Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...43444546474849...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#52418
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 5 měsíce  
Maris, diky. S detma problem nemam. Jen s exmanzelkou. Jaky to ja presne nevim, protoze se o tom nechce bavit.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52422
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 5 měsíce  
To je potom těžká komunikace. Když ten druhý nechce. Buď to zlepší čas (pochopí, že už seš dobrej), nebo ne, což by byla škoda už kvůli dětem. Držím palce, ať to prolomite.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52436
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 5 měsíce  
Ahoj ve spolek,
tak se také hlásím, i když nejsem tak disciplinovaná, jako vy. Minulý týden celý v pohodě, žádné chutě, až na to podělí, jak jsem tu psala, než se mi zase přeprogramoval mozek na abstinenci. Včera a předevčírem sedmička bez výčitek. Dnes svařák na trzích. Od zítřka zase režim. Jinak napečené 2 druhy, dárky objednány, takže co se týče Vánoc,už se vyklidňuju.
Z čeho ale začínám nervit, je můj muž. Celý dospělý život bojuje s kouřením a poslední rok i s hulením. Nechce pálit, ale má to na něj uklidňující účinky. Včera mi řekl, že už nemůže ani s hulením, ani bez, když nehulí, je strašně nepříjemnej, vzteklej, všechno mu vadí. Úplně jiný člověk, nikdy bych nevěřila, že je to možný, se takhle změnit. Ji mi ho líto a chtěla bych ho podpořit, ale nenechám na sebe a na děti řvát bez důvodu. Poradit se s odborníkem odmítá, prý to všechno zná, co by mu říkali. Má celkem pevnou vůli, už několikrát přestal, vždy na nějáký měsíc, až rok, ale byl to vždy očistec a vždy jsem byla totálně v pr... Už z toho mám noční můry. Neví někdo, jak na to?
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52437
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 5 měsíce  
Ahoj, Karolíno, myslím, že Tvoje sedmičky na trzích a tak dál, jsou fajn, jen sem vůbec nepatřej. Pevně věřím, že si to doma s těma doutníčkama nějak uhasíte. Vlastně Ti děkuju za takovej normální poryv do týhle zdi nářků. A moc Ti přeju aby ses nerozjela.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52438
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 5 měsíce  
Díky Sochaři, myslím, že rozum nad chutí vítězí.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52439
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 5 měsíce  
Santal, ja jsem ji nekolikrat nabizel jit nekam ma veceri a tam si popovidat.
Terapeut: a co od toho ocekavas? Co myslis, ze ti rekne?
Jako vzdy to svymi trefnymi poznamkami odhadl.
Co ocekavam? Paklize nejsme schopni normalni komunikace - staci malo a ohen na strese, musi byt nekde nejaky problem. Zast, urazenost, proste neco.
Odpved byla: ja zadny problem nemam. Ale ty by ses mel lecit. Evidentne ty tvoje skupiny jsou ti k nicemu (mela na mysli individualni terapie - do skupiny jiz pres pul roku nehcodim).

Takze mi z toho vyslo, ze zrejme nejlepsim resenim bude smrsknout komunikaci jen na nutnou ohledne deti. Nic vic.

Co se tyce deti. Deti se to nastesti netyka. Nehadame se pred detma a nic si pres deti nevyrizujeme.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52440
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 5 měsíce  
> s odborníkem odmítá, prý to všechno zná

Jiste. To zname jako alkoholici mozna take
To ze nemame pit, kdyz to neumime, vime take. Co by nam odbornici na zavislostni chovani asi tak rekli?
Ale mozna je to o nepochopeni toho, s cim odbornici mohou pomoci a jak. Ze to neni jen o tom: "nesmite pit".

Z toho tak nejak vyplyva, ze mozna chce a nechce prestat kourit travu. Stejne jako ja jsem chtel prestat pit a zaroven nechtel. Takze u jakekoliv zavislosti - dokud clovek sam vnitrne nechce, neprestane. Zbytek jsou jen vymluvy, proc to nejde.

> Neví někdo, jak na to?
Vime, prece jsme sami prestali pit
Chtit prestat, vnitrne se s tim smirit, ze proste pit nemuzu, nechci, prizpusobit tomu svuj zivot - ve zkratce. Ale to jiste vis, znas ze sveho piti/nepiti
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52441
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 5 měsíce  
Ahoj, vsechny tu moc zdravím. Pročetla jsem vsechny diskuze a samozřejmě jsem se všude našla. Moc všem děkuji za příspěvky, dává mi to obrovskou sílu a poznání. Nenajde se tady někdo, kdo to tu doteď počítal, a má chuť změnit svůj život k normálnímu? Já jsem úplně na začátku, 2 dny nepiju. Hezký den všem a hodně síly
Zuza
Fresh Boarder
Příspěvky: 17
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52442
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 5 měsíce  
Ahoj Zuzi a vsichni tady,taky toto forum procitam uz asi rok,vydrzim nepit treba mesic i dyl ale pak se to nejak zvrtne a tyden i dyl piju.Ted momentalne se drzim od 25.11.
Judita
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52443
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 5 měsíce  
Ahoj Jitus, to já si měsíc neumím představit, tak max. 5 dnů. Tak pojďme do toho. Já piju cca 13 let, a z vinka večer se stal 1,5 a i panák tvrdého.
Zuza
Fresh Boarder
Příspěvky: 17
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...43444546474849...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter