Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...678910111213
Dolů
Téma: Potřebuju pomoc?
#28936
Re: Potřebuju pomoc? Před 8 rok, 11 měsíce  
Renato, bez tedy příkladem a přestaň besnit jako první. Již je ti doufám jasné, koho si dr.Mlčoch váží a kdo je zde postradatelny. Jestli ne tak polopate - primitivní kadeřnice, co má potřebu machrovat na jiné je postradatelna.Zde i v reálném životě
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28942
Re: Potřebuju pomoc? Před 8 rok, 11 měsíce  
Pane administrátor, je myslím už jasné, že přijde zablokovat tady ta Jane co píše nade mnou???!! Už konečně chápete co se tady děje??? Nebo jste tady s Libou padlí na- ať mně nebloknete-něco???

Kdo souhlasí ať se tady přidá a pište lidi- kiro,aneto,ja apod. taky SVŮJ NÁZOR! Mně je z tohoto fóra už vážně zle!!!
olaf

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28943
Re: Potřebuju pomoc? Před 8 rok, 11 měsíce  
Ja jsem to tady uz psala rano, kdyz se tu Liba chlubila, to nas tady chteji asi vsechny vystvat, to je fakt sektarske chovani a pochybuji, ze takhle si MUDr.Mlcoch predstavuje diskuzni web.Tohle jsem na zadnem slusnem webu nezazila, mela byste se Libo stydet
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28944
Re: Potřebuju pomoc? Před 8 rok, 11 měsíce  
Olaf, Aneta a vsteci ostatni. Je to naozaj smutne, ze Renatine prispevky su mazane a Jane s Libou sa tu posmievaju.
Napisala som panovi Mudr. Mlcochovi sukromny email, to je posledna moznost. Ak sa ani potom nezamysli nad tym co sa tu deje, takto nema zmysel a s forom koncim aj ja.
Lebo toto uz nie je forum, ale sukromna exhibicia Liby a Jane.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28945
Re: Potřebuju pomoc? Před 8 rok, 11 měsíce  
Aneta napsal:
Tohle jsem na zadnem slusnem webu nezazila, mela byste se Libo stydet

Aneta, Liba sa hnabit nebude. Lebo nevie co to slovo znamena. Mna by tiez hanba fackovala, keby sa takto spravam a povysujem nad ostatnych. Ona si mysli, ze preto ze abstinuje 11 rokov, je nieco viac a moze sa spravat arogantne a povysovat sa nad ostatnymi. Ale dlzka abstinencie nie je charakterova vlastnost. A teda, keby si mam vybrat, radsej by som bola opilcom v priekope, ale este s poslednym kuskom hanby v sebe, ako sa spravat takto, ako ona.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28946
Re: Potřebuju pomoc? Před 8 rok, 11 měsíce  
Líba je opilá svoji pýchou a jakousi "slávou"...a už není soudná....ta pokora,co hlásí,ji už dávno opustila, klidně si do lidí,co s se jí neklaní,kopne.Kdo má jiný názor, je nepřítel. To je tak jednoduché chápání světa, že může v komunikaci lidem ublížit.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28948
Re: Potřebuju pomoc? Před 8 rok, 11 měsíce  
Kiro,Aneto,muzete se podivat do historie (nedaleke) fora.Jak jsem jiz psala,takto to zde jiz drive skoncilo a lide odesli.Nesouhlasis s Libou-forum se zacne "promazavat".Co si mam ale myslet o Jane a hlavne o tom,jak se ji Liba snazi,kdyz uz ne hajit,tak akceptovat,nevim...Libo,psalas,ze si byla premlouvana,abys zustala,ze ti byly za setrvani nabidnuty penize a posleze jsi dodala-aby bylo jasno...Ale co aby bylo jasno???Od tebe nikdo nechce nic jineho,nez abys respektovala nazory druhych,nevyjadrovala ses o nich jako o nesmyslech,neusurpovala sis prostor povysene pro sebe a nechala i ostatni diskutovat.Tot vse.
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28949
Re: Potřebuju pomoc? Před 8 rok, 11 měsíce  
Já si pamatuju 5 let zpětně,jak se kvůli Líbě promazávalo,psali sem lidé, co ji znali z AA v jejím městě.A je to pořád stejný
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28950
Re: Potřebuju pomoc? Před 8 rok, 11 měsíce  
Ale pan Mudr Mlcoch si asi neuvedomuje, ze takto si svoje forum a jeho povest len nici. Mal by to nazvat Libina poradna a nie diskusne forum, kedze tu diskutovat nie je povolene, tu je povolene len pritakavat Libe a maly by dat do podmienok to, ze kto nebude suhlasit s Libou, tak budu jeho prispevky zmazane alebo bude rovno zablokovany. Je to tu horsie nez s cenzurou za komunizmu...
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28951
Re: Potřebuju pomoc? Před 8 rok, 11 měsíce  
Kira napsal:
maly by dat do podmienok to.

Chcela som napisat, ze mal by dat do podmienok. To y je tam navyse Islo len o preklep a nie o hrubku.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...678910111213
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter