Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...25262728293031...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#50905
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Dnes jsem si v 29letech koupil denik na zamek...takovy ten kde si asi 13ky zapisuji svoje prvni intimni chvilky cgtel jsem ho dlouho...chci si psat-vypsat pocity, ktere nemuzu ventilovat v osobnim zivote random lidem, myslim ze to neni na skodu...aspon muzu zpetne rekapitulovat kde jsem se posunul a kdyz uvidim progres a stanovim cile ta kterymi jit pujde sebevedomi nahoru neni to alko denik-ikdyz cast tomu venovat budu, ale celkove zivotni styl, planovani aktivit, co chci zmenit....za 126kc dobra investice ne? Ja fakt chci moc jenze to nepujde naraz lusknutim prstu...musim krok po kroku, den po dni....a hlavne uz zacit mit rezim...rezim=pocit verim v to ...
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50906
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Taky mám deník. Sice levnější a bez zámku , ale píšu si pocity, dojmy, pochyby, rozkoly, úspěchy i neúspěchy, plánované aktivity a skutečnost. Dřív jsem to vždy vytrhla, co se mi nehodilo (například předsvzetí blablabla a následné selhání)a chtěla jsem "nový začátek", teď to nechávám, ono i to má svůj smysl, vidět ta selhání na vlastní oči v podobě všech "nových startů".
Jinak jsem na něco zase přišla: jsem hrozně lehce ovlivnitelná. leckdo me zviklá, přitom třeba ani není v mém životě tak důležitý, ale mám v sobě stále nějaký pocit, že je nechci zklamat a nechci je v tom nechat a že se ode mě očekává, že ....(cokoliv), tak přece musím. Při tom rozhodování se pak celá rozklepu a nejsem vůbec ve své kůži a skončím u toho, že musím... Ale nemusím!!! To by mi hodně pomohlo, si tohle vždy uvědomit, že OPRAVDU NEMUSÍM DĚLAT TO, CO JÁ NECHCI. To by mě zachránilo před hodně karambolama. Nemáš to Michale podobné? Třeba, známí, kamarádi, poj´d na jedno - atd?
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50907
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Toto by mimochodom Šantalka stálo za samostatnú tému. Aby sa to nestratilo v mori iných príspevkov. Je to totiž veľmi dôležité. Vedieť povedať "NIE" nie je ľahké aj z dôvodov, ktoré si spomínala. Odmietnuť, ale zároveň neuraziť. 3 mesiace to do nás tlačila primárka na liečení . Je to súčasť Asertívneho správania.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50908
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Ano, asertivita je důležitá. To mi teď vnuklo nápad si na víkend půjčit domů nějakou publikaci věnující se asertivnímu chování. Díky za nápad
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50909
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
TO ja si svoj denník prežívam priamo v triezvej prítomnosti a (u)šetrím čas aj peniaze.

Nastavte sa takto aj VY:
→  "(U)VERTE iba, že TO presne aj TAKTO IDE!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50910
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Vybrán titul na víkend: Říkejte ne s úsměvem
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50911
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Asertivita mi pripomenula ten vtip, na prijímacom pohovore:

Zamestnávateľ: A aké máte negatívne vlastnosti?
Kandidát: Som úprimný.
Zamestnávateľ: Ja myslím že to nie je negatívna vlastnosť.
Kandidát: Ja seriem na to čo si ty myslíš.

Nespoznaný
Expert Boarder
Příspěvky: 136
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50912
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Jojo, ten je perfektní
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50913
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Michale, denik je super napad, pokud to nedopadne jako s mym denikem. Nevim kde je, za to jich mam uz snad 5(!) - nepopsanych, samozrejme.

Jako odbry zaklad rezimu (ne, nemam ho a nejde mi to) vidim chodit spat a vstavat ve stejnou dobu a rnao si dat sprchu, snidani. Pravidelene. Den co den. Stejna doba.
Vytvorim jednoho navyku je pak snasi pridavat dalsi - sport nebo dobehnuti na ranni MHD, pesky kus do prace. z prace, cviceni v praci atd.

Ja mam obecne problem s tzv. "time management"/organizace casu - mam v tom chaos. Stresuji je to. Moc
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50914
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Tak malem jsem nemusel resit nic, jelikoz me srazilo temer auto cestou do prace (ne ma vina), skoncilo to idrenym bokem auta od slapatka a zrychleny stdecni puls ufff

Santal,
no kdybych mel jen v koutku mysli v planu, ze nezdary budu skubat, tak si ho ani neporizuji Ano musim rict, ze x let jsem mel celke problemy rikat NE ve vsech oblastech zivota, ale nsucil jsem se to...dejme tomu, ze lide vyuzivali me dobroty, podal jsem prst, chteli urvat ruku...musi to byt v rovnovate u me...umim pomoci ve dne v noci tem od kterych to mohu ocekavat a vraceji mi to same zbytek? Jebat je s prominutim...u alkoholu je to jine jelikoz je tam ta zabislost/sklony to mss pravdu..

JA, par korun za denik me nevytrhne taktez cas, v porovnani s prosezenym casem v hospode a utrate za alkohol je to smesne

Nespoznany, for dobrej! hahaha

Miso B,
snad denik neztratim mam dva klic a oba zvlast a uz si nevzpomenu co dal...jo uz vim ty denni navyky ...ano urcite mas pravdu nic naraz nejde vse postupne...

PS: Jeste mozek trosku funguje, kdyz jsem zvladl si zapamatovat vse na co jsem chtel reagovat fajn ))
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...25262728293031...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter