Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...33343536373839...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#51431
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 6 měsíce  
Tak se na to konecne vyprdni (na to rozhazovani se s dani do kopy)
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51432
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 6 měsíce  
Snažím se Michale :-)Dávám se do kupy celkově - preventivní prohlídky na všech frontách atd, restzdravotní se snažím dát do pořádku. Když už, tak už
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51435
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 6 měsíce  
Šantal napsal:
Snažím se Michale :-)Dávám se do kupy celkově - preventivní prohlídky na všech frontách atd, restzdravotní se snažím dát do pořádku. "Když už, tak už"
"Keď už, tak už!!!"

(..."nech to para tlačí!")
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51447
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 6 měsíce  
Ahoj trosku jsem nastydl pp 2 dnech na kole, tak si dam dnes chill v posteli a caj (bez rumu) co vy? Venku krasne, ale pocasi zradne rano zima odpoledne horlo vecer zima zraaadneee
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51449
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 6 měsíce  
Zdravím vás všechny. I já jsem relativně v klidu a pohodě. Stále více jak tři měsíce nepiju. Poslední dny nějak na chlast ani nemyslím. Jakože nemám potřebu. Sice mě mockrát za den napadne že je kolem, vidim ho, vnímám ho, ale v klidu ho ignoruji bez větších potíží. Jsme prostě v klidu vedle sebe. Teď máme jít na dvě rockové akce, tam to bude tedy se skřípěním zubů, ale vzala jsem funkci řidiče. Sice vypadám jako blázen, ale nikdo se v tom moc nevrtal, protože rádi si všichni odvezou zadky. Ale kouření je zcela regulerne zpátky. Nadšená teda nejsem, ale momentálně mě to nějak baví a nechce se mi s tím seknout. Ale zase jsem se přesvědčila, jak jsem unavenejsi, když kouřím. Tak uvidím jestli seberu sílu zase zabojovat. .. Mějte se a opatrujte se
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51450
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 6 měsíce  
Ahojky.Ahoj Agi. Já už 10 měsíc nepiju.A kouřit jsem začala asi po 3 měsících nepití.Přitom jsem nikdy nebyla pravidelný kuřák.Nějak jsem asi měla potřebu když jsem byla nervózní.Ale naštěstí už to přešlo.Těch peněz,věčný smrad I když jsem si pořád čistila zuby.Alkohol už mi nic neříká.Nemyslím na něj a už mi ani nevadí v reklamách.Nevnímám to jako dřív.Tak kouření teď neřeš,než se rozpít.Že jo.Drž se.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51451
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 6 měsíce  
Agi napsal:
Zdravím vás všechny. I já jsem relativně v klidu a pohodě. Stále více jak tři měsíce nepiju. Poslední dny nějak na chlast ani nemyslím. Jakože nemám potřebu. Sice mě mockrát za den napadne že je kolem, vidim ho, vnímám ho, ale v klidu ho ignoruji bez větších potíží. Jsme prostě v klidu vedle sebe. Teď máme jít na dvě rockové akce, tam to bude tedy se skřípěním zubů, ale vzala jsem funkci řidiče. Sice vypadám jako blázen, ale nikdo se v tom moc nevrtal, protože rádi si všichni odvezou zadky. Ale kouření je zcela regulerne zpátky. Nadšená teda nejsem, ale momentálně mě to nějak baví a nechce se mi s tím seknout. Ale zase jsem se přesvědčila, jak jsem unavenejsi, když kouřím. Tak uvidím jestli seberu sílu zase zabojovat. .. Mějte se a opatrujte se

Ty jsi trubka, takhle riskovat, to bude zas brekotu až se zas vožereš.
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51453
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 6 měsíce  
Jako proc riskuje, ze jede na koncert? Vsak pise, ze ridi....
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51454
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 6 měsíce  
Pane její advokáte, To si může alkáč opatrně dovolit nejdřívtak po půl roce.. Píše, že se tam pije a o skřípění zubů. Ono úplně stačí působení toho prostředí, tam to vybujuje a za týden dva jí bude mrzet, že si tam necvakla. A dožene to.. Tak jí zas politujte. A perpetuum mobile jede dál.
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51455
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 6 měsíce  
Michal,
> tam to bude tedy se skřípěním zubů

kdyz to bude se skripenim zubu, tak proc tam jezdit - komplikovat si zivot? Byt se samozrejme nemusi nic stat - nenapije se, neopije se. Furt je to takove trapeni se - popisuji, jak bych to mel ja.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...33343536373839...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter