Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...13141516171819...80
Dolů
Téma: už nechci pít ale opakovaně selhávám
***
#49321
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 9 měsíce  
Drahuš, krasne se to čte. Budu vám držet pěsti, ať je ta změna trvalá. I já cítím na dceři, že je ji líp, i když zpočátku to bylo těžké. Ale jaksi se ten vztah napravuje, i když spolu občas mame tezke boje, kdybych pila, bylo by to horší.
A tak celkove si myslím, že bych spousta věcí zvládala čim dal hůř, bez toho pití se to líp zvládá.
Jeden poznatek: je středu jsem byla jedné stare paní nakoupit a chtěla koupit stáčené víno, to víno, ktere jsem do sebe lila po litrech. Tak jsem čekala, jestli ti se mnou něco udělá, jak jsem to zacitila, mě tak natahlo, že jsem to víno málem ne odnesla. Tak je to dobrý, ještě furt se mi chlast hnusi. ..
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49322
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 9 měsíce  
Všechno jde príma, už si ty strašný kocoviny, hnusný depresky, takovýto částečně ochrnutý vědomí po chlastu ani moc nepamatuju a když kupříkladu sousedi zas neúnavně pořádaj chlastačky a zvou mě, tak se jen tak trochu výsměšně šklebím, aby to neviděli. Kolik jsem si ušetřil síly a nakolik ochránil duši, vynechávaje hospody, píva, panáky, petky, všechno to svinstvo-a kde bych byl, kdybych lil, osedlanej démony, hnus si pomyslet.
A přesto-teď jedu na fesťák, těším se na známý, vypadnout z pracovního a městskýho kola, věřím si-a přesto-mám před sebou rozpuštěný Antabus, těším se až ho požiju-radši ať to mám v sobě při těch slavnostech a zpitým okolí- je to moje jistota-a připíjím všem opilcům a opilkám, co jako já vědí-vydržet a těšit se z toho, to je základ týhle střízlivý cesty. Na zdraví-ale fakt!
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49323
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 9 měsíce  
Věříš si, ale jistota je jistota. A proc né. .. aspoň nebudeš nervózní ze selhání. A uzijes si fesťák. A to Ti preju.
JAk jsem nedávno psala, meli jsme sraz třídy, no ja jsem si to bez chlastu neuveritelne užíla. Jednak jsem to organizovala, což bych v minulém - alko živote nezvládla a dvojak vím, že bych se nalila nejlépe už dopředu, pak bych tajne chodila upijet a odpadla bych první a na dalším srazu by se vzpomínalo na ožralou Allie. ... Takhle to bylo uplne super, spolužáci se picli, ale nikdo ocividne alkoholik blábola nebyl a tak bylo prostě veselo a mě bylo strizlivé neuveritelne skvěle! !!
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49324
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 9 měsíce  
..je to krasa,cist i od ostatnich,jak to jde..pomaha me to,i kdyz si myslim,ze uz mam po letech konecne jasno.Nekdy při cteni tady porad dokola mivam pocit hodne podobny tomu,jaky jsem si vyvolaval chlastem-klid a mir,totalni smireni.Stejny pocit mam treba kdyz jedu vlakem z pravidelnych mesicnich setkani v lecebne..az se mi chce napsat smysl zivota.Takze diky,je to ma vira.Stalo to hodne,ale nakonec jsem rad,že jsem alkoholik,tento zvlastni pocit bych asi jinak nenasel.Stoji to za to.Zaroven vim,ze jsem si k tomu musel dojit sám,k poznani co to znamena bezmoc nad alkoholem,proste se k tomu propit,jinak me nepomohlo nic a nikdo..Tak moc tady nepisu,ale ctu,citim,drzim palce,jste uzasne bytosti,ti co ke všem ostatnim ranam jeste dostali do vinku tu lasku,vztah k chlastu,k sebezniceni,ale dokazali to prekonat.Ted jste rovni a pravem hrdi a je na co.Diky
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Poslední úprava: 06/07/2018 21:57 Provedl: zdenek.dry.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49326
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 9 měsíce  
Ahojky všem ????, už jsem tu zase zpět, ačkoliv četla jsem vás občas stále. Od září do února jsem byla čistá. Pak jedna sklenka, a vlastně bez důvodu,jsem začala znovu, až jsem opět na svém denním litříku vína. Poslední dva měsíce obrovsky náročné, ze všech směrů. Tak nebyla síla nic řešit. Teď již relativně klid po hrozných bouřich.A protože jsem poprvé při všech těch mých dětech a velké rodině poprvé úplně sama celý týden, řekla jsem si, že se do toho pustím znovu a tentokrát i konec s cigaretou. Najednou. To už jsem také dokázala asi na devět let. Ach jo,ty moje recidivy. Takže od včerejška sucho a bez nikotinu. A klasika,bolest hlavy, blbá nálada atd. .. ještě že jsem tu sama. Mohu se zlobit tak akorát sama na sebe. Tak..tolik moje hlášení, stále říkáte, že nemáte povědomí o těch,co se tu mihli. Takže hlásím,já,ostuda????????
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49332
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 9 měsíce  
Ahojte, tak aj ja sa hlasim, po mojom minulotyzdnovom zlihani som konecne v pohode. Citam si tu stale, len tento vykend sme boli na chate, nebol ani signal ale aspon sme vypadli z reality. Samozrejme sa aj pilo, ja som vydrzala a nejak mi to ani nechybalo, aj ked mozno na chvilku male zavahanie, ale hned som si spomenula jak mi bolo naposledy zle a nejak sa mi dneska nechcelo celi den valat v posteli z hnusnu opicu a vycitkami, tak ma to hned preslo. V utorok ideme chorvatsko, tak sa tam na mna dufam nebude skerit karlovacko Vseci sa tu drzte, drzim vam velmi palce. V poslednej dobe si velmi citam prispevky od Drahoslavy, drzim tebe aj manzelovy palce, velky obdiv
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 08/07/2018 16:14 Provedl: Cibulka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49348
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 9 měsíce  
Ahoj všichni, ahoj Agi, to je škoda no.. tak zase na začátku. Vadí ti tvoje popíjení nebo rodině? A jaké to bylo když jsi nepila?
Já dnes moc nepokecám, jsem dneska hrozně unavená. Cibulko ty se taky drž, a moje vlákno si přečti, spousta užitečných názorů od lidí, pokaždé když si to po nějaké době znova přečtu, objevím tam zase něco nového. Ze začátku jsem to vnímala tak nějak částečně. Teď tam vidím ty pravdy. A hlavně svou naivitu:-)

Jinak všem ostatním děkuji, taky mi pomáháte. Znovu jsme byli na spaní v lese, tentokrát už mě to tak nedostalo. Pohodička. Ale jsem dneska vyřízená. Tak se mějte. Pápá
P.S. Hezky vyřízená- žádné klepání celého těla, jsem zcela nabitá energií, ale dnes jsem měla dalekou cestu autem, tak proto.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49350
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 9 měsíce  
Ahojky všichni.. Drahoslavo, já vlastně ani nevím,kdy a jak se to zvrtlo. Nějak mi na tom přestalo záležet, nebo co , nejdřív maličko, občas sklenka, ale o to rychlejší návrat na staré míry, i protože jsem řešila velké problémy doma. Pak jsem si asi říkala, že teď nemám sílu, že berličky potřebuji . Teď začínám nový, a doufám že klidnější život , změnilo se hodně moc, snad k lepšímu a tak znovu na startu
Nicméně,jsem ukázka toho, jak si myslíme, že to máme pod kontrolou a nikdy bych nevěřila,jak rychle se vše vrátí zpět a směřovala jsem to ještě k větším hladinkarskym výkonům . Dneska je mi už trochu líp, bolí hlava,a vůbec nemohu spát, ale věděla jsem, do čeho jdu a zasloužila jsem si to
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49352
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 9 měsíce  
Ale popravdě, prvotní napití nebylo kvůli stresu. Prostě mi to přišlo jako dobrý nápad.. občas jedna sklenka, když jsem to tak pěkně zvládla, tak už to nepustím , haha,a jaký to byl fofr.. prostě kontrolované pití je blbost. Alespoň já si to myslím. Joo, a když už jsem si říkala, že stejně teď budu trpět, tak rovnou i cigára. Jsem třetí den sama doma, tak na nikoho nervu, držím se a trpím
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49354
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 9 měsíce  
Tak ja u sebe vubec ale vubec nepochybuji o tom, ze dat si jedno pivo by vyustilo v takovou jizdu .. a urcite jeste ten den. To nebylo jedno pivo. A do toho bych urcite zacal znova kourit. A vecer se nekde motal domu vylitej jak kreten a druhy den zas a znova. A to ze bych se napil prave v okamzik, kdy je vsechno tak nejak v poradku a bezi jak na dratkach - to je moje nocni mura(!). M.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...13141516171819...80
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter