Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...66676869707172...101
Dolů
Téma: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu
***
#48671
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Ahojte,

tak dnes jsou to dva měsíce, co jsem se naposledy napila alkoholu Někdy mě pozlobí psychika, ale to je, myslím, normální. Bažení se mi zatím vyhýbá, což jsem opravdu ráda Pořád mám ale trochu problém s tím, že zůstávám sama doma. Nezůčastňuji se žádných akcí, posezení, apod. Nechci toho draka pokoušet, tak srovnané to v hlavě ještě nemám

Jinak, velmi mi pomáhá naplánovat si každičký den, asi jako všem tady. Od vaření a uklízení až po procházky a cvičení Já mám ještě k tomu knihy - jsem maniak Nedat prostě tý potvoře prostor Zatím to funguje.

Hodně piji čaje, různé šťávy a zvýšila se mi spotřeba kafe Samozřejmostí je spousta vitamínů a doplňků - hořčík, draslík, B komplex, céčko a vápník.

Co mi ale dělá poslední týdny problém je praskání žil. A jakože hodně. Všude po těle samá modřina. Beru Ascorutin, ale moc nepomáhá. Máte s tím také někdo zkušenost?

Takže, sečteno a potrženo - jedu ve své střízlivosti dál Baví mě to a jsem ráda za každé čisté ráno. Jen dnes v noci mě málem ranilo, kvůli tomu kamarádovi co boural. Díky Bohu je v pořádku. Jen pár šrámů a opilý nebyl, takže jsem mu takhle na dálku křivdila. Uf, byly to nervy, ale už je zase dobře. O starost míň

Tak se všichni držte, pište, jak pokračujete vy a čisté hlavě zdar!
Lemonka
Senior Boarder
Příspěvky: 67
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48674
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Lemonko, jsi úžasná! Jsem rada, ze je kamarád v pořádku.

V noci se mi zdálo, že jsem vypila jeden nejmenovaný mix drink a šíleně jsem se zhrozila, ze jsem to fakt udělala. Hned jsem to zapijela spoustou vody. Naštěstí to byl jen sen. Jinak bych se po tom rybníku vody musela pocurat

Děti v patek večer odvezu, nebudu moct spát, protože na baru je bordel do rána a víkend bez nich bude sakramentsky dlouhý. Snad bude aspoň pěkně, období oprasila bych kolo. Stejně me budou řezat, tak případné zhoršení stavu už ty tři tydny vydržím.

Moooc na tebe myslím, jsi statecna
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48676
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Ahoj Leni,

díky, taky se drž

Jinak, ty alko sny jsou někdy děsivý Taky jsem jich pár měla - hlavně první týdny abstinování.

Na kolo se také těším, a moc Hned je člověku veseleji a má více aktivit, když je venku krásně.

No, jdu vyvětrat pesany, a pak hurá ke knize

Tak zatím pá
Lemonka
Senior Boarder
Příspěvky: 67
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48678
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Ahoj holky, fajn, že se držíte Lemonko s těma modřinama si zajdi k doktorovi, může to být málo krevních destiček nebo něco s játrama , porucha srážlivosti z jiné příčiny. Nechci tě strašit, ale nepodceňuj to.Mějte se hezky, pápá
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48768
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Ahojte všichni,

držím se a pokračuji v abstinenci. Nicméně, včera to málem dopadlo špatně Byli jsme na celodenním výletě. Krásný počasí, kola, příroda...večer jsme se pak zastavili na jídlo. Zahrádka narvaná k prasknutí. Ještě jsem si ani nestačila objednat a už číšník ( kamarád ) automaticky nesl k našemu stolu točené pivo. Koukám na něj a říkám, že pivo nechci. Podívá se na mě, a že co prý dělám, vždyť přeci vždycky piju pivo. V momentě totální zkrat. V duchu si říkám - "Jedno mi neublíží, mám žízeň, jsem vyprahlá...svět se neposere.." V tom jsem si vzpomněla na vás - vaše příběhy. Na mé výtky nereagoval, tak jsem mu to pivo odnesla zpátky na bar a objednala si jahodový džus s vodou V momentě bylo bažení pryč a já na sebe byla opravdu hrdá.

Tím chci říct, že, alespoň mně, tohle fórum pomohlo a pomáhá i teď. Hodně inspirativní a poučné...

Co vy, jak se držíte? Pište a držte se
Lemonka
Senior Boarder
Příspěvky: 67
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48769
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Tak to jsi vážně dobrá, žes to pivo odnesla zpátky. Mě to právě zdolalo teď nedávno, ta pohodička posezení na sjezdovce, sluníčko a neodolala jsem. A to mi ani nemusel jít číšník naproti. To pivo bylo dobrý a bylo jen jedno, ovšem v hlavě mi to naprosto rozhodilo všechno to, co jsem si budovala přes rok. Najednou jsem si začla myslet, že můžu pít jenom trošku, ale chyba lávky...
Karolína
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48770
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Karolíno, rozumím, naprosto

Už jen to, že jsi vydržela přes rok abstinovat... o to musí být těžší se s tím stavem selhání vyrovnat

Včera jsem to sice zvládla, ale jak už jsem psala - bažení proběhlo a nechybělo málo a já to pivko do sebe vyklopila. Takže nemám vůbec vyhráno. Pocit euforie se střídá s totální depkou, což už samo o sobě není dobré.

Drž se, bojuj, a pokračuj dál. Recidivu má spousta lidí, ale neklesej na mysli, zbytečně si tohle nevyčítej. Začni znovu, dnes už víš, že abstinovat jde. Jen ta psychika, no...
Lemonka
Senior Boarder
Příspěvky: 67
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48771
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Lemonkoooo,
ahoj super jsi sikovna ja uz bych se nenapil z principu,ze by me sundalo dolu zacinat opet od nuly,mam nejdelsi abstinenci za posledni roky mozna od 16ti let coz je hardcore dneska mam 111 dni a jsem rad udelala jsi moc dobre...a kolik nas tedy je prezivsich v roce 2018?
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48773
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Dobra praca Lemonka! Nabuduce az pride craving, uz budes mat vyhodu, mozes si povedat, ze "Vtedy som to zvladla, ked mi doniesli pivo pod nos, tak teraz si to hadam nepokaslem!"
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#48774
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 6 rok, 1 měsíc  
Děkuju za podporu. Doufám, že to zvládnu. Teď jsem na sebe naštvaná a ještě pořád je mi zle, ale zejtra už snad budu v pohodě. Takže začínám nanovo. On každej střízlivej den se počítá..
Karolína
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...66676869707172...101
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter