Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...27282930313233...80
Dolů
Téma: už nechci pít ale opakovaně selhávám
***
#52922
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 4 měsíce  
tělo se asi přes den čistí Kájo, ve tvém stádiu alkoholismu( ano píšu to jak to čteš) přichází podle mě po vynechání nejdřív psychický absťák, nutkavé myšlení a divný neklid apod.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52924
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 4 měsíce  
Karolino, prestan na mesic pit a uvidis, zda se to zlepsi ci nikoli (minimalne se zlepsi xy jinych veci - psychika, spanek, plet, vaha atd.)
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52927
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 4 měsíce  
Agi, ty jsi prošla tím co já.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52929
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 4 měsíce  
Drahusko, dokonce dvakrat????. Jednou deset let manželství s gemblerem. Takže pak, na konci byla láska už pryč. A nastavením života, že budeme fungovat vedle sebe kvůli dětem. Nefunguje to, obtěžuje to, je to k nebytí. Druhý vztah obrovská láska, pocit, že bez něj nelze dýchat.. komplikovaný vztah, mnoho rozchodit, návratů. Před rokem, že odejde. Říkám, ok, ale už naposled, tentokrát definitivně. Něco se ve mně zlomilo. Přesto, asi proto, že si chybime, stálý kontakt. Ale bydlí sám. Přijíždí na návštěvy, celé Vánoce. asi dovca a tak . A je to fajn Najednou zase dokážeme mluvit a poslouchat se. Moc by se chtěl vrátit, i z mnoha jiných důvodů, ale já jsem fakt spokojená, jsem v klidu, jedu si své, méně starostí a péče , i kdyz mi tu zbyly ještě i malé děti. A víš, co je také jinak? Zjištění, že konečné umím být sama se SEBOU!!! Od osmnácti jsem to nezažila, teď mi přijde baječné , že jsem třeba večer v klidu jen sama se sebou. Už to umím, dřív jsem to nedokázala. Myslím, že i tohle souvisí trochu s chlastem. Umění být sama se sebou přišlo až s půlroční abstinencí. A pokládám to za hodně důležité. A na závěr.. přesně jak krásně píše Geno neodlejzej, nevnucuj se, nebuď hodná.. prostě mu dej, co chce.. chladneho člověka vedle sebe. A uvidíš.. Dejte všemu čas.. Ono to nějak dopadne. Po letech zjistíš, že nejlépe , jak mohlo . Ať tak či tak, stejně to moc neovlivnis. A zkus si užit aspoň pár chvil bytí sám se sebou. Třeba jdi pěkně večer sám do své pokojem, ložnice a tak. Nevis tak na něm. Pa, neboj, bude líp
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52930
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 4 měsíce  
Ahoj všichni, jmenuji se Mirek, je mi 45 a už delší dobu chodím na tyhle stránky hledat živé příběhy opravdových lidí, které spojuje jedno klíčové téma. Chlast. Já nevím, jestli jsem, nebo nejsem alkoholik, kvartálník, nebo jiná kategorie. Ale jedno je jisté. Když se ohlédnu nazpět, alkohol byl v mojem životě VŽDY přítomný. A vždy také škodil. Nedokázal mi zatím rozbít rodinu, zničit firmu, odpálit zdraví, ale za to spíš můžu děkovat Pánu Bohu (což mimochodem také činím). Ale vždy tu byl, napáchal nepředstavitelné škody a i když mám velmi rozcinutou tendenci a vlastnost si namlouvat, že neznám prakticky nikoho, kdo by nechlastal, tak jsem se rozhodl toho vetřelce zásadně zbavit. Anebo se o to alespoň pokusit. Jsem uprostřed čtvrtého týdne naprosté abstinence a samozřejmě i to, že brouzdám po těchto stránkách, je důkazem, že vetřelec to nechce vzdát. Je tady stále se mnou a čeká na svou šanci. Našeptává. Asi ho ale zklamu a nedám mu nažrat. Ani trochu. Třeba zeslábne natolik, že definitivně zhebne. No, nic moc konkrétního jsem o sobě nenapsal..to přijde. Zdravím vás lidi. M.
Mirek
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52931
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 4 měsíce  
Ahoj Míro. Tak vítej A napiš víc třeba, když budeš chtít.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52932
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 4 měsíce  
Volam sa Jozo a mam 45 rokov. Moj problem sa zacal asi pred rokom. Na co kupovat chlast v bare ked si mozem kupit flasu v obchode a v pohodli domova pred telkou pomali popijat. Cez vykend. Z jednej flase po case boli dve. Z vykendu po case bol aj bezni den. 100x som si vravel po ceste do prace. Nieeee toto nie je dobre. Koniec. No ceste z prace. Obchod a flasa. Od 21.12.2018 mame volno. Viac mi nebolo treba. Par dni som bol aj v pohode. Dokazal som nieco navarit a najest sa. No po silvestri znova na totalku az do 4.1. To prebudenie bolo hrozne. Strasni pot a brutalna triaska. Mozog poslal uz jedine co vedel. S.O.S A ja som si uvedomil ze som alkoholik. Som na tejto stranke a zacinam to riesit.
Jozef R.
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52933
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 4 měsíce  
Jozef,

prečítaj si názor odborníka:

www.triezvypriestor.net/Psycholog-o-AA.htm

..., prihlás sa do triezveho priestoru a čítaj!

"Prajem Ti mnoho zdaru!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52934
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 4 měsíce  
Ahoj, já jsem to teď kolem svátků a nového roku taky začal řešit. Nejlepší by bylo asi přestat úplně, ale ukázalo se, že neustojím absťák, který je dost silný. Tak zatím zkouším ubírat postupně, každý den si něco dát a zvyknout si na malé dávky a pak třeba vysadit úplně.
David
Gold Boarder
Příspěvky: 170
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52935
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 4 měsíce  
Dakujem . Idem to pozriet.
Jozef R.
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...27282930313233...80
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter