Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...89101112131415
Dolů
Téma: Spokojená abstinence
*
#66081
Re: Spokojená abstinence Před 6 měsíce, 4 týdnů  
Rachel, topeni a vycitky nic nezlepsi. Ledaze by vedly ke zdravemu vzteku a ten pak k trvale zmene. Ale projit si tu minulost, vyresit, odpustit - to mi prijde jako dobry napad.
V opacnem pripade to muze byt bubak ve skrini.

Me kousek chybi a je to nejake nekompletni. No mozek mluvi, napovida, obtezuje, vymysli blbosti, namisto reseni nabizi jen dalsi a dalsi kompolikace, ktere by ho dovedly k alkoholu.

Takova nudle v bandasce, ode zdi ke zdi. Ale ono to nejak dopadne, dobre dopadne.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#66082
Re: Spokojená abstinence Před 6 měsíce, 3 týdnů  
Ahoj vsem, hlasim, ze jsem absolvovala tyden u more s partou cvicich a pijich zen.
Jsem na sebe hrda, vse probehlo bez ztraty kyticky.
Mela jsem z toho velky strach, ale zvitezila jsem
Preji vsem jen a jen uspechy
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#66083
Re: Spokojená abstinence Před 6 měsíce, 3 týdnů  
Ahoj, uf, vůbec jsem o existenci takového webu netušila a jsem fakt nadšená z téhle diskuze. Jsem alkoholička a zatím ne moc vesele abstinuju dva dny. Ale přiznala jsem si, že jsem nemocná a potřebuju pomoc, tak mi držte palce. Byla jsem v covidu dva roky na suchu, tak kéž bych to zvládla teď a lip
Evita
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#66084
Re: Spokojená abstinence Před 6 měsíce, 3 týdnů  
Ahojte,

mám za sebou víkend, kdy jsem jen pila a spala. Zítra do práce. Je mi že sebe tak zle, že už nevím, jak dál. Známému jsem v opilosti psala strašné věci. Chci ode dneška přestat pít. Prosím o pomoc a podporu. Protože takto to už nejde, to raději smrt než takový život...


Venku bylo tak krásně a já to prosrala chlastem.

Tak závidím každému, kdo nepije. Funguje tu něco jako sponzorství jako v AA?

Děkuji a střízlivosti zdar!
Eva
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#66085
Re: Spokojená abstinence Před 6 měsíce, 3 týdnů  
Ahojte, MIchale nevim jak to myslíš, že ti kousek chybí.. Ano souhlasim, minulost použít jako poučení. Odpouštět a jít dál. Minulost ale asi nevyřešíme, je to co je. Spíš se s ní smířit, o to se snažim:)

Eriko tak to je super, musíš mít ze sebe skvělý pocit! Gratuluju!

Ahoj Evito. Dva roky, to se opravdu cení. Proč jsi zase začala pít? A jak ti jde abstinence? Držíš se?

Evo, neznam jak funguje AA, na tu jsou tu jiní odborníci.. Ale úplně vím, jak se cejtíš. A jak před tim nejde utýct. Ale prostě stalo se, tak teď už víš co nechceš. To je vlastně dobrý, neni?
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 592
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 16/10/2023 06:11 Provedl: Suzanne.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#66086
Re: Spokojená abstinence Před 6 měsíce, 3 týdnů  
Já jsem byla o víkendu na akci, kromě asi 4 lidí (celkový počet odhadem kolem 50), všichni chlastali. Oteklý hlavy, smutek, prázdný výrazy. Opravdu jsem ani na chvíli nepocítila chut se k nim přidat....
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 592
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#66087
Re: Spokojená abstinence Před 6 měsíce, 3 týdnů  
Rachel, ze me kousek chybi a nejsem kompletni

Eva, spozorstvi v AA je vazano na AA. S timto chatem, strankami nema nic spolecneho. Zavislost je takova nepekna spirala. Zatahnout za rucni brzdu, najit lekare s odbornosti AT, psychoterapie.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#66088
Re: Spokojená abstinence Před 6 měsíce, 3 týdnů  
Rachel ahoj,
zatím držím, den možná 4? Nepočítám to, ale pořád se mi třesou ruce, i když je to asi lepší pomalu. Je mi ale slabo, moc jsem nejedla poslední týdny, ale to už taky zlepšuju.

Tehdy to bylo tak nějak z nudy a bylo to relativně bezpečný, ale znáš to, stačí aby člověk řešil nějaký sračky a je to. Takže jsem si teď uvědomila, že už je to doslova otázka života a smrti a rozhodla jsem se pro abstinenci.

Jak se máš ty?
Evita
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#66090
Re: Spokojená abstinence Před 6 měsíce, 3 týdnů  
Michal B, ano tu nekompletnost znám a vždy mě vedla k pití. Ale to mě nenaplnilo

Evita, no tak to v tom máš docela praxi v abstinenci. Je pravda, že za kovidu to bylo jiný, ale přišlo mi, že se pije spíš víc, jenom se to schovává doma:) Já se párkrát taky sundala.
První dny jsou nejhorší, ale už je máš skoro za sebou, takže gratuluju.
Já se mam tyhle dny výborně, už jsem zdravá a fakt si vážim toho stavu, kdy mi nic neni víc a víc.
HOdně sil a zdaruu všem!
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 592
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#66091
Re: Spokojená abstinence Před 6 měsíce, 3 týdnů  
Rachel, no prave. Je to neco jako by te svrbeli ruce, honila mlsna a ne a ne to prestat, ustat az najednou .. Take me to piti dlouhodobe nenaplnovalo. Jeste ze uz me to pustilo a zatim znovu nechytilo
Jenom musim vyresit ten dilek do puzzle, at to neni rozbiti
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...89101112131415
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter