Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...86878889909192...101
Dolů
Téma: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu
***
#49588
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
Agi, ak to trvá 2 týždne, choď k lekárke nech ti predpíše niečo na spanie. Kým sa spánok upraví, môže trvať týždne, ale vyspať sa musíš!!!! Hoci s pomocou nejakého prášku. Lebo opäť padneš.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49589
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49590
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
Agi napsal:
Angelino, také nemůžeš spát?? Já co znovu abstinuji, dnes 14dni, tak spím tak 3hodiny. Už jsem z toho unavená.. myslela jsem, že se to zlepší...tak do týdne

Nezlepší, bude to trvat déle. Podle síly závislosti.
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49591
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
Ahoj Agi,
taky nemůžu spát, já sice ještě 14 dní nemám, ale večer ležím, někdy pláču(když příjde jak říká Stefi mé 2já), ale věřím, že se to upraví...

Stefi, opři se do toho a bojuj, nejsme kecky a ukaž, že jsi silnější než to Tvé 2špatné JA...

Já, děkuji, knížka dnes dorazila....DÍKY :-* večer budu mít co dělat, když už nespím a zítra při sobotě ani brzy vstávat nemusím)))
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49592
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
sa mi pred hodinou zacal ozyvat demon, zasa nenapadne, ze je piatok, dokonca ovlada hodinky, mi nasepkava, ze otvaraju moj oblubeny bar prave atd.

myslim si, ze ste mi dodali tymi spravami posledne 2 dni lepsie sebauvedomenie a pohlad na vec.

Dakujem Vam, dnes sa budem snazit ho nepocuvat a vyvracat jeho klamstva a drzat sa spravnych veci. So stiahnutymi usami schvostom ale predsa


toto napisal JA, je to perfekt:
Až keď sa zjednotíš vo svojom vnútri s okolím a vzdáš sa očakávaní → vtedy sa udeje ten zázrak = "začneš sa celostne konsolidovať" = bude Ti odňatá chuť na alkohol, tá ilúzia "žiadze/baženia" za prízrakom alkoholického *opojenia/uvoľnenia sa, extázy*, ktorá už v Tebe slabne až ju čoskoro zlomíš a stratíš úplne → hranicu tolerancie...
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 20/07/2018 17:16 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49593
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
Stef,

"Kedy u Teba prislo k tej zmene ze si to nakoniec zvladol ? co tomu pomohlo ze vtedy to neslo a pak uz ano ?"

4.9. 2016 - dalsi vaznejsi pokus o to prestat pit. Zase - musis prestat pit a kdyz nebudes pit, treba ti ex-rodina da znova sanci.
Ty vole, hlavo vypita, co si to porad namlouvas? Jak jako dalsi sanci? Kolikatou? Za co? Proc? Zblaznil ses?
No nic. Nepij a uvidis.
Uvidel jsem .. ale jen halucicanace - abstak.
Prosil jsem "bohy", ze se klidne upisu i dablovi, jen at me nekdo zbavi te potreby lejt do sebe ten chlast. Prosil jsem i ex - samozrejme totalne na plech - myslel jsem si, ze jsem pricetny, ale nebyl jsem. Byl jsem uz tak vychlastanej, ze se jsem po tydennim chlastani od rana do vecera nevedel, co je pricetnost, co je pravda a co uz halucinace.
Ta mi rekla: tahni uz do hajzlu a pomoz si sam. Ja uz na tebe seru a neobtezuj nas.
Coz bylo to nejlepsi, co mo hla udelat. Stejne tak udelala mama. A i kamarad.
11.9. 2016 - zle, hodne zle. Pivo by to spravilo, ale bylo mi tak zle, ze jsem ani nebyl schopen si pro nej dojit. Uz jsem ani nevedel, zda jsem se zblaznil nebo ne. Jestli si mam zavolat zachranku. A v tom tak nejak cvak, blik. Nemuzu pit, nechci pit. V abstaku jsem si dosel k spychiatricce, nechal napsat antabus a zacal chodit do Sananimu.
Samozrejme probehla klasika - poceni, zle nekolik dni, snad 4 dny bez jidla - neslo nic, voda, rohlik - vse liatalo ze me vrchem ven. Nemohl jsem spat, neslo to. Telo chtelo, hlava ne. Spankova deprivace. Chodil jsem i do prace. V tu chvili nekoncici peklo na zemi. Hlavne ta nemoznost spat bylo desne. Nesnesitelne. Obcas az silene. Trvalo to .. ja nevim, nekolik tydnu.
Nicmene .. od toho 11.7. se "neco" preplo a uz jsem nebojoval, uz jsem nesliboval. Zacal jsem nepit kvuli sobe. Nechybelo mi, nehonila me mlsna. NAsledovaly suchace (opijeni se ve snu) - kocovina rano, jako bych v noci pil. Mel jsem i ruzne hruzne sny - jakekoli ne jen kolem piti.
Jasne ze me cas od casu napadne, prijde chut - dat si venku na zahradce pivo, jen tak, na chut, za odmenu. Prijde to, pozoruji tu myslenku a necham ji zas odejit, protoze vim, jak by to skoncilo. Neni to nic nasilneho ani obtezujiciho. Spis se tak nejak zasmeju sam sobe.
A stejne to mam momentalne s nekourenim. Proste to prislo a nekourim.
Prislo obdobi, kdy soukromy zivot nebyl, tak jak jsem chtel - proste se enco posralo - rikal jsem si, ze proste zacnu zas chlastat, kdyz se to posralo a zase stoji vsechno za hovno. Sedel jsem a pozoroval myslenky a zkoumal odkud a proc prichazeji. No, nesel jsem na pivo a ani si ho nekoupil a ani nezacal znovu kourit. Namisto toho jsem si zacal spravne prat a menit veci, plnit si sny - koupil jsem si dodavku, notebook ktery jsem vzdy chtel. Vyridil si kostlivce z dob chlastani.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 20/07/2018 23:00 Provedl: michalk.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49594
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49596
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
MIchalB, minule som tiez po 2 rokoch opity cez noc pisal ex, nejako cez to neviem prejst akoby, som zaseknuty v minulosti, ani neodpisala, co je fajn, viem aspon na com som a nerobim si uz ziadne iluzie.

Rodicia, resp. mama mi prave volala dnes rano, nemal som vobec chut, ale nech sa nestrachuje tak som s nou volal, mam ju rad, ale ten telefonat ma nejako rozhodil, som z toho nastvany, lebo som vedel, ze bude riesit, ako som na tom, lebo som sa im doma zdoveril. Bolo mi lepsie ked som mal klidek sam so sebou. Akurat sa mam vacsiu chut ozrat.

Tie prve hodiny po chlastacke vedia byt "ina zabava" ak neratam uzkosti, tak minule, co som pil 24h a to len pivo, na AD, zacali nejake deliricke stavy, akoby spankova paraliza, velmi strasidelne ma chytali po hrudi take dlhe chude cierne ruky, citil strach a ciste zlo, ako demoni z pekla, tak to ten alkohol akoby naozaj je. Prebudil som sa uplne mokry a cely dalsi den, som prespal a potil sa.
Tie spankove paralizy a potenie som maval ako mladsi, no nikdy ma vtedy nenapadla spojitost s alkoholom.

MichalB, je to velmi fajn, ako to riesis a ze to ide, motivujuce. Ako to brat.
Moj sukromny zivot momentalne uz 2 roky cim dalej tym viac stoji za nic, praca a bar, niekedy mam strach, myslienky, ci sa nezblaznim tak to byt sam.
Ale alkohol, mate pravdu fakt nic neriesi, prijimam to ako to je, a chcem prestat utekat a tiez chcem prestat vyvadzat - ta zabava nezriadena, ktora tak laka, ale vyuzije ma odhodi ako handru. Viem, ze zivot moze byt krajsi vo svetle, ako s tymi vecami ktore ma stahuju do temnoty.

Vdaka za ten link, pocuvam, ja som minule nasiel take, sa mi to pacilo

www.youtube.com/watch?v=jnM0L1RrYJA
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 21/07/2018 12:59 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49603
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
asi 30 min, co ma prepadli sialene myslienky ist do baru, bojujem, citim ako sa kazdou chvilou moze podomnou prelomit lad, mam pod jazykom rozhryzeny campral, modlim sa, citam veci, co som si napisal, preco tam neist, no i tak stale ma taha vypadnut a dat si tam to pivo, je to neprijemne, ja pochybujem, chcem to zmaknut, nechcem sa rozhodnut ist tam pit, snazim sa to vytlacat, ten pocit, ukratenia sa oto je znacne silny, teraz mi hovori moja hlava, ze kludne pojdem aj do liecebne, len aby som si mohol dnes ist vypit, stiahol sa mi zaludok nemam chut na jedlo, skusim aspon pit co najviac vody, psychicka zavislost jak OCI, myslienkami vzdavam sa a pustam tu zabavu z mojho zivota, ja ju nepotrebujem je to uplne iracionalne to co ma tam laka.
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 21/07/2018 16:35 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49604
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
Stef. To přejde, nepij. Nepomuzes si, nebude ti líp, bude Ti hůř a zítra ještě hůř. ..
Vydrž, nějak zapln čas, zkus třeba nějakou hru na pc, jestli nechceš jít ven. Nebo si něco uvar, úklid šuplíky, prostě něco dělej.
Bude to dobrý. Když vydržíš, budes na sebe zítra pyšný. ...
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...86878889909192...101
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter