Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Centrum Laxus - mé zkušenosti a názory
#379
Re: Centrum Laxus - mé zkušenosti a názory Před 14 rok, 3 měsíce  
Já to chápu Hani se zemětřesením nemužeš nic udělat, ale na tom taxisu je šance,zkrátka nezabejváš se něčím co nejde změnit ,to není uchylka to je naprosto přirozený.Jinak gratuluju k další pozitivní dechovce.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#381
Re: Centrum Laxus - mé zkušenosti a názory Před 14 rok, 3 měsíce  
Ahoj Ivliku, ráda tě vidím, máš pravdu v tom, co píšeš. Možná jsem neuvedla zrovna vhodný příklad ale ve mě zvířata všeobecně vzbuzují daleko víc soucitu než lidi. Ve čtvrtek jdu na další sezení do Laxusu a budu vracet vyplněný dotazník. Musím tam vypsat, jakých cílů bych chtěla dosáhnout. Kromě alkoholu si lámu hlavu s tím, jak tam vypsat ty svoje duševní pochody, aby mě nedoporučili rovnou na uzavřené oddělení. Když byly děti doma a když jsem pila, tak to byla hlava čistá a nebyl čas. Ale teď mě mozek šrotí na plné obrátky.
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#382
Re: Centrum Laxus - mé zkušenosti a názory Před 14 rok, 3 měsíce  
Zaměř se na sebe na svoje plány a cíle pro sebe, protože pokud budeš v pohodě ty bude i to ostatní.Co tvoje tyldi?
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#383
Re: Centrum Laxus - mé zkušenosti a názory Před 14 rok, 3 měsíce  
Tildy šiju, přes víkend jsem šila 3 pro jednu paní do České Lípy. Já si z hlavy potřebuju dostat blbosti, kterýma se intenzivně zabývám, ve kterých se hnípám a snad si to hnípání vnitřně i užívám. Proč není uklizený chodník od sněhu, proč vnoučata od sousedky ze shora na návštěvě dupou a nenosí bačkory, proč dostanu v práci papír s razítkem nalevo když má být napravo atd. atd. atd. atd. Neumím být nad věcí a chci se naučit být lhostejná. A to si asi jako další bod napíšu do toho dotazníku do Laxusu, že chci umět být k těmhle věcem lhostejná. Umět být nad věcí.
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Poslední úprava: 16/02/2010 10:51 Provedl: hana.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#384
Re: Centrum Laxus - mé zkušenosti a názory Před 14 rok, 3 měsíce  
Hani, nemyslím si, že máš málo soucitu k lidem. Svědčí o tom Tvoje účast na tomhle foru. Myslím si, že tu nejsi jen proto, že Ti to pomáhá. A umím si Tě taky představit, že kdybychom Tě potkali s děckama v našem městě až budeme vybírat pro Adru, která pomáhá i na Haity, že nám do kasičky taky s úsměvem přispěješ. A zvířátkům taky musí někdo věnovat svou pozornost.
Mos Ti fandím K
Květa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#385
Re: Centrum Laxus - mé zkušenosti a názory Před 14 rok, 3 měsíce  
Další dukaz uspěšné léčby,ty si uvědomuješ že se hnípeš v maličkostech,víš o tom a mužeš s tím pracovat/pak že nemáš dost námětu na cíle/pořád se učíme a celej život na sobě pracujem.Je to super když vidíš na sobě jak se měníš to, co ti před rokem dělalo problémy dneska je brnkačka.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#386
Re: Centrum Laxus - mé zkušenosti a názory Před 14 rok, 3 měsíce  
Ivliku, ty jsi perfektní parťák. Mě tady vyhovuje ta anonymita. Asi bys byla překvapená našim osobním setkáním, já jsem sdílná ve výjmečných případech. Já mám špatné zkušenosti z partnerských vztahů i s některými členy nejbližšího příbuzenstva a lidi prostě moc nemusím. Já miluju samotu. Jsem o sobě přesvědčená, že stojím nohama pevně na zemi a mám racionální uvažování a na druhou stranu se vytáčím a komplikuju si život blbostma. Mám pocit, že se hledám a doufám, že to nebude dlouho trvat.
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#387
Re: Centrum Laxus - mé zkušenosti a názory Před 14 rok, 3 měsíce  
To co se stalo /alkohol,rozvody/mělo svuj smysl,jak jinak by sis sama sebe uvědomila a pracovala s tím.Tys to pochopila a hodláš něco ve svým životě změnit.A to je tvuj cil najít se a žít podle svých představ bez výčitek.Uvědomit si proč tu seš.Je to běh na dlouhou trat,já se taky pořád hledám,ale už to tak nebolí a vím že výsledek bude stát za to!
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#388
Re: Centrum Laxus - mé zkušenosti a názory Před 14 rok, 3 měsíce  
S happy endem počítám od první chvíle, co jsem se pro tento boj rozhodla. Je to takové 100 x nic umořilo osla. Já jsem hodně dobrá v tom, vytvořit si masku té dokonalé ženské, které malé procento závidí a velké procento se...... Ale až teď si uvědomuji, že si tím vlastně ubližuju sama, že to žádná výhra není a že se z toho budu muset ku prospěchu věci nějak elegantně vybruslit. A na bruslích jsem stála naposledy před 18 let, tak to půjde ztuha.
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#389
Re: Centrum Laxus - mé zkušenosti a názory Před 14 rok, 3 měsíce  
Bruslení se nezapomíná,je to jako jízda na kole,párkrát objedeš kolečko.....!
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter