Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...38394041424344...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#51991
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 5 měsíce  
4 pivka není tak moc. Mně se osvědčila fyzická aktivita přes den (běhání, rychlé procházky), pak nemám večer tolik potřebu pít alkohol.
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51992
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 5 měsíce  
Tě pic Cibulka.. nevím pořadně jak to máš s chlastem,těžko radit.. musíš sama,napiš ráno,co konkrétně chceš dělat.Přeju klid,upřímnost, odvahu
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51994
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 5 měsíce  
Cibulka napsal:
Ahojte, no nedávam to, prosím tu o pomoc.Pred týždňom 3 pivá, dnes 4. Je to moc silné, "chcem sa vrátiť späť, ked som bola nad vecou. Neviem čo robiť."
Cibuľka,

opäť začni "triezvymi dvadsaťštvorkami"...

"Poučenie z vlastnej minulosti máš, teraz → aktívne ži vlastnú triezvu prítomnosť!"

"Príjmi svoj alkoholizmus a odvážne ho dvadsaťštyri hodín kroť a drž na uzde! Múdrosť v rozlišovaní sa objaví sama a včas!"


"Dôležité je chcieť a vydržať - ísť si za svojím triezvym snom"...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51995
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 5 měsíce  
Ahoj, Karafiátku- je to super že? Šikovná, mám radost
A ty Cibulko, tebe taky chválím, protože jsi přece dlouho abstinovala, už víš jak na to, utneš to neboj a bude zase dobře. Jak dlouho jsi abstinovala? Recidiva jako nutné zlo, aby si člověk zase něco uvědomil?
Držte se, Cibulko opakovaně si čti, co napsal Ja. Hlavu vzůru.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51999
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 5 měsíce  
Drahoslavo, recidiva neni nutne zlo. To je velky omyl. Recidiva je naopak nebezpecna - z pohledu psychiky, zdravi aj.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52001
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 5 měsíce  
Ahoj Michale, já přece netvrdím, že není nebezpečná. Co mám podle tebe té Cibulce napsat? Cibulko, cos to provedla, ty nevíš jak je to nebezpečné? Bohužel už se stalo a každé selhání( pokud se znovu postavíš na nohy a stopneš to), tak tě posune dál. Nevzdávat a zkoušet znova. Bohužel to s psychikou zamává. Teď je nejdůležitější to stopnout a nenechat rozjet!
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52011
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 5 měsíce  
Medicína prijíma skutočnosť, že recidíva je súčasť nemoci F-10.2, nie je to však jej nevyhnutnosť.
Snažím sa jej preto dennodenne vyhýbať; rovnako, ako šprintu do náručia smrti.
Starnutiu buniek nezabránim ale urýchľovať ho tiež nebudem. Žijem teraz a tu... v pokračujúcom procese oslobodzovania sa od závislostí.

Závislosť vnímam ako jedinú/(princíp), ktorá sa rada parádi a prezlieka: (alkohol-tabak/nikotín-drogy-lieky-...)...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52016
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 5 měsíce  
Ahoj Drahoslavo, ano je to SUPER . Proběhly i bažení a stavy, kdy mi lidé i přes můj opakovaný nesouhlas chtěli nalít. Ale ustála jsem to a jsem za to moc vděčná. Navíc abstinence posiluje psychiku. Cítím se fajn. Hodně mi právě pomáhají jak jsem psala knihy. Dnes jsem si půjčila od Týnkové "Breviář abstinující alkoholičky" a od Formánka "Úsměvy smutných mužů". Když čtu ty osudy lidí, vidím, jak závislost prožívají druzí, jak zrecidivovali a znovu abstinovali a věřili, že bude líp . To je i pro tebe Cibulko. No tak jsi uklouzla. Stalo se..teď už se soustřeď, aby se to nerozjelo ve více dní po sobě a jak píše Ja - začni znova den po dni a ono to půjde . Výhody abstinence mají jednoduše navrch a je dobré si to uvědomit, když dostaneš chuť - uvědomit si i ta negativa, která po vypití alkoholu nastanou a aby sis pak neřekla..když už jsem si dala jedno, dám si další.. Soustředit se na něco jiného v tu chvíli a bažení přejde, pro tu chvíli, pro ten den..a večer ulehneš s čistou hlavou a bude ti moc fajn. Držím palce.
karafiátek
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52017
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 5 měsíce  
Jak tobě se daří Drahoslavo? Doufám, že dobře a těšíš se z každého krásného dne s čistou hlavou . Vlastně jsem tehdy odstartovala abstinenci po přečtení příspěvku, co jsi založila .
karafiátek
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52019
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 5 měsíce  
Ahojky všichni . Dnes jsou to přesně čtyři měsíce bez alkoholu . Je mě moc fajn. Všechny ty hrůzy prvního měsíce, co jsem tu s vámi sdilela jsou nenávratně (snad) pryč .Tedy, zůstalo pět káv denně. Díky za vás . A teď potřebuji ještě přestat kouřit . Hned . Pomůžete mi? Nepřidá se třeba někdo? Bolí mě z toho hlava a po první ranní cigaretě zmizí i energie, kterou mám po spánku . Tak tu tak sedím, a říkám si, že to výročí oslavim a utnu cigára . Ach jo, jsem hrozný závislák. Stále musíme na něčem viset
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...38394041424344...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter