Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...26272829303132...80
Dolů
Téma: už nechci pít ale opakovaně selhávám
***
#52907
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 4 měsíce  
Drahoslava napsal:
přemýšlím jestli jsem tak hnusná nebo zlá či co vlastně...láska je hořký druh.

Ne nejsi hnusna. A nejsi zla... presneji receno podle toho co jsi tady o sobe napsala je to presne naopak! Mas pravdu ze by bylo lepsi se ozrat... napit se a utopit se v te krasne cerne prazdnote ve ktere by Te nic nebolelo ani netrapilo a vsechno bylo fajn. Moc dobre ale oba vime ze by to nic nevyresilo a vsechno by se jen zhorsilo. O hodne moc zhorsilo - tohle neni cesta jakkoliv to vypada lakave.

Nezlob se prosim ze "stouram" ale prijde mi jako by jsi si davala za vinu co se stalo. Hledala jsi kde jsi udelal chybu a co jsi provedla spatne. Neudelala jsi zadnou chybu! Neni nic co jsi udelala spatne a mohla jsi to udelat lepe! Nema smysl si davat vinu protoze neni za co! To co se stalo se proste stava . Nejsme predem naprogramovane stroje s definovanymi vzorci chovani. Nekdy bohuzel, nekdy bohudik. Lide se casem meni - jejich mysleni, nazory, hodnoty , cile, tuzby, potreby... neni nic neobvykleho ze potkas nekoho po deseti letech a zjistis ze se z nej stal nekdo jiny. Co se stalo se stalo a ted uz to neni ani trochu dulezite. Ted je dulezite co se stane - a to muzes ovlivnit a zmenit.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52908
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 4 měsíce  
Já vím jojo, já vím, jen se to ve mě furt mele. V kartách mi vyšel vesmír/universum, takže se děje něco, co se musí stát, posun k jednotě a vnitřní celistvosti. nejde to ovlivnit, jen se to musí stát. Až se naučím dávat i přijímat lásku bez podmínek, až přeruším staré omezující vzorce chování, opustím staré smutky a ujasním si své priority, tak se to stane, uskutečním svou vnitřní celistvost. Musím si já i on najít zpět své vlastní Já.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52909
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 4 měsíce  
Stefi, tak ať to při běhání nestočíš do knajpy na jedno P.S. Člověk je nakonec stejně sám za sebe. Všechno je pomíjivé.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52911
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 4 měsíce  
Drahus,
ano presne, posledny cas citam vselijake filozofie o zivote, aby som si odpovedal na mnoho otazok, porozumel si, svetu, vpratal sa do koze, ten alkohol, samota, nebal sa tak buducnosti, etc.

Uz doma, a i craving slabsi
Ale tesne par sekund v parku pred behom, sa rozum este rozhodoval, ci zacat behat, alebo sa na to vykaslat a ist radsej sa "zabavat"... Ale nastastie

Potrebujem odpojit nejak sa nastavit, ze to co robim je zabava a ze na cistej hlave je to naj a nie alkohol, to demonicke klamstvo.
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 04/01/2019 19:08 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52912
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 4 měsíce  
Drahoslava, ja se to snazim brat tak, ze partner/ka je v podstate je cizi clovek a je jedno kolik let s ni/m stravim/bydlim a upinat se na ni/nej mi prijde jako cesta do pekla. Jiste, ztrata cloveka, ktery pro me neco znamena, boli, ale neni to konec sveta, jen zacatek neceho noveho. Dulezite a nase, jsou deti
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52913
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 4 měsíce  
Ano. S tím souhlasím. Stejně jsme každý sám za sebe, sám! Partner může být hodně blízko. Ale nepidlehejme tomu, že jsme jedno tělo, jedna duše. Nejsme.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52914
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 4 měsíce  
Víš no ale všechno co spolu vytvoříte včetně dětí( ty se teda mimořádně povedli) tak tě to prostě pojí dává sílu,.... no jak komu
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52916
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 4 měsíce  
Ano, ale je to "vocaď pocaď". I v jiné souvislosti nez kterou řešíš ty. To sem ale nechci psát...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52919
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 4 měsíce  
jo my ti rozumime Šantal
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52921
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 4 měsíce  
Ahoj, zdravím při pátku. Mám dotaz. Může souviset s pitím chrapot a pokašlávání? Několik let trpím přes den permanentním chrapotem a pokašláváním a lehkou zahleněností. Začnu ráno, při čištění zubů a jedu celý den a dnes jsem si všimla a uvědomila, že přestávám s první sklenkou vína. Abstinovat se mi stále nedaří, včera jsem trochu přestřelila a šla spát pozdě, dnes mi je celý den blbě, ale sklenku už mám před sebou a to jsem si ráno říala….však to znáte . No, ale jde mi o ten kašel. Může to být projev absťáku? Že to zmizí v zápětí po požití? Teď mám normálně hluboký dech, jakoby roztažený průdušky a chrapot nikde. Je to divný.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...26272829303132...80
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter