Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Alkohol a váha
#65686
Alkohol a váha Před 11 měsíce, 2 týdnů  
Bude mi 37, metabolismus asi není co byl. Na 180cm jsem místo ideálu 75 na 80. Minulý týden jsem udělala opatření, že místo 8 piv denně večer si dávám jen 2 nebo nic. Mohlo by to stačit na zhubnutí? Problém není alkohol,ale ty kalorie v něm
Angie
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65688
Re: Alkohol a váha Před 11 měsíce, 2 týdnů  
Ta tvá váha je pro mně ideální

Ale když ti to vadí... nevím jestli snížení dávek piv bude mít nějaký větší vliv, záleží na tvém životním stylu, strava, fyzická aktivita aj.
Jak nefuníš do schodů je to myslím v pohodě, pokud to moc nevadí příteli... tak bych to neřešil a ono s přibývajícím věkem rostou i problémy, jak s váhou tak jiné zdravotní aspekty, kor při dlouhodobém užívání alkoholu...

Jsem rád, že se občas ozveš , toto letí, tak ať se daří.
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65692
Re: Alkohol a váha Před 11 měsíce, 2 týdnů  
Přítel se směje, proč váhu řeším..
Jinak jim zdravě, hodně zeleniny, ne sladké. Vlastně jsem došla na to, že se nemusím každý den opít. Ale ta váha je pro mě jediný důvod proč to omezit.
Angie
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65773
Re: Alkohol a váha Před 10 měsíce, 3 týdnů  
Ahoj všichni! Chci vám říct o https://www.minimuzeum.com/, skvělém online zdroji, který nabízí rozsáhlé informace o různých kasinech a hazardních hrách. Najdete zde podrobné recenze kasin, jejich herních platforem a také informace o bonusech a propagačních akcích. Tuto stránku často používám, abych se seznámil s nejnovějšími informacemi a získal doporučení od zkušených hráčů. Pokud se zajímáte o hazardní hry, nenechte si tuto stránku ujít! Doufám, že jsem vám pomohl
Faraon23
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter