Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...30313233343536...80
Dolů
Téma: už nechci pít ale opakovaně selhávám
***
#52957
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 4 měsíce  
Pardon psal to mirek.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52958
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 4 měsíce  
Dobré ránko,
tak jsem byla vyhodit lahvinku ze včera do popelnice a už na mně šly zase chmury ze selhání. pak jsem si tu přečetla Vaše příspěvky a je mi mnohem líp . Jak píše Šantal, Míro, se moc hezky se čteš, nedivím se, že se kámoši těší na pokec .
Michale, je fakt, že odbourávání alkoholu je pomalejší, nebývá mi vyloženě blbě , ale důvod, proč si po obědě dát siestu tu je .
Já vím, že přestat pít musím kvůli sobě, ale budu mít fakt blbej pocit, když bych si to víno zase dnes koupila, že se tu se mnou zabýváte a já zase selžu.
Tak hezký den.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52959
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 4 měsíce  
@Šantal: díky moc; no a jestli se dobře čtu, tak je to přesně to, co jsem chtěl a proč jsem vlastně tady. Nejde ani spočítat, kolikrát já jsem si tady četl v různých fórech příběhy, cítil se být spřízněný s celou tou zdejší komunitou, nebyl jsem sám, byl jsem tady s vámi a na chvíli jsem díky tomu zapomněl na svoje vlastní trápení. Zní to trošku pateticky, ale ty mi nejspíš rozumíš. Po někalikadenních tazích jsem míval takové stavy, takové kocoviny, že jsem mockrát myslel, že umřu a určitě jsem si to mnohdy i přál (pot, třas, bušení srdce, neklid, úzkost, strachy a obavy, nespavost, uprostřed noci s timhle všim bloudíš sám po domě a snad chvílemi závidíš i mrtvým). V těchhle chvílích jsem vždycky zamířil na Fórum, abych se alespoň alibisticky ujistil o tom, že v tom nejsem na celým světě úplně sám. Poslední zhruba rok jsem se v tom víceméně plácal, alkoholu jsem se úplně nevyhýbal, spíš jsem se snažil neztratit kontrolu a nepřehánět to. Jenže...jenže... Samozřejmě se to jednou, dvakrát, třikrát..atd..do měsíce nepovedlo. Pak vždycky velká brzda, slow down Mirku, jenom dvě tři, jasný..?..no a takhle dokola. V tomhle gardu jsem 2018 dokonce zaběhl 1/2maraton, za 2h:6m, kdy jsem se dva týdny před závodem po tréninku na 3 dny úplně ztratil. Ale dal jsem to. Sport je hodně regenerační, vydržim díky němu dost, ale v tomhle smyslu je to na škodu. Umíráš, pak se otřepeš, zapomeneš..a bum! No a teď jsem se rozhodl to zkusit úplně bez. A koukám jak blázen, jde to. No a právě o tom tady chci psát, třeba to někomu pomůže.
M.
Mirek
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52960
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 4 měsíce  
ja to neviem dat, dokonca v tu sobotu potom behu este, to vzdy narastie tak, ze to je silnejsie ako ja, takze som siel von (dobaru), nejakych 5 piv (znesiem menej). Mam pocit, ze ja to uz nikdy nezmenim, tak sa aspon mozem snazit, co najviac to eliminovat.
ja uz som vyskusal asi vsetko
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52961
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 4 měsíce  
Opravdu všechno? A co najít si přítelkyni a budovat vztah.seznamky jsou plné opuštěných srdcí.za chvilku tam budu i ja
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52962
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 4 měsíce  
Stefe! Nepodlehej. Vždyť já to znám. Pak ale dojdu k tomu, že já nemůžu pít jen trochu. Ničí mě to psychicky i fyzicky. S zase dokola. Jednou to musí klapnout! Držím ti palce a neklesej na mysli . Však nejsi sám v tom, takhle...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52963
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 4 měsíce  
stef napsal:
ja to neviem dat, dokonca v tu sobotu potom behu este, to vzdy narastie tak, "že to je silnejšie ako ja", takze som siel von (dobaru), nejakych 5 piv (znesiem menej). Mam pocit, ze "ja to už nikdy nezmením", tak sa aspon mozem snazit, co najviac to eliminovat.
"ja už som vyskúšal asi všetko"

Števo,

..."(ne)vyskúšal!!!"

"Ľutuješ sa, pretože Ti TO práve TAKTO vyhovuje!"

(..."zabeháš si a si z obliga??!")

"(Z)aktivuj závity, prebuď mozog a hľadaj! Riešenia sú v Tebe!"

(Meditácia a kontemplácia/(rozjímanie) Ťa uvedú a vovedú do centra diania, aj Ťa dovedú k priamej akcii/činu aj odpália potrebný prvotný impulz hybnosti, v Tebe.)


Chcieť je málo:... (rozhýb sa!)
"Ora et labora!/Modli sa a pracuj!"

"Na sebe, v sebe, sám so sebou!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52964
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 4 měsíce  
Drahus, skusam tiez, ale prestavam si verit, a ten alkohol tiez ma nici psychicky/fizicky a tak ktora zena by takeho chalana chcela, ktory je tak nemozny, neviem najst ani fajn kamosku

Dakujem Santal, ano aspon sa snazime, to je tiez umenie, ale nic lepsie neviem ani

Ja, ked ja sa fakt snazim ako len viem, premyslam ako len viem, no ale musim skusat a hladat a snazit sa dalej.
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 06/01/2019 13:55 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52966
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 4 měsíce  
Drahoslavo, ja uz vim, co to bylo za knihu. Svobodni v bolesti o terapeuta Jana Jilka. To je tak poucne cteni ohledne vztahu muz x zena. Kratke vystizne. Na jedno precteni.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52967
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 4 měsíce  
Stef, hele a proc vlastne nechodis na antabus a nebo nemas alespon po ruce Silencro?
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...30313233343536...80
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter