Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...149150151152153154155...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#57018
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 7 měsíce  
Ahoj, když už jsem zde nakoukl tak napíšu aktuální stav, nepiju 55dní, občas se objeví bažení na pivo (byl jsem pivař) , ale není silné a vpohodě ho "zaženu", za zmínku asi stojí reakce okolí-pijanů, kteří se snaží neustále pokud mají příležitost demotivovat, jde z nich cítit, že je doslova štve, že abstinuji. Alkohol se přede mne ocitl-panák rumu v sobotu, kdy ve skupině lidí i přes 5 odpovědí díky nechci mi ho stejně někdo objednal a samozřejmě jsem ho nevypil. Co se týče psych.zdraví, tak vnímám téměř vymizení úzkostí a dobrý spánek, občasné deprese jsou menší a snesitelnější. Jediné co beru jako velké negativum, že když abstinuji více kouřím a to se samozřejmě odráží na fyz.zdraví, až si budu jistý svou abstinencí pustím se do závislosti na nikotinu, nyní nemohu - 2 závislosti najednou bych nezvládl a dopadlo by to fiaskem, vše má svůj čas, roky pití a kouření člověk nezmění za 2 měsíce, jsem v tomto trpělivý a vím konečně co chci a "kudy jít" . Všem pěkný den a mějte se hezky
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57027
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 7 měsíce  
Ahoj Michale. Kamarádi, kteří nabízejí chlast prostě jedou ve stejnych kolejích a ty jim to narušuješ. Víkend, fotbal, hospoda, pivo, dělají to všichni, nic na tom není, je to normální.

A najednou jim někdo nabídne pohled jiným směrem a to se jim nelíbí. Kdoví kolik z těchto kamarádů už někdy poránu přemýšlelo o tom, že by to chtělo ubrat, ale pak tu myšlenku zahnali. ...

Ty už si to, Michale, v hlavě rovnáš docela dlouho a já osobně si myslím, že jdeš spravnym směrem. Občas to sice nedopadne, ale už víš, že je to špatně a umíš se s tim vypořádat.

A to je super. Kamarády budeš muset přesvědčit, že je to marný a nebo holt časem kamarády vyměníš. Mě třeba to prostě přestalo bavit poslouchat furt ty samé kecy po pár pivech. Tak jsem si našla jinou zábavu.
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57028
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 7 měsíce  
Zdravim. A gratulace Michaloj k 55
Ja jsem se na Morave dozvedela, ze moji kamaradce, kdyz s nima nepiju, tak ji to vino vubec nechutna.
A pak babo rad!!!
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57039
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 7 měsíce  
Eriko děkuji,
Allie, jo je to dlouho tuším, že jsem tady napsal prvně červen 2016 , ale tak to má asi většina, že to zkouší tolikrát, dokud to neklapne nebo to vzdají ... to nijak neřeším minulost nemá fenu řešit, nejdéle jsem nepil cca 7 měsiců, uvidíme co teď no, jen upřímně nedokážu si moc představit, ze se od svých 29let nikdy už nenapiju... zvláštní...
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57040
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 7 měsíce  
Budes moct, ale nebudes chtit
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57041
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 7 měsíce  
Michale, tak ja si ale myslím, že se docela držíš, protože když vezmu, že abstinujes, jen se párkrát do roka opijes, tak to podle mého názoru není tak špatný.
Já jsem kdysi, když jsem ještě byla takový ten vesely konzument (asi rizikový ) - to jsem pila a občas se zvrhlo - razila teorii, že nechci pít víc, protože pak bych musela přestat uplně. Už tehdy jsem tusila nějakou tu hranici. To mi bylo asi tolik jako tobě. Takže myslím, že kdybych se teto teorie držela mohla jsem příležitostne pít, i když jsem neměla klapku a vono by se to nějak dalo.
Jenže jsem to začala do sebe lít doma po večerech, od 2 deci vína až se to zvrhlo a hranice přestala být. A prolila jsem se solidne. Tak teď už vím, že už mám odpito a dopito.
a teď asi zaleží ve ktere fázi se nacházis ty. ..
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57078
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 6 měsíce  
Ahoj, poslední dny mám takové bažení, no poslední dny dnes a včera jinak ne, ale ne nárazové, spíš slabší, ale celodenní bez nějakého podnětu-problému, mám chuť se napít a zároveň velký strach, vyspím se snad bude líp, ale abych popsal pocity jakoby si tělo říkalo ukoj mě blbě se to popisuje a moc mi jiné činnosti dmes nepomohly... :/ ... dnes se určitě nenapiju, ale kdyby to mělo být častěji bojím se, že podlehnu, proto to raději píšu zavčas, zda se s tím někdo potkal díky po 67 dnech abstinence dobrou noc všem..
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57079
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 6 měsíce  
Michale zdravim, ja jsem to uz vcera psala na chatu.
Pripisuju ty chute pocasi - zima, dest, no proste psa by nevyhnal.
Dnes vidim slunicko, tak jsem zvedava, jestli to bude lepsi. Dej vedet, jestli mam pravdu a nebo je to blbost
Vcera vecer, jak bylo hnusne, jsem si zrovna rikala, jestli se mi zimu podari prezit bez "ztraty kyticky".
Hodne sil a odhodlani
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57080
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 6 měsíce  
Erika,

..."prežiješ!!!" (...aj kytička.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57083
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 6 měsíce  
Ahojte, mohla by som sa k vám pridať? Ja som tu bola kedysi chvíľku aktívna, len ma demotivovalo, keď tu niekto napísal, že bez AA sa mi aj tak nič nepodarí a že toto fórum mi nemôže pomôcť:( (alebo niečo v tom zmysle). Odvtedy som si prežila najťažšie obdobie v živote (úmrtie z ktorého sa doteraz neviem spamätať, vážne zdravotné problémy a vlastne skoro všetko sa následne pokazilo, čo sa dalo, všetko, na čom mi záležalo - vzťah s mne najbližšou osobou, odlúčenie od rodiny a blízkych, postgrad. štúdium, finančné problémy...). Konečne to ale vyzerá, že aspoň jedna z tých vecí by sa mohla snáď zachrániť, spravila som preto všetko, no ešte stále neviem s istotou, na čom som a či to zvládnem, bude to nesmierne časovo aj psychicky náročné. Ale práve vďaka tomu by som chcela nejak začať odznova...

Tento rok som kvôli tým vyššie zmieneným problémom vôbec nezvládla a na to aby som sa odhodlala konať v nesmierne náročných veciach (a nenechala sa ovládať depresiou a úzkosťami, na ktoré sa aj liečim), som používala ten A:( Čo ale aj tak pomohlo iba niekedy...

Teraz, keď to vyzerá, že sa aspoň niečo podarilo, tak by som chcela začať nejak odznova...
Catie
Junior Boarder
Příspěvky: 35
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...149150151152153154155...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter