Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...3456789...63
Dolů
Téma: Tak, jdeme na to...
*
#63188
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
Lajka já kupuju rovnou basu piva a moc dlouho nevydrží...
Daniela
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63189
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
Tak zkus aspoň ten Birell,

ja by som to neskúšal. Teda nie že by som to v minulosti neskúšal, len nejako sa nezadarilo
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63190
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
Lajka napsal:


Čeho se bojím ohledně abstinenčních příznaků? Snad všeho, co jsem si o tom přečetla. Hlavně samozřejmě deliria, jo nelijeme flašku vodky, ale já třeba jsem hrozně citlivý člověk, takže bych i věřila, že na mně se i to pivo podepsalo. Pokud by pocení mělo být to jediné, pak ok. Ale. Mám strach zkrátka. A čím větší ten strach je, tím víc chce člověk utéct, ulevit si.

Ještě poznámka ohledně partnera co pije. Můj přítel je také pivař, tak to celé začalo, tak se mi chlast dostal do bytu. Ne, on problém nemá, prostě mu to chutná, ale když to nejde, tak prostě nepije. Ale normální stav je večer do hospody a čtyři, pět. Jenže on to dává, já ne. Nežijeme spolu, takže přes týden jsem na vše sama a když jsem u něj, místo pomoci jen další nástrahy.


Lajko, myslím, že není dobrý ty horory týkající se abstinenčních příznaků číst. Ono to bude jako s nemocema - na internetu se vždy dozvíš to nejhorší, protože člověk se raději podělí o špatnou zkušenost než o tu dobrou. Neber to jako výčitku, já jsem na tom dost podobně, ačkoliv vím, že přílišný googlení je cesta do pekla. Taky se často strachuju předem a ve většině případů je to zbytečný.

Můj partner to má stejně jako ten tvůj. Rád si dá pivo, ale ví, kdy má přestat. On to zvládá, já bohužel ne. Nicméně pokud je pro tebe těžký nepít, když pije on, nechystáš se mu to říct? Třeba by ti to alespoň v začátcích pomohlo, kdybyste byli oba na suchu. Ale zase chápu, že ho asi nechceš k ničemu nutit, protože já toho mýho taky ne.
Ožralok
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63191
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
krtko napsal:
Ožralok: [color=#00FF00]Já

Dievčatá. Prečo cítite potrebu niekomu niečo vysvetľovať? Ožralok, prečo by si mala niekomu hovoriť, že si alkoholička? Čo je komu do toho? Podobne Týna, že vysvetľovať niečo rodine, priateľom. Nemusíte nikomu nič vysvetľovať, zdôvodňovať.


Ahoj krtko, to, že mám problém, se říkat nechystám. Ale něco říct musím. V mým okolí pije opravdu úplně každej, v mojí rodině i mezi přáteli se pilo ve větší či menší míře vždy. Takže otázky, proč nepiju, určitě přijdou (s největší pravděpodobností si budou myslet, že jsem těhotná - už se fakt těším), a já přeci nebudu jen tak mlčet. Ale to je to nejmenší, to se nějak zvládne.
Ožralok
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63192
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
Daniela napsal:
Ozralok přesně já zapijim úzkosti a paniku a asi nespokojenost s manželem...nemám své problémy s kým řešit a topím se v nich sama s lahví...

Ono to takto bude mít asi hodně alkoholiků... A největší sranda je, že většina z nás ví, že zapíjení úzkostí nikam nevede, ale stejně to děláme.

Neuvažovala jsi o psychologovi? S ním bys svoje problémy řešit mohla, teď je možnost i online sezení přes skype nebo dokonce e-mail, třeba by ti to pomohlo.

Holky, jak jste jinak zvládly víkend? Něco nového? Já mám dnes 9. den bez a pořád mi to nechybí. Kéž by to tak zůstalo!
Ožralok
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63193
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
Tady ještě trochu motivace:

www.boredpanda.com/before-after-quit-drinking/

Teď se můžeme všechny těšit na to, až budeme krásné :-D
Ožralok
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63198
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
Ahoj????, tak jsem tady v rychlosti přečetla pár vašich příspěvků. U každého odpovídám sama sobě jooo, tak to mám i já. Tak oni mi rozumí. Já nejsem žádný špinavý ožrala. Jsem žena po 40. Mám tři dospívající dcery, práci a jednoho démona co se vkrádá do mého těla a mění mě v motajici se, padající neschopnou artikulovat. A chci aby odešel a už se nikdy nevrátil.
Jak tady popisujete i já mám kolem sebe všechny, kteří rádi popiji a nechápou, když já povím, že nebudu. No po pravdě často jsem to neřekla. Ale když už tak reakce byly : Co blbnes, ty přece nemáš problém.... Jediný kdo mi rozumí je můj manžel. Zná mé stavy do poslední tečky, zná mé úzkosti, mé kocoviny které už vlastně ale ani nemám, zná můj strach i mé pády. Kolikrát pro mě dojel na místo na které nevím jak jsem se dostala. Vlastně i to, že jsem tady je jeho nápad. Řekl mi: třeba ti pomůže anonimne pokecat s lidmi, kteří na tom jsou podobné. A měl pravdu.
Přestat pít jsem zkoušela několikrát. Někdy se mi to na delší dobu podařilo. Delší dobu myslím třeba měsíc. Po té jsem si řekla, no vida,mám to pod kontrolou a pomalu a jistě jsem se vrátila do původních koleji. Takže po několikáté s podporou vašich příspěvků. Jsem strizliva 2 dny a chci pokračovat.
Pisinka
Junior Boarder
Příspěvky: 36
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63200
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
Ožralok, ja nejdriv rikala, ze jsem v diete.
A ted hlasim, ze nepiju z presvedceni.
Jako je nekdo vegetarian, tak ja jsem abstinent!!!!!
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63201
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
Pisinka Vlastně i to, že jsem tady je jeho nápad. Řekl mi: třeba ti pomůže anonimne pokecat s lidmi, kteří na tom jsou podobné

Takému mužíčkovi by si mala ručičky, nožičky bozkávať. Každý deň mu piecť koláčiky a sex 3x denne
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63202
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
Krtko věř mi, že si to uvědomuju a vlastně se divím, že je jeho trpělivost se mnou tak neoblomna. Mám štěstí, že? A to je velký bonus a proto to zvládnu. On mi nic nevyčítá, nesoudi, nemoralizuje. Jen mi někdy smutné říká, že se o mě moc boji a pomůže mi ať se rozhodnu pro cokoliv.
Pisinka
Junior Boarder
Příspěvky: 36
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...3456789...63
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter