Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...34353637383940...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#51460
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Cauteee nejsem advokat a chapu, ze to vnimate jako risk to musi vyhodnotit nejlepe ona Ale 3 mesice mi pripada jako fajn zaklad a ja hlavne nejsem zastancem toho nepiju-uz nevylezu do spolecnosti a budu sedet doma zalezi jak to vnima ona no....
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51464
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Podla mna sa takymto situaciam v zivote clovek aj tak nevihne. Ja som bola napr. po troch tyznoch na svadbe, bolo to tazke, ani bavit som sa nevedela, ale co som mala simulovat chripku? Ono je to asi o tom odhodlani, aj ked stat sa moze vselico, to je pravda, len som tym chcela povedat ze alkohol je vsade, clovek sa az tak pred nim neschova.
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51465
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Michal napsal:
Cauteee nejsem advokat a chapu, ze to vnimate jako risk to musi vyhodnotit nejlepe ona Ale 3 mesice mi pripada jako fajn zaklad a ja hlavne nejsem zastancem toho nepiju-uz nevylezu do spolecnosti a budu sedet doma zalezi jak to vnima ona no....

Čau.
Tady je asi problém v odslišném vnímání pojmů.

"Ale 3 mesice mi pripada jako fajn zaklad"

Mně to připadá, takové z nejhoršího jsem venku, ale radši si nebudu moct vyskakovat, když jsem to bral jinak, končilo to opitím.

"nepiju-uz nevylezu do spolecnosti a budu sedet doma" - Já si představuju společnost jinak než bandu opilých lidí, která mě ohrožuje. A mezi ty nechodím ani já a to mám roky střízlivosti. Co bych tam dělal? Když bych chtěl nutně na koncert, šel bych s lidma, co se neopíjí.. nebo i sám.
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51466
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Cibulka napsal:
Podla mna sa takymto situaciam v zivote clovek aj tak nevihne. Ja som bola napr. po troch tyznoch na svadbe, bolo to tazke, ani bavit som sa nevedela, ale co som mala simulovat chripku? Ono je to asi o tom odhodlani, aj ked stat sa moze vselico, to je pravda, len som tym chcela povedat ze alkohol je vsade, clovek sa az tak pred nim neschova.

Tak nejít na svatbu to je jiná. Tam se tak nějak téměř musí.. Já se nevyhýbám, ale cíleně nebezpečí nevyhledávám. Nejsem magor. Tj. jít bráchovi na svatbu ok, jít cíleně v pátek s kámošem pokecat do narvané hospody plné chlastu a opilých lidí o světobolu světa NE. Nejsem magor.
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51467
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Pijak, tak mna tiez uz taka spolocnost nepritahuje, ked je clovek medzi ludmi co maju uz nejaku tu hladinu, tak si pripadam jak mimozemstat. Idem uz na inej vlne, tak ma to ani nelaka.
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51470
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Cibulka napsal:
Pijak, tak mna tiez uz taka spolocnost nepritahuje, ked je clovek medzi ludmi co maju uz nejaku tu hladinu, tak si pripadam jak mimozemstat. Idem uz na inej vlne, tak ma to ani nelaka.

Když jsem kalil, tak jsem je stejně většinou předjel. Vždycky budu mezi takovými odlišný. Buď střízlivý suchar, nebo oplilý blázen.. Smířil jsem se s tím, že nezapadnu..
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 12/10/2018 12:58 Provedl: Pijak.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51472
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
A to ze som v opitosti tak nejak napred, sa mi tiez stavalo a dost casto
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51474
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
To ano, nalejt se do parady jeste pred zacatkem "spolecenske" akce a na ni se pak dorazit, nebo se dorazit jeste doma. Boze, mozna proto se rika: uz jsem si svuj bazen, rybnik vypil. Bazen snad i do slova .. tech piv. 10 denne, 2500 rocne, 12 500 za 5 let vrcholu alkokariery. Hrozny cisla.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51475
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Pijaku,
ja Ti rozumim, ale kdyz pujdes na ten koncert na festak treba sam se strizlivym kamaradem nebo stridmym v piti stejne okolo Tebe buse 90% vozralejch lidi pred chlastem se neschovas ja to mam tak , ze jdu kde chci ted jsem sedel 2 dny z5 na kole na projizdce s 2 lidmi holka si behem vyletu dala 1 velke a 1 malo pivko, ja kofolu cesnecku a zmrzlinu ( ne najddnou to by byl pruvan ) a dalsi kamos 6 piv ze se opiral o kolo cestou domu-stejne je to vzdy o cloveku O ME P TOBE o nasi hlave ne o nikom jinem kdo sedi vedle a vylejva si mozek tak to mam nastavene ja... a ano zalezi i na jakem jsi byl levelu alkoholismu u dennich pijaku to asi chapu ja nelil denne, nechlastal jsem potaji, byl jsem takovy ten jednotydenni nebo jsem alkac, ktery nezna limit a vyloje se jednou tydne jednou za 14 dni do temer nemoty...
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51476
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Mam takovy napad odkud kdo je pokud mu nedela problem to zverejnit? napiste jen mesto prupadne velke meato pobliz bydliste zacinam
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...34353637383940...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter