Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Centrum Laxus - mé zkušenosti a názory
#258
Re: Centrum Laxus - mé zkušenosti a názory Před 14 rok, 3 měsíce  
Květo, nedokážu posoudit jestli se měním nebo ne. Je pravda, že se teď soustředím víc na sebe a nepřipouštím si problémy ostatních. Je to složité.
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#259
Re: Centrum Laxus - mé zkušenosti a názory Před 14 rok, 3 měsíce  
Hani,jsi skvělá žena a rodina na Tebe bude jednou hrdá. A už to nechci dál nějak rozebírat, na to jsou lidé povolaní ke kterým Ty docházíš.
Měj se dobře navzdory všemu složitému a přeju Ti pro tuto dobu alespoň malé radosti.
Květa
Květa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#260
Re: Centrum Laxus - mé zkušenosti a názory Před 14 rok, 3 měsíce  
Ještě doplním tu první větu:
Hani, jsi skvělá žena,vzorem pro mnohé a rodina na Tebe bude jednou hrdá a bude tě správně podporovat a doprovázet.
A už budu ššššššššššt ahoj Květa
Květa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#261
Re: Centrum Laxus - mé zkušenosti a názory Před 14 rok, 3 měsíce  
Květo, vůbec nebuď šššššššššššššššššt, jen povídej. Já mám život radostný a docela pohodový, žádné kafastrofy mě neprovázejí. Složitost vidím v tom, vysvětlovat proč to neví můj manžel. Máme pěkný vztah, komunikace mezi náma nevázne ale já tohle beru jako svoje selhání a nechci nikomu přidělávat starosti. Už jsem to tady psala, tak ať se neopakuju. Paradoxně by bylo asi jednodušší, kdybych tady ležela denně opilá a neschopná života, pak by to se mnou řešili. Mám veliké odhodlání se z toho dostat sama, zatím mě to jde.
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#262
Re: Centrum Laxus - mé zkušenosti a názory Před 14 rok, 3 měsíce  
ano, to všichni vidíme a fandíme Ti.
Květa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#358
Re: Centrum Laxus - mé zkušenosti a názory Před 14 rok, 3 měsíce  
Byla jsem dneska na pravidelném ranním pondělním dýchnutí. Poprvé jsem se tam s někým potkala. Dýchala přede mnou. Byla mě povědomá, pamatovala jsem si jí pár let zpátky. Vychovávala dvojčátka, dva chlapečky, jeden byl postižený, ona je paní doktorka. Měli jsme jí všichni za velkou mámu se svatozáří, obětavou a vždycky klidnou a v pohodě. Byla jsem docela hodně překvapená, že jsem tam viděla zrovna jí, do ní bych to nikdy neřekla. Alkohol nezná hranic a mezí.
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#363
Re: Centrum Laxus - mé zkušenosti a názory Před 14 rok, 3 měsíce  
Ahoj Hani,
jsi skvělá, bez Tebe by to tu nebylo ono.
To je fakt alkohol má dlouhé drápky.
Květa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#365
Re: Centrum Laxus - mé zkušenosti a názory Před 14 rok, 3 měsíce  
Květo, to vůbec ani neříkej na hlas, teď jsem zrovna vedle v diskusi psala Irence, že je pro mě závislost na alkoholu stejně tak omezující jako doživotní abstinence, a že jsem neopustila vizi, že se dá pít organizovaně, tak jako zcela normálně.
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#369
Re: Centrum Laxus - mé zkušenosti a názory Před 14 rok, 3 měsíce  
Už jsem to četla. Líbí se mě Tvoje bezprostřednost. Je tu díky Tobě i Ivlice určité odlehčení, který je tady hustě potřeba a každý to nedokáže.
Co se týče toho monentálního názoru, že se dá pít organizovaně, když měl někdo problémy s alkoholem, neřeším.
Byla doba, kdy můj syn říkával, ře jeho abstinence je jen dočasná a já byla šťastná, že zrovna teď abstinuje.
Pa
Květa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#372
Re: Centrum Laxus - mé zkušenosti a názory Před 14 rok, 3 měsíce  
Květo, nedovedu si představit, že bych něco podobného řešila se svými dcerami. Máš můj obdiv. Já je vychovala ani nevím jak, obě byly vzorné ve škole a pubertu jsme tak nějak přešly. Já jsem neustála to, že se osamostatnily a že mě opustily. Potřebuju jim organizovat život dodnes. A s tím se peru, abych nebyla ta trapná a otravná tchýně. Já nemám žádný velký závažný hmatatelný problém. Spíš jsem takový ten fracek, který otravuje z nudy. A připadám si divná. Zemětřesení na Haity mě nechává naprosto v klidu ale jsem ochotná si jít okamžitě lehnout před taxisův příkop, aby se tam nemrzačili koně. A to je jenom útržel z mých úchylek Ale věřím, že se to časem poddá.
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter