1 měsíc  
Ano ale jsou i tací,kteří cítí ze něco není dobře a jdou sem aby se ujistili,že jsou v pohodě
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter