Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...10111213141516...101
Dolů
Téma: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu
***
#46903
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Ahojky všichni,
takže opět začal nový týden.
Já, o víkendu mám už zaplacenou dovolenou.
Bohužel, podmínkou pro mně zůstává od přítele, že pokud to nezvládnu a nebudu čistá do dovolené(konec června a začátek července 2018) tak nepojedeme...
Jede nás celkem velká parta, takže už teď vím, že to i tam bude pro mně velice náročné...
Šíleně bych si přála do té doby úplně alkohol odhodit, aby mi ani tam už alkohol nic neříkal a i když je uvidím pít, aby to se mnou ani necuklo. Myslíte, že se to dá?
Vím, že vůle musí být, i když si myslím, že odstrašujícím případem bude pro mně na dovolené přítel. Je takový nervák, že vím, kdybych si tam ucucla, tak se balí a jede domů.
Bože můj, kde já se až dostala, každý kolem mně ví, že když se někde s přítelem objevíme(což bez přítele nikde nechodím), Ty jeho pohledy na alkohol dělají s lidmi takové věci, že si před nim už nikdo raději ani nic nedá
Oni respektují, že alkohol on nesnáší a pokud chtějí být v naší společnosti, hold raději nepít, jinak přítel ihned na mně začne naléhat, abychom už raději šli domů...
Myslím si, že rodina i všichni se snaží v naší společnosti s námi být a tak, když vědí, že dorazíme, prostě je útlum alkoholických radovánek.
Dělá mi celkem radost, že mám tak skvělé lidi kolem sebe, že raději nepijí nežli bychom odešli... Cítím skutečné kamarády...
Jinak dnes opět setkání AA. Těším se na ně.
Mějte krásný začátek týdne všichni...

Asi tady od Vás všech dneska sklidím pořádně nepříjemnou kritiku, co?
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 22/01/2018 14:13 Provedl: Angelina.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46906
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Proč? Ak si ty s tým spokojná, tak je všetko OK.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46907
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Budu spokojená, pokud to zvládnu...
Vím, že je to výzva, ale také se znám, že jsem vždy doteď selhala
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46909
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Angelina napsal:
Šíleně bych si přála do té doby úplně alkohol odhodit, aby mi ani tam už alkohol nic neříkal a i když je uvidím pít, aby to se mnou ani necuklo. Myslíte, že se to dá?
Cuknut tebou asi cukne, ale urcite sa to da zvladnut. Ja mam za sebou uz 2 dovolenky, z toho jednu All Inclusive, kde sa okolo mna vsetci nalievali alkoholom vo velkom, a zvladol som to ako jediny abstinent. Chvilkami som samozejme mal chut si povedat, ze som na dovolenke, par dni si mozem od abstinovania dat prestavku, ale spravidla ma to rychlo preslo, ked som si uvedomil, nad cim to premyslam a ake to moze mat nasledky. Radsej som si povedal, ze dnes sa este nenapijem, a zajtra uvidim
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#46911
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Ahojte vsichni ja mam novy telefon a az ted jsem si vzpomel na heslo sem tam procitam,ja se stale kuryruju respektive trpelive cekam na MR srdce (nic jineho mi mezbyva ) ....a samozrejme stale abstinuji za 3 dmy 1 mesic nemam sebemensi problemy,samozrejme tomu prispiva i strach o zdravi a nemam sebedestruktivni sklony nastesti a mozkove bunky mi nejake zbyly tak kdo teda vydrzel bez kspky od Noveho Roku doufam,ze vetsina a jde videt,ze to jde ted by byla velka skoda to zahodit preci a vite co? Ted kdyz travim vecery doma strizlivy rana jsou fajn a ty stereotypy jako televize,fobre jidlo,rodina a ty klasicke bezm3 veci jsou vic fajn nez kocoviny a depresivni uvazobani o tom,co clovek vcera v opilosti delal zacina me to bavit snad u mne neni pozde..vsem ktasny vecer a sorry za too long story
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46912
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
A omlouvam se za interpunkci a chyby nejsem ani opily ani hloupy jen pisu vzdy rychle
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46913
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Ahoj,
teď to čtu po sobě a je Vám také ze mně tak špatně, že vše špatné hážu na přítele... že on nechce být kamarád a přitom on obhajuje pouze mně, že?
Ubližuju mu??? Kruci... možná si to vůbec ani neuvědomuji...
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46915
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Angelino nestresuj se dopředu a neobviňuj se za nic. Má tě evidentně moc rád a víš, že jediná pomoc při alkoholismu je netolerovat pití. Co má dělat když ti chce pomoct? Myslím, že jde na to dobře, tvrdě, ale správně. A ty s každým dnem budeš silnější.
V krizi buď tady s námi, pročítej a piš své pocity. pozitivní i negativní motivace je tady spousty. Zvládneš to!!!
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46916
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Angelino,
a ty jsi byla v jakem stavu,ze je Tvuj pritel tak striktni? Ale zase je to dobre,ze chce at nepijes a motivuje Te ...ale postoj vuci ostatnim ja nepiju vsichni kdo pijou jsou takovi a makovi se mi nelibi,to bych si s nim nerozumel...znam spoustu lidi,kteri alkohol piji s mirou a neovlivnuje jim to zivot,tak proc zakazovat ostatnim a cpat jim sve navyky a abstinenci? Takove lidi nemam rad uprimne
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46917
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 3 měsíce  
Ahoj,
pokud můžu tedy vysvětlit dál...
snad to tady přítel nikdy nebude číst....
On by si mého pití asi vůbec nevšiml, ale já jsem jednou ráno byla tak na dně, že jsem mu řekla, že si s ním musím promluvit...
Řekla, jsem narovinu, že jsem alkoholička a že mám veliký problém, myslím, že kdybych Vám tady dala foto jeho obličeje...nikomu nepřeji...
Nedokážu si vůbec vysvětlit, že vedle nás žijí partneři, kteří prostě nic nevidí...
Já byla tak na dně, že jsem plakala a prosila ať mi pomůže, že je to pro mně nesnesitelný kolotoč...
Já, samozdřejmě lišácky to nedomyslila dál, byla jsem fakt z té situace na dne...
Byl nový den a já na dně psychicky, ale pak se blížil večer a on se mého svěření chytil, nechtěl vidět absolutně doma nic...litry, které našel doma od vína, whisky po slivovici, prostě všechen alkohol lil do dřezu a já pochopila, že nastává den střízlivění...
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...10111213141516...101
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter