Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Centrum Laxus - mé zkušenosti a názory
#394
Re: Centrum Laxus - mé zkušenosti a názory Před 14 rok, 2 měsíce  
Ivliku, já to mylela obrazně.Na brusle ho postavit nehodlám. Mám se ráda, spadla bych jenom jednou.....
a už bych se nezvedla
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#444
Re: Centrum Laxus - mé zkušenosti a názory Před 14 rok, 2 měsíce  
Mám za sebou další sezení v Laxusu. Opět super. Do konce března budu abstinovat, pak dostanu příležitost (za přísných bezpečnostních podmínek) zkusit pití. Podala jsem jak v Laxusu tak i v AT ambulanci naprosto stejné informace, přesto je v obou zařízeních diagnoza rozdílná. Opět musím pochválit svojí psychoterapeutku, která poslouchá a poslouchá a nechává mě mluvit a tím co občas řekně mě skvěle uklidňuje, navádí na správná rozhodnutí atd. atd. atd. Stanovily jsme si plán. Musím říct, že jsem rozhodně klidnější a pozoruju na sobě pohodovější přístup. Dokonce jsem byla včera večer nadechnutá, že se se vším svěřím manželovi. Byla k tomu velice příznivá situace, povídali jsme si o psychické podpoře partnerů, ale pak jsem to zavrhla. V pondělí jde a "kudlu" s urvaným meniskem, tak nechci, aby si doma 3 - 4 týdny krátil volnou chvíli přemýšlení o mém problému.
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#462
Re: Centrum Laxus - mé zkušenosti a názory Před 14 rok, 2 měsíce  
Ahoj Hani,Ivliku a Květo ( samozřejmě i všichni ostatní ).Koukám,jak se tady živě diskutuje a mám z toho radost.Je pro mě hodně důležité si tady pročítat příběhy a zkušenosti druhých.Zrovna dneska jsem uklízela v papírech a takovém tom "bordýlku" v šuplíkách a zasekla se nad starými deníky z léčeb i ze života.Četla jsem a četla,vzpomínala a občas se styděla. Viděla jsem,jak jsem lhala rodině i sama sobě.Asi je dobré si to připomenout.
P.S. Na Taxisu se už koně nezabíjejí ( naštěstí )
Irena
Senior Boarder
Příspěvky: 40
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: Plzeňsko Narozeniny: 03/04
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#463
Re: Centrum Laxus - mé zkušenosti a názory Před 14 rok, 2 měsíce  
Zdravím Irenko,je dobré si připomínat a zavzpomínat,já to mám taky všechno schované a ráda se v tom hrabu,taky se občas zastydím,ale už je pro mě důležitější přítomnost.Jsi ve spojení s některýmy děvčaty z léčby já vím že jedna z nás už bohužel není mezi námi,neustála to, některé se vrátily,většina je v pohodě z toho mám velkou radost,byly jsme výborná parta.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#464
Re: Centrum Laxus - mé zkušenosti a názory Před 14 rok, 2 měsíce  
Čauky ženský, já nemám ani nic napsaný ani nic schovaný, stačí jenom zavzpomínat a stydím se taky. Dneska jsem hodně dobrá, právě doprala 3 pračka, mám umytá okna a peču v pekárně mazanec. Musím ještě vydržet po desáté běží Bauer 2x15 km, koukáte na olympiádu?
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#465
Re: Centrum Laxus - mé zkušenosti a názory Před 14 rok, 2 měsíce  
Nazdáár Hani koukám,ale ted jsem měla noční tak mi hodně uteklo,nejvíc mě zajímá samosebou hokej.Já peču ted buchty,první dcera ¨má zítra svátek a má je ráda tak se štavim.že by jarní úklid?
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#466
Re: Centrum Laxus - mé zkušenosti a názory Před 14 rok, 2 měsíce  
Ivliku, tak trochu předjarní úklid. Můj manžel doma stále něco buduje, takže je to tady průběžně jako na staveništi, ale snad se to chýlí ke konci. Jakmila nastane zahrádkářská sezona, tak se budeme věnovat chatce a zahrádce a doma bude klid. Zítra příjde mladší dcera s přítelem na oběd.
Hokej sleduju taky nejvíc ale i ostatní, skoky a běh na lyžích. Chodíš jenom na noční nebo střídáš směny?
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#467
Re: Centrum Laxus - mé zkušenosti a názory Před 14 rok, 2 měsíce  
Střídám směny ranní a říkám tomu půlnoční,od 18 do 00:30.Dělám v kantýně ,tam je nepřetržitej provoz.Neprodává se tam alkohol.Dřív jsem vlastnila restauraci?!?Z pochopitelných důvodů jsem ukončila podnikání.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#468
Re: Centrum Laxus - mé zkušenosti a názory Před 14 rok, 2 měsíce  
No tak to chápu, já jsem klasická kancelářská myš, jenom před pár roky jsem to chtěla zkusit a dělala jsem pár měsíců zástupkyni vedoucího prodejny, střídala jsem ranní a odpolední a každou druhou sobotu, byl to pro mě tak hrozný nezvyk, že jsem utekla zpátky do kanceláře.
Na noční jsem chodila 1,5 roku uklízet, když jsem byla na mateřské, každou druhou noc, rozhodila jsem si za tu dobu tak spaní, že jsem se z toho další skoro celý rok rovnala. Už se těším do důchodu.
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#469
Re: Centrum Laxus - mé zkušenosti a názory Před 14 rok, 2 měsíce  
Ahoj Iruš,
moc se v tom stydění nehnípej, všichni se máme kolikrát za co stydět ( a jak). Jak píše Ivlika, důležitější je přítomnost.
Přeji hezký pohled na sebe, my Tě tak vydíme.
Pa
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter