Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...16171819202122...36
Dolů
Téma: Jak to je?
*
#50207
Re: Jak to je? Před 5 rok, 8 měsíce  
Za mě Birell nebrat - jednak alkohol, jednak chuť, tak si dam 2-3 co se muže stát? No a co takhle jedno malé pivo místo Birella... Adieu abstinence
Pistácie
Expert Boarder
Příspěvky: 106
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50244
Re: Jak to je? Před 5 rok, 8 měsíce  
Přesně tak jedno malé a asi by byl problem,nemám vědomě vyzkoušené , co si ale dobře pamatuju v roce 2011 tři měsíční abstinence ( asi tenkrát prvne cílená) a stačil malý panák ferneta a do par dni bylo vše ve starých kolejich
....dnes osmý den abstinence

Hezky den Všem tady
Rider
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50316
Re: Jak to je? Před 5 rok, 8 měsíce  
Dobre, dobře. Nebudu se omlouvat ani vymlouvat.
Ještě jsem si nelokla. To je pro mě podstatný.
Byla jsem nekontrolovany pijan. Možná jsem opravdu nespadla tak hluboko, abych vnímala podstatu věci.

Rider: drž se! Stojí to za to!
Byla jsem o víkendu na šílený kalbe. Vydržela do pěti do rána mezi těma "dobytkama
Strasne se mi líbil ten jejich dialekt.
Můj ochránce, se kterým jsem kdysi kalila úplně silene se divil. Měla jsem strašnou chuť si něco dát, fakt šílenou. Nechala jsem výběr na něm. Normálně fakt jsem se těšila na Kofolu s rumem.
Donesl mi vodu s limetou a cukrem a já málem brečela štěstím. A druhý den? Žádný vyprostovak, paměť jako Einstein a dokonalá nalada
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50317
Re: Jak to je? Před 5 rok, 8 měsíce  
Tyhle místa už nenavštěvuju, nevím, proč se furt trápit..
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50318
Re: Jak to je? Před 5 rok, 8 měsíce  
Pijaku, mám tam starý známý, přátelé, co mě podrží. Jinak jsem sama zavřená v bytě. A to je život docela nic moc.
Teda teď rehabiliťák. Díky suchu a vedru odpadla většina procedur. A i přes prohibici se tu chlastá o sto pero. Nuda úplně šílená
Víkend mám volny a děti pryč... Prostě ráda utíkám mezi lidi. Jen jsem asi ještě nenašla normální místo
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50319
Re: Jak to je? Před 5 rok, 8 měsíce  
To jsem dřív dělal taky. Bylo to trapný, že jsem nechlastal, i když jsem si říkal jakej jsem hrdina. Tohle je místo na to si zakalit, pořádně se uvolnit a né tam sedět jako trapák, cucat vodu a kazit ostatním zábavu. Byl jsem jak jejich černý svědomí.. Akorát jsem je štval. Je to jak když na maratón příjde chlap na kriplkáře a chce se přátelit s atlety. I když tyhle hospodští atleti jsou trošku horší kategorie.

Přestal jsem opruzovat a našel si kámoše jinde. Chodím do AA a tak. Jestli ti to nesedí jsou i kluby abstinentů atd. Určitě to chce se odříznout od lidí co chlastaj.
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50325
Re: Jak to je? Před 5 rok, 8 měsíce  
Lenko, obdiv. Klobouk dolů
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50353
Re: Jak to je? Před 5 rok, 8 měsíce  
Pijaku, děkuji za typy.
Jo, chybí mi lidi kolem, strašně moc.
Mám přátelé, ale daleko. A upřímně... Nejsem si jistá, jestli vůbec znám někoho, kdo nechlasta.

Karolinka, proč? Není co obdivovat. Mám strašný strach, že to jednoho krásnýho dne strašně poseru
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50354
Re: Jak to je? Před 5 rok, 8 měsíce  
Ja mam pocit, ze kdyz budu mit strach, tak se stane to, z ceho bych mel strach - ze se vozeru a skoncim nekde ve skarpe, takze na co .. ? Nemyslim! (jiste ze me to cas od casu napadne, stejne jako chut na pivo a cigaro. Prijde a odejde.)
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50355
Re: Jak to je? Před 5 rok, 8 měsíce  
Leni, posrat to může každý z nás.. ale vydrž, dnes ne, dnes ještě není ten "krásný den" a doufám, že ani zítra. A věř, že si tím krokem tu svoji momentálně blbou náladu jen prohloubíš a zvětšíš... Tak to zkus vydržet! Bude líp
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...16171819202122...36
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter