Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít?
#7587
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 12 rok, 3 měsíce  
Katko, ten človíček je v Tobě, bojí se, sám neví čeho.Nadechni se, a zkus něco z těch rad, kterých je tu dost.Lékař, znovu léčení, AA, antabus, cokoliv a přestaň se bát.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7595
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 12 rok, 3 měsíce  
Děkuji všem za milý přivítání, jste fajn.
Kateřina
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7644
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 12 rok, 3 měsíce  
Život stojí za to PROŽÍT JEJ.Ne PROŽIVOŘIT.A UŽ VŮBEC NE,ZABÍT V SOBĚ VŠECHNO TO NEJLEPŠÍ!A VĚŘ,ŽE ALKOHOL DOKÁŽE POSTUPNĚ ZABÍT VŠECHNO,ABY NAKONEC ZABIL I TEBE.BOHUŽEL JE STÁLE SMRTELNÁ NEMOC A JEDINÝ LÉK JE TRVALÁ ABSTINENCE.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8339
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 12 rok, 1 měsíc  
A ta abstinence je výborná, vím o čem mluvím, taky jsem se smála, když mě v léčebně říkali"do smrti nepít", něco nemožného, blbého, a jde to, výborně a je to kvalitka.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8596
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 12 rok, 1 měsíc  
Dobrý den prave jsem se zaregistroval a rad bych se poradil. Jsem alkoholik a nikdy jsem se nelecil.Ted mam pred rozvodem a rozvod kvuli piti ani kvuli jiným věcem nechci.Mám dva syny a ženu.Zatím.Žena podala žádost.A ani se jí nedivím.Chtěl bych se léčit ambulantně.Neví z Vás přítomných o něčem v okolí Nymburka anebo Českého Brodu? Za odpovědi předem děkuji.
pupenec

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8599
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 12 rok, 1 měsíc  
Jdi za lékařem, ten Ti řekne, kde Ti napíšou antabus, kde hledat pomoc u Vás nejblíž.Jenže, když už je u Vás rozvod na spadnutí, asi piješ víc, než si připouštíš.Co léčebna?Co by řekla žena?Třeba by rozvod stáhla.neváhej.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8600
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 12 rok, 1 měsíc  
Dobry den Libo. Dnes jsem byl na socialce kvůli dětem nechci se jich vzdát. Doporučila nám manželskou poradnu.Moje žena mi řekla že když se budu léčit tak rozvod stáhne.Moc dobře ví že jsem na nich všech třech citově závislí.Před chvílí jsem ženu doprovodil do práce a dokonce sme se políbili.Volal jsem do AA v Praze a mohu přijít kdykoli.Je fajn vědět že vtom člověk není sám.Moc vám děkuji za vaši odpověď.
pupenec

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8639
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 12 rok, 1 měsíc  
Máte silnou motivaci.Jen nezapodcenit celou zívislost.Ta bývá bohužel mnohem silnější než je člověk schopen připustit.Já bych už vzhledem ke svým zkušenostem s ní?Nepodcenila vůbec nic a využila všech dostupných forem pomoci,které se nabízejí včetně ANABUSU- aspon´po dobu prvního roku..
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8641
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 12 rok, 1 měsíc  
Pupenečku, Ty musíš přestat kvůli sobě!!, to je základ střízlivosti.Pak až kvůli rodině.Vidíš, záleží jim na Tobě, važ si toho, přestaň, vydrž, bude Ti bezva.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9631
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 11 rok, 9 měsíce  
Dobrý den, jsem alkoholička, stydím se za to, každý den si říkám že s tím skončím, ale nějak to nejde. Nejdřív jsem myslela, že v žádném případě léčebnu, teď už si říkám, že i to, jen když mi to pomůže. Nevím, na koho se obrátit Daniela
Daniela Fialová
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter