Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...18192021222324...80
Dolů
Téma: už nechci pít ale opakovaně selhávám
***
#50209
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 8 měsíce  
Ahoj Drahoslava, ahoj vsetci. Mam sa dobre, chodim sem uz trosku sporadicky ale chodim stale. Bolo toho moc cele leto a este aj zajtra odchadzame. Uzivam si a uz sa mi to nejak v hlave preplo ze to neriesim a zijem bez alkoholu a som s tym spokojna. Je pravda ze clovek zacne vela veci inak vnimat, hlavne alkohol a inych v opitosti. Vsimam si veci ktore som predtym nevydela a popravde sa zacinam aj o niektorych ludi v mojej blizkosti báť.
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50210
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 8 měsíce  
Ahoj Drahoslavo, Cibulko i vy ostatní . Já jsem také v pohodě, užívám léta a hlavně zbytku prázdnin se synem a přítelem než začne opět škola. Bez alkoholu je mi mnohem líp po psych. i fyzické stránce. Bažení nemívám, asi vzhledem k tomu, že mi alkohol chutově nikdy nechutnal (pila jsem víno). Blížím se k prvním 2 měsíců "úžasného klidu" bez ranních kocovin.
Občas sem nakouknu, teď přes prázdniny ne tak pravidelně.
Mějte se všichni moc fajn a hlavně tak jak sami chcete .
karafiátek
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50230
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 8 měsíce  
Ahoj karafiatek, super ze sa mas dobre, aj ja sa blizim k svojim dvom mesiacom bez alkoholu, a bolo to super leto. Tesim sa ze sa ti dari
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50272
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 8 měsíce  
Ahoj holčinky, je to skvělé, že se držíte. Mám radost
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50297
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 8 měsíce  
Taky selhávám opakovaně, selhal jsem snad už tisíckrát za ty roky, co se snažím přestat pít. Nemůžeu se dostat přes tři měsíce, to je maximální doba, kterou dokážu abstinovat, ale pak mmi v hlavě něco přeskočí, začnu si nalhávat, že nejsem alkoholik, a už jsem v tom znovu.
Milan Smolík
Expert Boarder
Příspěvky: 122
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50332
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 8 měsíce  
Milane, ja uz u sebe vim, ze nesmim bojovat. Kdyz jsem bojova, vzdy jsem prohral. Jen to prijmout jako fakt a podle toho se zaridit, chci-li zit nejak rozume
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50340
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 8 měsíce  
MichalB napsal:
Milane, ja uz u sebe vim, ze nesmim bojovat. Kdyz jsem bojova, vzdy jsem prohral. Jen to prijmout jako fakt a podle toho se zaridit, chci-li zit nejak rozume

Michale, to máš asi pravdu. Když se na tím zamyslím, tak opravdu cítím ten boj, to úsilí a napětí. Asi by to chtělo přestat pít bez boje.
Milan Smolík
Expert Boarder
Příspěvky: 122
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 23/08/2018 09:08 Provedl: Smolíček. Důvod: zvýraznění
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50341
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 8 měsíce  
Milan. To, že si človek prizná, že je alkoholik, je len prvý krok. Dôležite je tiež zmieriť sa s tým. Prijať to. Ak to v sebe nepríjmeš, nezmieriš sa s tým a budeš s tým celý čas bojovať, tak to nedáš. Len sa budeš trápiť. Až do dňa, keď to trápenie ukončíš pohárikom. Pretože kto by sa chcel každý deň dobrovoľne trápiť. Musíš sa naučiť žiť vedľa neho. Pretože alkohol je všade. Ako kedysi pekne napísala Kira,uzavrieť s ním prímerie. Pretože s ním sa vyhrať nedá.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Poslední úprava: 23/08/2018 09:50 Provedl: Maťo.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50367
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 8 měsíce  
Ahoj všichni.Jsem tu poprvé,tak jen krátce můj příběh.Piju cca od 15ti,takže 20 let.Dlouho jen o víkendech s partou,pak občas v týdnu,poslední 2 roky docela fest.Cca 3xtýdně do mrtva.Posledních pár měsíců skoro denně,ráno bez kocoviny bylo spíš výjimkou.Poslední 2 měsíce už i po ránu,abych mohla fungovat.Většinou pivo,pak víno,když došlo vše,tak i tvrdej.Kašlala jsem na práci,kašlala jsem na to,že musím pro dítě do školky.Z práce jsem jezdila a otevírala pivo už u cedule.Někdy jsem zastavila kousek v lese,tam si dala v rychlosti 3 piva a pak vyklidněná jela domů...Nic na co by člověk byl hrdej.Psychika v prdeli,nechtěla jsem nikoho vidět.Známým jsem tvrdila,že nejsem doma.Chtěla jsem si v tichosti sama popíjet,nikým nerušena.Chtěla jsem si otupit mozek,ale došlo mi,že si dřív prochlastám játra.Že vlastně umírám.Psychicky i fyzicky.Dnes je to 15 dní co abstinuju.Mám za sebou absťák,nesnesitelný chuťe na alkohol,boje s mým vlastním mozkem,v obchodě koukám lidem do košíků jestli kupují pivo nebo víno,koukám se na ně a říkám si :" ty jsi,ty nejsi.."ale když se ráno vzbudím a je mi dobře,tak to je k nezaplacení.Včera jsem ustála další nesmyslnou hádku s mým mužem,který mně prudil kvůli děsným kravinám jen proto,že zase vstal prdelí napřed.Když se blížil konec jeho výčitek,řekl mi,že nechápe proč tolik chlastám.A já řekla,že to ani pochopit nemůže,protože on alkohol k životu nepotřebuje.Zeptal se,jestli jsem závislá. Já řekla ANO.A bylo ticho.Žádné otázky,žádný zájem,nic.Já šla ven na cigaretu a pak spát.A po dlouhé době jsem usínala s klidem v duši.Díky za tohle fórum,a přeju hodně sil sobě i Vám všem,kteří bojujete...
T
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50368
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 8 měsíce  
Ahoj T. , teď je otázka, jestli v manželovi najdeš oporu nebo co bude dál. Ty rozhodne vydrž abstinovat, to jak piješ je zlé, devastující. Preju hodne sil.
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...18192021222324...80
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter