Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...6789101112...63
Dolů
Téma: Tak, jdeme na to...
*
#63229
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 5 měsíce  
Ahoj Eriko,děkuji za podporu.Jak dlouho abstinuješ? Já mám k abstinenci ten největší důvod.Už vím,že buď budu pít nebo žít.A to taky nemyslím obrazně.A já chci žít.Radovat se z dětí,vychovat z nich slušné lidi,být tu pro ně co nejdéle.Chci zpátky svůj střízlivý život.Možná mně nakonec čeká i ta léčebna,ale už to neberu jako nějakou ostudu.Chci z tohohle vlaku vystoupit.Nechystám se až na konečnou. Ať se daří ????????
Hope
Senior Boarder
Příspěvky: 56
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63230
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 5 měsíce  
Hope, já abstinuju 2roky a 8měsíců.
Já si to od začátku počítám.
Největší radost jsem měla u 100dní.
Někomu požůže si dělat do kalendáře puntíky
Přeji hoooodně úspěchů
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63232
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 5 měsíce  
Přečetla jsem si pár příspěvků,které jsi psala na začátku tvé abstinence.Klobouk dolů.Děkuji,že sem stále chodíš a jsi nám podporou a inspirací....
Hope
Senior Boarder
Příspěvky: 56
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63236
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 5 měsíce  
Ahoj všem, nestihla jsem pročíst všechny příspěvky ve vlákně, omlouvám se, ale potřebuju se vypsat. No piju zas. Jen pivo, ale jdu na sedmý. Říkala jsem si, budu mít volno, čas k sebereflexi, ale opak je pravdou. Celý den se musím něčím zaměstnat a večer opět selžu. A selhávám na víc a víc pivech. Danielo, ostatní, jak z toho ven? Dnešek byl vcelku fajn, masáž a tak. Ale pak přijdu domů no... Je mi ze mě špatně. A samozřejmě absťák je můj strašák největší. Jen se ráno vzbudím a říkám si, zase si přebrala, to bude ródeo. Začařovaný kruh. Nejste někdo od Plzně, nepomůžete mi? Přijde mi, že ve mě jsou dvě osoby, jedna chce přestat, druhá říká, je to v pohodě, uklidní tě to, jeď v tom dál... Vychlastám pivo domácí, druhý den rychle, koupit to ať to není poznat. A pak ho vypiju taky. Jsem traged.
Lajka
Junior Boarder
Příspěvky: 39
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63237
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 5 měsíce  
Lajka bohužel od Plzně nejsem ale psala jsem ti že můžeme aspoň pokecat někde jinde Messenger nebo Whats up...nejsi traged je to těžký...já úplně bez piva to nedám taky ale dneska jen 2 a jdu spát...jen už se 3.den nemůžu vyspat a pořád sem děsně nervózni a na spaní si nic brát nechci...
Daniela
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63238
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 5 měsíce  
Lajko, nejde napsat, ze piju JEN pivo. Kdyz to svoje pivo prepocitas treba na vino, tak mas v sobe 1,2 l vina. A to uz je dost, ne?
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63239
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 5 měsíce  
Ahoj holky, já se prokousávám 6tym měsícem. Mám ted docela krizi, staly se mi nějaký věci, který mě rozhodili a sem vystavená stresu. Tak mam už přes tejden chut se napít hroznou. A jede mi hlava, že lepší sklenka vína, jak ten stres. Uvolnim se, pomůže mi to. No vim uvnitř, že to neni pravda. Stres je pak ještě horší. Zkusim to vydržet. Nenapít se přes svátky. Čtu si vaše příspěvky a všem fandim. Držte se. Je to běh na dlouho trat:)
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 593
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63240
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
Ahoj holky,já mám dnes čtvrtý den,tak noc radit nemůžu.Trochu se obávám svátků,protože budeme jezdit po příbuzných a alkoholu bude všude noc.Když si vzpomenu na mamčin vaječný koňak,tak mi teče slina.Zatím mám takovou taktiku,že si budu říkat,že si dám až později a snad k tomu nedojde.Rachel,šest měsíců je super.Kéž bych byla tak daleko.To by byla velká škoda si to pokazit.Stresu je teď všude víc než obvykle,ale to dáme! Lajko,začni dnes znovu.Jde zařídit aby tam to pivo nebylo? Holky,držte se!
Hope
Senior Boarder
Příspěvky: 56
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63241
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
Ahoj holky,

tak já mám dnes den č. 13...

Rachel, šest měsíců je opravdu supr, to už musí být pořádná motivace se nenapít. Vydrž to, stejně by ti alkohol od stresu nepomohl, naopak by ti bylo ještě hůř.

Hope, to dáš! Letos si holt budem pochutnávat jen na nealko věcech :-D. Držím palce, ať tě to na návštěvách moc neláká.

Lajko, nový den, nová příležitost to zkusit znovu... Dej vědět, jak pokračuješ.
Ožralok
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63242
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 4 měsíce  
Hope, nemůžeš dělat řidiče?

Rachel, alkohol ti moc nepomůže. A pak budeš mít výčit a budeš dna zase počítat od jedničky. Máš tak krásně našlápnuto.

Ožralok, držím palce. Třináct dní vypadá jako dobré číslo.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...6789101112...63
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter