Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Co vše mění abstinence
#38387
Re: Co vše mění abstinence Před 7 rok, 7 měsíce  
Krtek napsal:
Alkohol odbúrava zábrany. Pre nesmelého introverta to bol kedysi boží dar.

Kdyby jen pro introverta. Odstrani strach, tremu, nervozitu i obavy. Ty nejuspesnejsi prednasky/predvadecky v praci jsem mel vzdycky lehce opilej. Povzbudi a posili kdyz je potreba, ulehci starosti a trapeni, kdyz neni nikdo po ruce tak pohladi po dusi. Jo, jo, byly to fajn roky kdyz byl chlast poslusnym sluzebnikem a pomocnikem. Ovsem cesty zpet neni a zivot bez chlastu je prece jen lepsi. Svym zpusobem tezsi ale zabavnejsi, napinavejsi, barevnejsi a tak nejak uspokojivejsi.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38388
Re: Co vše mění abstinence Před 7 rok, 7 měsíce  
Prestne tak ako pise Gennosuke odstrani hlavne strach stavate sa suverenni. ja som tiez bola s klientami v miernom opojoni,ale potom sa to nejak zacalo zvrhavat, prisli okna, nestihala som,nebrala telefony,neplnila terminy, prekladala stretnutia. to som stihla za dva roky
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38390
Re: Co vše mění abstinence Před 7 rok, 7 měsíce  
U mě to je momentálně jako na houpačce. Je to ještě velmi krátce, na rozdíl od většiny tady, teprv skoro měsíc. Chvílema jsem uplně štastná, dostávaj mě barvy, čerstvej vzduch, příroda...mužu kdykoli vyrazit autem. I večer ještě něco udělam, něco si přečtu, což dřív nehrozilo, po sklence už se mi nic nechtělo, jen jít na cígo a to ne jedno... CO mě ted trápí jsou návaly nervozity a napětí. Asi jak to tělo neví kam s tim stresem, jak bylo donedávna zvyklý ho odplavit chlastem... Zkoušim sport, ale zatim to uplně nezabírá...Snad to odezní... Dobrý spaní všem spolubojovníkům
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38393
Re: Co vše mění abstinence Před 7 rok, 7 měsíce  
Ahoj Rachel!
O techto pocitech (jak na houpacce) jsem tu psala. No, bacha na to...
Jsme na zacatku, bude lip
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38396
Re: Co vše mění abstinence Před 7 rok, 7 měsíce  
a presne tieto pocity si dievcata nepamatam. ja ten prvy mesiac som bola rada,ze som prezila ten posledny abstak da sa pvoedat bez ujmy, nervozna som bola prve dva tyzdne a to riadne a posledne tahy co som mala,tak som si vsimla,ze som vzdy riadne schudla a nevedela som pomaly ani chodit a to som bola triezva.
hlavne na to sa snazit nemysliet.
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38400
Re: Co vše mění abstinence Před 7 rok, 7 měsíce  
Devcatka a chlapci,
dekuji vam za spolecnost v tento svatecni den, myslim, ze jsme si vsichni "pomohli" modelovat strizlivost. A ja jdu spat
Dobrou noc vsem a krasne strizlive rano preje Šantal
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38402
Re: Co vše mění abstinence Před 7 rok, 7 měsíce  
Rachel napsal:
U mě to je momentálně jako na houpačce. Je to ještě velmi krátce, na rozdíl od většiny tady, teprv skoro měsíc. Chvílema jsem uplně štastná, dostávaj mě barvy, čerstvej vzduch, příroda...mužu kdykoli vyrazit autem. I večer ještě něco udělam, něco si přečtu, což dřív nehrozilo, po sklence už se mi nic nechtělo, jen jít na cígo a to ne jedno... CO mě ted trápí jsou návaly nervozity a napětí. Asi jak to tělo neví kam s tim stresem, jak bylo donedávna zvyklý ho odplavit chlastem... Zkoušim sport, ale zatim to uplně nezabírá...Snad to odezní... Dobrý spaní všem spolubojovníkům

Rachel, mělo by se to poddat, když vytrváš, ale taky je možnost zajít si za odborníkem. Pokud by se jednalo o úzkostnou poruchu, jsou na to prášky. Držím palce.
Alhena
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38405
Re: Co vše mění abstinence Před 7 rok, 7 měsíce  
Vím, že se nemají vkládat odkazy ..ale Stopko promiň, to je pro ty, co třeba teď posunují hodinové ručky a přežívají absťák, nebo pro Šantal ležící s bolavou nožkou .. a pro mne úžasný, která se, byť střízlivá bude muset válet celý den v ložnici, neb zbytek bytu obsadili řemeslníci. Hezký, střízlivý slunečný podzimní den přeji
www.youtube.com/channel/UCr3vX1qdWHDu-9SUPcDlLHA
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38407
Re: Co vše mění abstinence Před 7 rok, 7 měsíce  
úzkosti to nejsou, to poznam, ty mam za sebou Spíš napětí, jakože vybuchnu.. takovej tlak.. tak krásnej den!
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38408
Re: Co vše mění abstinence Před 7 rok, 7 měsíce  
To mam taky. Hlavne vecer nez jdu spat.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter