Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...83848586878889...101
Dolů
Téma: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu
***
#49554
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
ta svetena voda asi fakt fajn napad, na demona alkoholu, mimochodom skusal som aj exorcistu pred 2 rokmi

a mozno ani z posvetenej palenky/piva by mi nebolo zle ...

nesu nahodou nejaki krotitelia alkoduchov ?

nealko bohuzial slaba magia

"profesionalov" som vyskusal a vysledny efekt ?

neviem ci by mi pomohla nesporova smiechova magia, to je samo o sebe na psychiatra

AA som si povedal po zvlastnej chvilke ticha nieco a ziadna reakcia, to dokazem aj sam doma sam sebe si.

Psychologovia za prachy sa snazia okopirovat rady 1000x obohrane a volaju to KBT.

som proste strateny a nevedel som ze tato stranka ked sa clovek zdoveri ked fakt nevie co so svojim cravingom je na vysmech ...

tak sa necudujem ze toho spominaneho Zdena ste museli bloknut, ked ste takto "pomahali" ale zasa nehadzem do jedneho vreca, len niekedy proste

nic aspon dalsia skusenost
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 19/07/2018 18:15 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49555
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
On se ti nekdo smeje? Me to tak neprijde. Ale pravda, necetl jsem vsechny prispevky.
Dokud si budes rikat, ze je vse na nic, tk to tak bude a nepomuze nic.
Tak se seber a zacni s tim neco delat a ne s tim nesmyslne bojovat. Zmenit zazite stereotypy, sport, pravudelne spani, rezim, pojistky pri bazeni (suchandomacnost, bez penez), atd.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49556
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
MichalB skusam vsetko co si spomenul.
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49557
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
Tak su nech napsat antabus a silencro.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49558
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
stef napsal:
tak mozno mam nejaky specialny problem, to vsetko kvoli tomu zivotnemu stylu, tomi najviac robi problem, mozno ani preto neviem prestat s chlastom, sa ho fakt snazim vzdat, je to proste sila

Zden... ?! Aha tak nic...

Ja jen ze to fakt vypada ze se Zdenek vratil. Protoze i ten mel strasnou spoustu "specialnich" problemu diky kterym nemohl prestat pit. Proste to neslo, fakt ne, opravdu .

Napisu Ti to co jsem parkrat napsal Zdenkovi i kdyz jsem si jisty ze se Ti to nebude libit (jemu se to taky nelibilo). Mozna, ciste hypoteticky, nemas zadne specialni problemy. Mozna jsi proste jen slaboch a nasoska ktery si pokazde najde "problem" aby se mohl zase vykropit .

stef napsal:
tak sa necudujem ze toho spominaneho Zdena ste museli bloknut, ked ste takto "pomahali" ale zasa nehadzem do jedneho vreca

Jaky by melo smysl "pomahat" Ti tim ze Ti budou lide tvrdit ze je vsechno v poradku a delas vsechno spravne a vsechno je fajn a vubec kdyz je realita nekde uplne jinde?

Mozna by nebylo od veci opravdu zvazit tu lecebnu. Necekej od toho zadne zazraky, nezachrani Te ani Te nevyleci. Ale daji Ti cas se vycistit a poradne se zamyslet sam nad sebou... coz muze byt prave ten prvni krok na dlouhy ceste ktery Ty sam nedokazes udelat.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49559
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
psychiater mi povedal, ak som sa chcel ambulantne liecit po mesiaci cakania, ze antabus je nic, a ze to prepijem a bude mi len zle, takze tak ma namotivoval a este, ze vraj ked vydrzim mesiac nepit tak mi ten antabus predpise ale ze to budu dochadzacky cez den cez pracovnu dobu 2 x do tyzdna a ze ide na dovolenku tak tam nebude, takze to bol profesional jak remen

a silincro vedlajsie ucinky ? kazdy kto skusal co som tak vraj nespavost a bol rozbity a bolo mu blbo i ked nepil, tak neviem ci toto je cesta, ale mozno ano.

nechcem vyzerat, ze sa vyhovaram, ale nechcem aby mi bolo este blbsie ako z chlastu kvoli inej chemii
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 19/07/2018 18:40 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49560
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
Tak zkus přijít na AA, ty nic nechtěj, nemusíš čekat, nemusíš se registrovat, ani nemusíš nic platit..
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49561
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
stef napsal:
ale nechcem aby mi bolo este blbsie ako z chlastu kvoli inej chemii

To da rozum. Ale proc to aspon nezkusis? Antabus je na nic? Dost lidi tady na foru by Ti napsali neco uplne jineho. Bojis se vedlejsich ucinku? A jak vis ze zrovna Ty je budes takove mit? Kazdy jsme jiny, u kazdeho funguje neco jineho a to co nekomu funguje muze klidne jinemu stav zhorsit. Ale dokud to nevyzkousis tak se nikdy nedozvis jak to je. A neprijde mi ze by jsi mel zrovna spousty moznosti na vyber .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49562
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
Pijak, AA som skusal,a dost intenzivne a po mesiaci, dvoch, som s tym prastil, lebo kazdy tyzden i tak som to nevydrzal, a to uvedomovanie aky je alkohol zly viem, dokial nepride ten craving ktory by som mal podla JA ohlasovat v mojej cirkvy.

Gennosuke to ze som mozno slaboch uznavam, ale proste stale som to skusal a skusam a to slovicko specialne som pouzil preto, lebo som mal pocit, ze vy by ste mi tu mohli rozumiet ale ak nie tak proste preto

Mozno ma fakt tu malokto chape, ale ja dobre viem s cim mam presne problem len neviem ako to riesit uz, takze snad sa len zatvorit, tento zivot je i tak cim dalej tym viac akoby zvlastnejsi a nic v nom nefunguje, len prezivam osamotene potom aby som neprepadol myslienkam, proste fakt ludia mam pocit akoby sa skoro vsetko proti mne spolcilo niekedy, a mozno to vyznieva ze sa lutujem ale taky mam fakt pocit.

Gennosuke, tak preco mi ten profi doktor tlaci do hlavy take veci, aby ma odradzal od mojho hladania ?

Dalsia psychiatricka tiez mi dava otazku, ze preco chcem prestat pit, preco som sa tak rozhodol, ked vidi sama ze mam depky a uzkosti, ja neviem asi som ten blazon fakt jedine ja alebo vsetci tito profesionali, a potom to vyzera ze ja si hladam cestu ako pit, ked oni takto pristupuju profesionalne
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 19/07/2018 19:16 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49563
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
Měsíc dva není moc intenzivně.. To jen pár dnů na tuhle nemoc (nechci tě překecávat). Ale chápu tě. Každý má svou cestu. No, budeš to mít asi ještě těžký, ale ono to nějak dopadne, neboj. Ještě se nestalo, že by něco nějak nedopadlo..
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...83848586878889...101
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter