Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...32333435363738...80
Dolů
Téma: už nechci pít ale opakovaně selhávám
***
#52979
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52981
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
MichalB,

tak skusim sa objednat k psychiatricke inam, dam si predpisat selincro a champix.

mam obavy ale, pretoze ja som vtedy schopny pit i nasilu, kym sa nedostavi ucinok, ako posadnuty, a prestavam az kym sa neuspokojim do syta.
Ako sex bez orgazmu, braval som svojho casu antidepresiva a clovek by si povedal, ze to nebude chciet ak nemoze mat orgazmus a neciti vzrusenie, ale opak bol pravdou.

KBT som skusal taky, neni vymluva, ti psychologovia, mi nic nove nepovedali, posledne to skoncilo tak, ze mam teda si dat na chladnicku 1000czk a ked pojdem na pivo ju roztrhat, jasne, ze som na pivo siel a peniaze neroztrhal :/
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 06/01/2019 16:03 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52982
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Tak pokud si dáš jednou za 2 týdny pár piv a nikdy se ti to nevymkne (jako že nikdy = nikdy), tak neni co řěšit. Ne? Ale ty víš Štefe, že je to jen otázka času, vzhledem k okolnostem a návyku. Něco máš už za sebou, řekl bych. Neni jiná šance, než vydržet a počkat až to nutkání povolí. Jestli tě baví sport, běhání, tak si nalož úplně absurdní porce, až do úplnýho vysílení. To jsem dělal v létě. Porce endorfínů je srovnatelná s parádní chlastačkou. Anebo to udělej jinak, ale udělej to. Budeš na sebe hrdej a budeš king!!
Mirek
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52983
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Mirek, no len mna to nici uz i mala davka.
Dakujem za tu radu, hned nabuduce vyskusam ist nadoraz, len snad den nato nepojdem do baru, lebo behat nebudem moct, kedze budem grogy
Vyskusam to
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52984
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Stef, nekousej se objednat, ale objednej se, ne? Vidis ten rozdil?
Obavy jsou k nicemu. Proste mam vyzkousene, ze na ten lek (selincro) se nevozeru i kdybych chtel. Se mi ten chlast a jeho chut tak zhnusi, ze pomine i ta chut se opit. Ta chut po tom ucinku alkoholu, jestli je to srozumitelne. Ten lek pusobi na receptory v mozku. Si precti, jak funguje namisto blabolu o vedlejsich ucincich. Champix potlacuje chut na cigara/tabak.
Mozna se mylim, ale prijde, ze se nachazis ve stavu, ve kterem jsem byl nejakou dobu i ja. Chtel jsem prestat pit a v podstate pit dal, jen to mit pod kontrolou. Tzn. pit jak chci, kdy chci, do jakychkoliv sracek, jen nemit abstaky a prusery a jen tak si chlastat. Ale to proste neni mozne .
A dokud ti tohle neckvane v hlave, budes se v tom furt motat a trpet.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52985
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
jsi jednička..! Je tady humor a to je dobré znamení. Buď silnej, buď chlap. To dáš. M.
Mirek
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52986
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
MIchalB,

zitra zavolam a objednam sa.
Mas pravdu, v hlbke duse, by som aj chcel aj nechcel pit, nechcel presne pre tie problemy a chcel presne pre to uvolnenie, a najvacsi problem mi robi stale to, ze ma to k tomu taha, a ja to ovladam, az sa to nevystupnuje na taku uroven, ze to ovladne mna, a tak dookola, takze to je dookola.
Musim dat tomu zasa sancu, lebo viem, ze takto je to prusvih.
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 06/01/2019 16:23 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52987
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Stef, jo, ja jsem take chtel a chci xy veci. Nejlepe hned ted. Kdyz uz jsem nasel reseni, jak jich dosahnout, prisly pochybnosti, zda je to dobry napad nebo ne. Pak jsem si to rozmluvil. A utekl rok a k cemu to bylo? K nicemu. Tak jsem vloni do toho slapl a jde to. Chtel jsem dodavku na dovolene, tak jsem ji koupil. Chtel jsem studovat VS, tak jsem na ni prihlasil. Chci v lete ujet 750km Praha - Udine na kole, tak jsem nasel cestu, jak tam dojet a pojedu. Chci zmenit praci, tak ji zmenim. Vsechno jde
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 06/01/2019 16:40 Provedl: michalk.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52988
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Michale, to je velká pravda, co tu píšeš. Máš můj obdiv.
Já musela do krámu ještě jednou a víno jsem nekoupila ). Hořčík i vitamíny mám, pro ostropestřec půjdu zítra. Hrozně jste mě s Mírou nakopli, Díky kluci
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52993
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Snad ne do zadku, Karolino
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...32333435363738...80
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter