Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...9101112131415...36
Dolů
Téma: Jak to je?
*
#48658
Re: Jak to je? Před 6 rok, 1 měsíc  
Michal napsal:
Dobre borci zavidim 1.5roku je dlouho gratuluji ja " mám za chvíli 100 dní" ale beru to jako uspech hodne stesti v dalsich dnech
...aj niektoré vlády alebo prezidenti štátov hodnotia až svojich prvých sto dní v úrade.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48659
Re: Jak to je? Před 6 rok, 1 měsíc  
Michele, děkuji. Často ctu, ze člověk musí padnout na dno. Myslím, ze tam jsem zdaleka nebyla. Přeci jen byla ještě spousta strizlivych výletů i pracovních dnů. Pokud bych ale mela na dno někdy padnout, tak az děti vyletnou z hnízda. To jsem si dala za úkol. Ted me potřebují a jsem jediná, koho mají. Tak mam minimálně 8 let před sebou. Pak už si snad na alko ani nevzpomenu.

Chci zpět svou figuru jako za mlada. Denně na sobě makam. Drzim se kalorickeho plánu. Jen se modlim, abych vydržela pohromadě
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48661
Re: Jak to je? Před 6 rok, 1 měsíc  
Lenko, vykasli se na nejaka dno. Dela ti piti problemy? Pokud ano, prestan pit. Nepij dnes kvuli sobe a zitra uvidis. A tak den za dnem.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48662
Re: Jak to je? Před 6 rok, 1 měsíc  
Ahoj Lenko. Rovněž jsem vstoupil do fóra pro nějakou radu. Ta se mi dostala alespoň v tom, že mi někdo nastavil zrcadlo. Začal jsem přemýšlet o tom, zda jdu správnou cestou paradoxne už v loni na dovolené allinclusive. Jídla a pití co hrdlo ráčí. A tam jsem nad sebou měl čas přemýšlet. Nejnom jsem bez problémů pil méně než jindy a dokonce 2 - 3 dny jsem nepil vůbec. Doma jsem si začal psát denník o svých pocitech. Porovnávám dny když si dám nějaké to pivo, či panáka a dny kdy jsem úplně čistej. Dokonce když jsem si ve svém PC hledal vzor toho denníku. Prvně jsem myslel, že je to vzor z nějakých webových stránek až po chvilce jsem pochopil, že to byl můj denník před 3 lety. Hodně mi pomáhá se vracet takto zpět a musím říct, že se to zlepšuje. Příklad v měsíci březnu to bylo 19 dnů úplně čistých. Potom mi pomáhají i grafy statistiky - kolik dnů bez chlastu - kolik za měsíc vypito - kolik peněz utraceno. Když mě chytne chuť na pivo - otevřu statistiku a ta mě zabrzdí. Ovšem jak psali výše - jako náhle to v sobě vzdáš a řekneš kašlu na to, tak Ti nepomůže nikdo. Musíme přesvědčit sami sebe. Pak jde vše. Snad Ti moje slova trochu pomohli. Od kvartálního ožralu, co nevěděl co se dělo včera je po 3 pokusech ze mně poživač alkoholu s mírou a kontrolovu.
Jaroslav60
Senior Boarder
Příspěvky: 52
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48673
Re: Jak to je? Před 6 rok  
Míšo, to je jasný, ze na dno kaslu. Den za dnem nepiju kvůli sobě, abych to nepretahla, protože mi prostě chutná a to tak, ze dost.

A proto Járo , děkuji za rady, ale raději se alka nedotknu vůbec. A kdybych někdy uklouznula, hned se musím postavit na nohy.

Jinak vam oběma blahopreji
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48675
Re: Jak to je? Před 6 rok  
Lenko, bodejd by ten dopamin mozku nechutnal
Vidis, tak jdes na to dobre. Pojistit si to muzes antabusem a urcite doporuciji nejakou formu AA + me na zactlu urcite pomohly AD na stabilizaci psychiky.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48679
Re: Jak to je? Před 6 rok  
Míšo, díky za rady. AD dlabu už nějakou dobu. A budu řešit po operaci a antabus jsem tělu pohrozil v případě selhání.

Jinak ptal jsi se Sochaře (momentálně možná sochá sochy z pískovce) .
Právě začínám šestý měsíc nekouření, mám 7 kg nahoře-začala jsem přibirat až po třech měsících (ale z části dávám vinu kortikoidum,možná úplně), ale lépe se dýchá, je víc času-o hodně víc , člověk voní, méně se potí, zuby jsou hezčí, pleť i vlasy se začínají vzpamatovavat,.. První měsíc se mnou cloumal vztek, ale navýšení dávky AD pomohlo Od začátku chodím ven koukat se, jak ostatní kouří a nevadí mi to. Mám to právě tak, že se problémům nechci vyhýbat, ale postavit se jim
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48680
Re: Jak to je? Před 6 rok  
Nevim, zda se "cilene" vystavovat rizkovemu prostredi je dobre (lide nekourili, nepili x mesicu/let a rup ..). Ale kdyz ti to funguje, tak proc ne, ze ano
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48687
Re: Jak to je? Před 6 rok  
Lenko, jak to jde - nepiti? M.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48706
Re: Jak to je? Před 6 rok  
Michale zatím dobře. Na baru i bez baru. A jsem za to moc ráda
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...9101112131415...36
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter