Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...6789101112...22
Dolů
Téma: Nový začátek tím správným směrem
*
#53964
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Statisticky delirium pry prichazi v noci
Nevim, co si predstavit pod kolapsem. Zda delirium a nebo kolaps organismu.
Tak jako tak v tech stavech ma clovek jine starosti - dezorientace v case a prostoru, hakucinace, takze ..
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53967
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Tak z návštěvy jsem doma,doma jen birell,ale nemam chut.Dnes to vyjde.Diky a zitra se ozvu hned rano,jak mi je.A moc děkuju,ze tu jste.Řeším jen sebe,ale ani jsem se nezeptal,jak jste na tom vy? Kdo kolik dnijste čistí? A jak to změnilo váš zivot.Procitam si vsechna vlákna postupne,ale jeste Vas moc neznam.Ale podpora je uz jen to,ze v tom nejsem sama a ze to jde.Diky a dobrou noc vsem!!!
Renata
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53968
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
11.3. to bude 2.5 roku. Zivot to moc nezmenilo. Ale co je hlavni, ze s pitim bych se valel buch vi kde a zda bych mel jeste vubec praci. A vlastne jo .. nejazke veci pozitivni jsou, takze nepiti prispiva k jednodussimu a lepsimu zvladani kazdodenich veci a pripadne ke zmenam k lepsimu.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53969
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Ahoj ve spolek,
Renčo, dnes jsem i já dojela na načtou láhev v lednici, která tam byla 14 dní, co jsem nepila. Dnes to přišlo, od zítřka jedu nanovo. Tolik za mně. Naštěstí jsem zůstala jen u těch 4 dcl. A to jsem byla celý den hrdinka, že nepiju.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53970
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Karolina, ale uspech je, ze si nesla pro dalsi vino do obchodu
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53971
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
"...dnes jsem i já dojela na načtou láhev v lednici, která tam byla 14 dní, co jsem nepila. Dnes to přišlo, od zítřka jedu nanovo. ...."


Čo prišlo? Prečo si ho pustila domov?

A teraz vážne. Prídete sem mnohí na fórum, pretože hľadáte rady. Ľudia Vám tu radia suchú domácnosť(hlavne v začiatoch), pretože pri Vašom spôsobe pitia nič lepšie neexistuje. A vy v chladničkách sušíte nedopité víno!!! Tak o čom to je? Čo vlastne od tohto fóra očakávate? Chcete mnohí radu, podporu. Ale pre abstinenciu musíte aj vy niečo spraviť, aj obetovať. Abstinencia je totiž v prvom rade o sebadisciplíne. Myslíte, že by tá vaša Sábliková bola tam kde je, keby nedrela? Za každým úspechom niečo je. Nestačí si povedať len že chcem, treba preto aj niečo spraviť.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53972
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Prepáčte dievčatá, ale na ženské pitie som alergický. Preto na vaše pitie možno reagujem tvrdšie ako u chlapov. A vždy budem.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53973
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Dobre rano vsem,noc za mnou,spala jsem tak cca 2-3 hodiny,potila jsem se a převalovala,ale dobry.Bála jsem se,ze to bude vetsihruza.Dam sprchu,vzhůru do prace a dnes den druhy.Zvládneme to! A diky vsem,co tu jste!
Renata
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53974
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Krtku souhlasím.
Je to fakt hovadina nechávat si ty otevrene flašky v lednici. To je takový problem vylít to? Je, že? Protože co kdybych náhodou dostala chuť. Nic jiného v tom není, zadne dopije si to manžel, jsou to zadní vrátka alkoholicky. A dokud tam ty zadní vrátka budou, myslím tím v hlavě, tak abstinovat nebudete.
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53975
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
To vylievanie vina mi pripomenulo, ako som milionkrat hadzal nacaty balicek cigariet do Hornadu, ze od teraz uz nefajcim Samozrejme to bolo cestou z krcmy a s minimalne dvoma promile v krvi.

Ale nie, zarty bokom, sucha domacnost je zaklad. Kazda prekazka, ktoru si vieme postavit medzi seba a alkohol je dobra, lebo dava aspon sancu sa zase nad svojim konanim zamysliet.
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
Nahoru
Stránka: 1...6789101112...22
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter