Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Agresivní alkoholik
#9479
Agresivní alkoholik Před 11 rok, 10 měsíce  
Dobrý den, touto formou žádám o radu co dělat v případě našeho souseda Oldy . Žiji velice krátce se svým přítelem Radkem v jeho domě , přítel má kamaráda, který se čerstvě nastěhoval vedle nás do zahrady do karavanu a před rokem Olda bydlel s mým přítelem , jelikož neměl střechu nad hlavou. Od loňského léta , kdy si našel přítelkyni, bydlí společně s přítelkyní, nyní v karavanu .Okolí, které Oldu zná tvrdí, že je alkoholik, prý se i léčil, ale z léčby odešel. Tuto sobotu jsme dělali oheň a sešli jsme se s ostatními sousedy, neměla jsem dobrý pocit , že Olda pije, před mým přítelem má respekt a nepije, ale můj přítel je tento týden pracovně mimo bydliště. Oldu znám krátce a je to chlap, kterému je 48 let, tak mne bylo hloupé mu říci, že nemá pít a ještě jsem udělala zásadní chybu, donesla jsem Morgena , ale zmocnil se ji Olda. Zábava byla prima, hrálo se na kytaru a zpívalo, po chvilce jsem slyšela jak je Olda vulgární na svou přítelkyni, která za chvilku odešla. olda si sedl vedle mne, začal na mne sahat a přesvědčovat mne o nějakých šílených nesmyslech což mi bylo nepříjemné, ale já v tu chvíli mám blok a nejsem schopna nic ( jsem rozvedena z důvodů fyzického napadení a dlouhodobého psychického týrání). Zvedla jsem se a šla od ohně, cestou jsem se zastavila u jeho přítelkyně u karavanu, abych se podívala zda je v pořádku, a najednou vidíme, že Olda si to míří k našemu domu, tam nějakou chvilku lomcoval dveřmi a pak šel ke karavanu,kde jsem mu oznámila, že jeho přítelkyně jde spát k nám. Jen se za námi díval, najednou se rozběhl dostihl nás na zápraží, nerespektoval mou žádost, aby opustil náš pozemek, pořád mlel nesmysly, to už mi zoufalstvím a strachem přestalo fungovat tělo,nemohla jsem se nadechnout, mluvit a podlamovaly se mi nohy. zvolily jme s jeho přítelkyní útěk k sousedům.Jeho přítelkyně se pak vrátila do karavanu. Je na ni vulgární, prý ji i fyzicky napadl, ráno, když spala ji prý pomočil. Teď si nic nepamatuje, omlouvá se , ale prý to dělá opakovaně. Mám z něj strach, opět mne to tak rozhodilo, že nejsem schopna fungovat, jsem v kontaktu s mou psycholožkou, ke které pravidelně docházím od doby, kdy mne napadal můj muž.Radek, můj přítel to bere na lehkou váhu,nechápe, jaké mám teď pocity,strachy a úzkosti. vynadal mi, že jsem to dopustila, aby se Olda Opil. Co radíte, jak postupovat teď v komunikaci s Oldou a jak zabránit tomu , aby se to opakovalo. Děkuji za odpověď Dáša
Dáša

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9485
Re: Agresivní alkoholik Před 11 rok, 10 měsíce  
Nevšímat si ho, nemluvit s ním, neznat ho!Co nejdál od něho!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9487
Re: Agresivní alkoholik Před 11 rok, 10 měsíce  
Váš přítel bud´nezná celou stránku věci,nebo situaci zlehčuje.Každopádně se vašemu nájemníkovi vyhýbejte,dejte mu jasně najevo,že s tím,že s vámi sdílí vaši zahradu nesouhlasíte a hlavně ON NESMÍ VIDĚT,ŽE SE HO BOJÍTE.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9488
Re: Agresivní alkoholik Před 11 rok, 10 měsíce  
V každém případě je pro vás důležité-udržet nejen odstup,ale též dodržet to,aby vás respektoval.Ohledy na věk,nebo jakékoliv ohledy se vám v jeho případě nevyplatí.Můj názor je,že abstinoval,ale svoji situaci nezládl a nyní se jeho problémy s pitím vrátili-budou se zhoršovat zcela jistě.Stejně jako jeho chování a agresivita!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter