Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...15161718192021...36
Dolů
Téma: Jak to je?
*
#49968
Re: Jak to je? Před 5 rok, 8 měsíce  
Karel nepije celou dobu (tedy těch 14 měsíců. Jsi borec, vydrž.

No a Birell mi práve nikdy vůbec nechutnal. Já nevím, je mi jasný, že to může nakopnout chuťové pohárky (i když zrovna tato močka bez chuti mi tedy pivo nepřipomíná ani v nejmenším), ale to může cokoliv.
Zvykacka či ústní voda.
Asi to mám v hlavě buď a nebo. A neminim se všemu vyhýbat, naopak tomu čelit a naučit se tak žít.

Jste úžasní, strašně moc
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49971
Re: Jak to je? Před 5 rok, 8 měsíce  
Neco nakopnout mi projde stejna blbost jako ze recidiva prisla z niceho nic! Vypovida to o necem, co ke dlouhodobe spatne, az to vykristalizuje. Me teda nedela chute ani sedet s lidma x hidin v jospode. Pit muzu, ale nechci Ale kdyby mi to nedelal dobre, tak tam nepolezu, stejne jako nebudu pit nealko pivo, kdyz vim, ze jsem lil pivo. Jogin nejsem, abych si veril na 100%
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50148
Re: Jak to je? Před 5 rok, 8 měsíce  
Michale, já vím. Napíšu k tomu jedno dzus=vodka, tonic=becher, gin, fernet"limonada jakakoliv plus čaj =rum, voda =popíjení ouza,kafe=vajecnak.
S lidmi sedím venku na čerstvém vzduchu a to jen pro to, že teď jinou možnost nemám. Jo! Uzirat se depkama na pokoji.
Jinak s barmanem nejsem, do hospod nechodím
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50150
Re: Jak to je? Před 5 rok, 8 měsíce  
Jinak někdy mám strach, že přijde den, kdy si prostě tu 1 "jedinou" sklenku dám.
Ale teď to ještě určitě nějakou dobu nebude. Mám děti a ty mají jen mě
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50163
Re: Jak to je? Před 5 rok, 8 měsíce  
Lenka napsal:
Karel nepije celou dobu (tedy těch 14 měsíců. Jsi borec, vydrž.

No a Birell mi práve nikdy vůbec nechutnal. Já nevím, je mi jasný, že to může nakopnout chuťové pohárky (i když zrovna tato močka bez chuti mi tedy pivo nepřipomíná ani v nejmenším), ale to může cokoliv.
Zvykacka či ústní voda.
Asi to mám v hlavě buď a nebo. A neminim se všemu vyhýbat, naopak tomu čelit a naučit se tak žít.

Jste úžasní, strašně moc


To není o chuti. V Birellu je alkohol a to až 0,5 % (cs.m.wikipedia.org/wiki/Birell) Je ho málo, ale je tam. Když jich vypiješ pár.. A už je to zas o dávkování. Bezpečná dávka pro alkoholika neni. Ja se na Birellu rozpil.. Birell si může dát nealkoholik, možná i nedlouho před jízdou autem, ale ne alkoholik. Pivo a je v něm alkohol.. Já už jsem cítil že je v tom alkohol, když jsem pil. Ale pořád se najde někdo, kdo to doporučuje jako alternativu jiným, většinou sám alkáč. Jemu to možna (chvilku?) funguje, mně ne.
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 17/08/2018 12:28 Provedl: Pijak.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50165
Re: Jak to je? Před 5 rok, 8 měsíce  
.. průšvih je hlavně v tom,že tě to drží moc blízko té propasti,a že vůbec ti vůbec stojí za to řešit nějaký Birelly,je to past a podvod,na alkoholiky.Ze by byl chuťově dobrý,tak to už vůbec.Past,podvod
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50166
Re: Jak to je? Před 5 rok, 8 měsíce  
No, já už to naštěstí řeším jen tady na diskuzi
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50167
Re: Jak to je? Před 5 rok, 8 měsíce  
.. vím,myslel jsem to obecně,je to stejná oblbovacka jako že je léto a všude čepují pivo na zahrádkách,a je žízeň a že grilujeme,jedeme na kolech..je to marné.Birely,piva a jiný patoky předražený
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50193
Re: Jak to je? Před 5 rok, 8 měsíce  
Pijak napsal:
To není o chuti. V Birellu je alkohol a to až 0,5 % (cs.m.wikipedia.org/wiki/Birell) Je ho málo, ale je tam. Když jich vypiješ pár..

Do kamene tesat! Od urcite urovne alkoholika je Birell pekelne nebezpecna vec - ma totiz *tu* chut a jeste ke vsemu je v nem alkohol. Jasne ze jen malinko ale treba ozralovi v mem stadiu staci i tohle malo k pruseru .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50206
Re: Jak to je? Před 5 rok, 8 měsíce  
Zdravím všechny,za mě "nealkoholických pivo" dobrý, když je nejhůř a představám tak mi vždy pomohlo, když jsem byl na vlně tak bych ho nedal ani mě to snad nikdy nenapadlo....dnes 6-ty den cistej
Rider
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...15161718192021...36
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter