Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...31323334353637...80
Dolů
Téma: už nechci pít ale opakovaně selhávám
***
#52968
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Karolinu, my sem ale na ty stranky chodime dobrovolne, stejne jako sem piseme prispevky. Nechodis sem na placenou terapii, aby ti pripadne dal terapeu policek/pohlavek za selhavani
Pises, ze vis, ze chces nepit kvuli sobe a pak zase ze bys mela blby pocit, kvuli tomu, ze ti zde neco piseme, kdyby ses napila. Tak jaka je vlastne ta motivace? Tve zdravi (psychicke a fyzicke) a nebo my na tomto diskuznim foru?
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52969
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Stefe, nevzdávej to, koukni se na mně, taky mi to nejde, ale dnes jsem se vrátila ze sámošky bez lahve vína. Dnes si asi po 2 měsících nedám a doufám, že to tím prolomím a pak "jen" vydržet.
Mně to ničí hlavně psychicky,ty výčitky.
Tak pojeď
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52970
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Karolino, ze samosky si to mela vzit pres lekarnu pro horcik, zinek, C, E, B (s B12), piv.kvasnice a ostropestrec
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52971
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Štefe přestaň sám sebe přesvědčovat, že to nedáš. V principu je to jednoduchý: nic doma nemít a do toho baru prostě nejít. To znamená se neobléct, neobout, nevyjít ze dveří. Během každýho toho úkonu to můžeš zastavit. I cestou tam se můžeš otočit a jít zpátky. Nebo se rozběhnout a běžet, dokud se úplně neunavíš. Opijou tě endorfíny a na ty žádnej chlast nemá
Hlavu vzhůru a zkus si vždycky vzpomenout na to, že napít se znamená vždycky nějak to nachystat. Tak to prostě nenachystej a chvilku klidně trp a fňukej. Přejde to. Bude to čim dál lepší. Vím to, protože to zažívám.
M.
Mirek
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52973
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Stefi ty chceš všechno hned tak jako ja .bohužel hned se ani kráva nevysere.Pardon za vulgarismy.to je u nás takové rčení.postupovat pomalu.mít se rád.nepolevovat nastavit cíl a jít za ním i pres utrpeni.ale utpeni pomine netrva vecne pokud ho člověk naživo a nelituje se ojch( o ja chudacek).krůček po krucku.dát si na úplně první místo abstinenci a ostatní přijde at časem. Třeba at za rok a ne za tři měsíce.zklamal si me docela ze jsi po té lecebne hned valil na pivo.nic si ještě nepochopil, najít klid v sobě, mít se rád a nastavit si cíl.a při kravingu se z toho neposrat zatnout se. Příliš nebojovat a primout to.Je opravdu pomohlo příliš se tím nezabýval a rychle dělat něco jiného a přešlo to.dát si rychle sprchu hupsnout do pelechu s knížkou, odvézt myšlenky, prostě nezabyvat se tím alkem ani jak ti škodí, nezabyvat se jim vůbec.ignorace .byl a bude ale me už nezajímá.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52974
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Oprava:pokud ho člověk nezivi.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52975
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Ježíš tam je chyb.snad mi rozumis. mobil no
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52976
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
MichalB, ja som chcel v minulosti, psychiater v AT povedal, ze nevydrzim abstinovat ani mesiac, tak ma nebude liecit ambulantne, lebo mi bude len zle, ze mam skusit liecebnu, tak som vyskusal liecebnu, vratil som sa a vydrzal som tyzden.
Prestal som verit psychiatrom, psychologom a vsetkym kecom, i tak si musim vedet pomoct sam, craving je silnejsi ako ja a ziaden liek nato neni, ani campral, rozhryzaval som ho rovno pod jazyk a nic.
Situaciu viem zvladnut dovtedy, kym ma nezacne ovladat velmi silne bazenie - 2 az 3 tyzdne. Neviem uz som 1 000 x skusal povedat nie.

Drahus, ja uz roky bojujem. Zatial sa mi podarilo to znizit z obden tvrdeho alkoholu na 1x za 2 tyzdne par piv, no i tak ma to nici.

Mirek, to presne sa snazim, siel som zabehat, prisiel domov dal sprchu, najedol sa a myslienky stale ostavali, snazil sa robit nieco ine, ale ja som to nevedel odbit a ono ma to zasa raz dostalo.
Este cely cas po ceste som na to myslel, aka je to blbost, ale nedokazal som sa zastavit.
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 06/01/2019 15:44 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52977
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Někdy se člověk snaží na sto milion způsobů a nic.a pak to najednou cvakne v hlavě z ničeho nic a jde to samo volně bez násilí.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52978
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Stef, ja se te ale neptam na to, co si mysli nebo nemysli doktor. O antabus si muzes rict sam a trvat na jeho predepsani a kdyz to doktor odmita(nechapu proc?), tak si dojit jinam.
Selincro nezpusobuje zadne "silene" stavy. Nevim, kde si na to narazil. Mozna tak nevolnost, nez si organismus na nej zvykne. Porad lepsi nejake castecne nevolnosti, nez chlast. Nevolnosti jsem mel i pri uzivani Champixu a porad mi to prislo snesitelnejsi nez kourit tabak. Tak vymluvy a litovani se stranou.
Selincro a ani jine leky nejsou samospane, ale kdyz uz nezvladnes to bazeni a na to pivo vyrazis, mas jistotu, ze se po tom leku nevozeres. Das si dve tri piva a zjistis, ze ti to proste diky tomu leku nechutna a pujdes domu. Zaroven se zbavis i toho bazeni, ze se uspokojis temi 2 3 pivy a neozeres se.
Nealko co? Nealkopivo? Tim si akorat navodis vetsi chut na pivo a pak si objednas alkopivo. To je cesta do pekla. Vetsinou nemame jen problem s alkoholismes, proto se chodi k psychologum/terapeutum. KBT - cs.wikipedia.org/wiki/Kognitivně_behavioráln%C3%AD_terapie
Zkus nabouravat stereotypy - kudy chodis, kudy behas - zmenit to, at po ceste neni tva hospoda, obchod s pitim atd. Udelat si plan, co delat, kdyz to prijde. Nemit u sebe penize. Nechat si platebni kartu v praci atd. atd.
Litovat se a vymyslet omluvy, proc co nejde je k hovnu.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...31323334353637...80
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter