Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Chci přestat
#54471
Re: Chci přestat Před 5 rok  
Michal B, ne. Mám na mysli bakalářku, zkouškový, praxe. Já neříkám, že je to prioritnější. Jen prostě teď tu školu musím dodělat. Fakt musím. Makala jsem na ní hodně. nemůžu jí přerušit. Jsou to 2 měsíce, maximálně. A samozřejmě bych chtěla přestat hned, ale nevím jak jinka bych jí dodělala. Upřímně
Šárka
Junior Boarder
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54472
Re: Chci přestat Před 5 rok  
Uprimně? Bez chlastu daleko líp.
Nebo myslíš, že tu školu zvládáš jenom díky chlastu? Nebo proč to potřebuješ odložit?
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54473
Re: Chci přestat Před 5 rok  
Allie napsal:
Upřímně? Bez chlastu daleko líp.
Nebo myslíš, že tu školu zvládáš jenom díky chlastu? "Nebo proč to potřebuješ odložit?"

..."protože *prokrastinace zní tak hezky, viď?"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54474
Re: Chci přestat Před 5 rok  
Sarko, nerozumim, proc by si mela prerusovat nebo nedelat skolu?
Zavolat nekam a dochazet tam jednou tydne na 1h neni prece zadna casova zatez.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54475
Re: Chci přestat Před 5 rok  
MichalB,

...má strach = bojí sa toho, čo sa dozvie o sebe.

Ona - taká hĺbková sonda do vlastného vnútra, dokáže zmeniť mnohé falošné predstavy o sebe. Dokonalosť a neomylnosť sa rúca a... ...alkoholik sa "iba" napije/(ožerie).
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54476
Re: Chci přestat Před 5 rok  
po delší době čau přátelé
ahoj šárko..

vím, o čem píšeš, s pitím jsem to měla podobně jako ty (litr vína bez následků a bez kocoviny a bez zjevných známek požití ).. jiné drogy jsem teda nikdy nebrala..

vývoj to mělo takový, že jsem tak mezi 30-40 začla víc vyvádět na akcích... prostě přes týden normálně práce, ten litřík odpo + večer.. ráno OK do práce..

pokračovalo to tím, že kolem té 40 už litr přestal stačil, prostě jsem to necítila.. tak jsem nebyla líná si večer zajít pro druhý...

to už rána bývala horší + se dost zvýšila váha nejen díky chlastu ale následnému nekontrolovatelnému večernímu žraní + když byly nějaké oslavy, tak totálně BEZ KLAPKY jsem se zlila jak dobytek, hovado, několik litrů alkoholu, ostuda na všech stranách, nemohla jsem ani chodit, nesli mne vždy domů, pak druhý den celý v posteli , blití...

po jednom problitém dnu (fakt smrtelný pot a stavy) loni v květnu jsem si řekla DOST ze dne na den.. půl roku jsem nepila ani kapku...
hrála jsem tu machry, CO všichni s tou abstinencí mají, že je přece TAK SNADNÉ se rozhodnout a vydržet... že stačí jen chtít..

v říjnu jsem si dala litr burčáku

a jelo to nanovo

jen jsem mezitím vydržela třeba týden dva nepít..

aktuálně v březnu zase akce "prasopes", takže teď nepiju třetí týden a doufám, ŽE UŽ JE TO NAPOSLED, protože se chci detoxikovat a konečně se sebou něco zdravotně udělat, to správné rozhodnutí přišlo prostě až teď.. ale jsem už mnohem pokornější..

takže ti dobře radím, stopni to už teď v 25
ten progres je fakt velký a za pár let můžeš někde ležet na ulici pochcaná a ožralá, hnusná....

máš geneticky na drogy prostě citlivé receptory, neskončilo by to dobře a věř, že litr vína by ti brzo přestal stačit...

krásný jarní slunečný den všem přeju L.
Lucie
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54479
Re: Chci přestat Před 5 rok  
Já, ano. Bojím se. Ale ne toho co bych se měla dozvědět. Co jiného se můžeš dozvědět, než to, že prostě neumíš pít a nikdy to umět nebudeš. Takže to bude buď nic nebo do průseru. Odkládám to. Jako všechno v poslední době.
Šárka
Junior Boarder
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54482
Re: Chci přestat Před 5 rok  
Šáry, odkládání není dobré...

tebe "děsí" , že se už "nikdy" nenapiješ.. hele, neber to tak... ber to fakt DEN PO DNI.. prostě DNES se nenapiju
to zní o dost líp, že jo

dej se na džusy nebo čaje, jsou super, místo flašek mám doma i v práci zásobárnu čajíčků vše možné - od bylinek po zelené a bílé a částečně to rituály nahradí

hlavně na ten chlast furt nemysli.
Měla by ses soustředit na školu.
Najdi si nový koníček.
Já byla včera na aquaaerobiku a jsem nabitá ještě dnes zkus nový sport, který tě láká nebo začni s aktivitou, která by tě bavila a na kterou jsi kvůli chlastání neměla čas ani energii
Lucie
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter