Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: léčba a zaměstnání
#28778
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
E396 pokial na tom este nie si tak zle, tak by som na tvojom mieste skusila AA pripadne ambulantnu liecbu. Pisalo tu dost ludi, ze sa isli poradit do Bohnic a ti ich hned nahlasili na magistrat a bol im odobraty vodicsky preukaz. Mate v Cechach v tomto pripade dost blby zakon a to by ta mohlo pripravit o pracu. Radsej si to vsetko zisti dopredu. Skusal si uz abstinovat?
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28781
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
Ahoj Kira.
Ted začínám s abstinencí, tak jsem zvědav, jak to půjde. Koupil jsem si vitamíny a ještě něco na posílení imunity. Rodina mně podporuje. Je mi jasné, že by mi řidičák sebrali a navíc bych měl záznam v kartě řidiče a to je to, co nechci. Proto se snažim zjistit vše potřebné tady. Začal jsem hodně chodit ven se psem ve volnem čase a vyhejbat se hospodě. Jen hodně špatně spím.Chtělo by to nějakýho známýho doktora, kterej tam pracuje, aby mi řekl co a jak.
E396

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28782
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
Neboj spanok sa ti upravi casom, to len v zaciatkoch abstinencie je vzdy posramoteny, potom budes sapt ako babatko. Ber vela vitaminu B a magnezia a samozrejme caje na pecen - ostropestrec atd..Ono je to taka dvojsecna zbran, clovek chce s tym alkoholom skoncit a za to ho potrestaju odobratim VP a potom pride o pracu, takze potom je jasne, ze je o moc viac ohrozeny, ze sa uplne spusti a zacne pit este viac nez predtym.

Skus aj tych anonymnch alkoholikov, tam ti budu vediet poradit co a ako a tam je to annonymne, takze tam ti nic nehrozi..
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28786
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
AA navštěvuji, pomohli mně hodně, spousta lidem, kteří pak nemuseli ani do léčebny,hodně pochopili, poznali, co vlastně alkoholismus je, jak přestat pít, co tě může potkat-alkoholické sny, co s nimi.....To špatné spaní není dobré, ale když vydržíš nepít, časem se srovná.Jen se nenapij.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28787
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
Jsem z Prahy, tak mi poradíte, kde tady nejlíp. Prosím
E396

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28788
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
Na internetu mají AA své stránky, v Praze je několik skupin, myslím, že Na Poříčí je silná, velká skupina, funguje každý den.Můžeš vyzkoušet všechny.Určitě ti poradí dobré lékaře, terapeuty, kdybys měl zájem i o jinou léčbu.Neboj, bude ti tam fajn.Poznáš lidi, kteří abstinují třeba 20 let, je to výborná motivace.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28789
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
Díky moc. už jsem něco našel, přesně na tom poříčí. Zase se tady objevim a budu informovat jak jsem pokročil
E396

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28790
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
Neboj se ptát, na vše, co tě zaujme, rádi tě informují, pomůžou.Jediným požadavkem pro členství v AA, je touha přestat pít.Z této diskuze už se zadařilo zvládnout abstinovat díky AA pár lidem, drží se, mají srovnané vztahy v rodině, studují, radují se ze života.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28810
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata
Senior Boarder
Příspěvky: 56
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28811
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata
Senior Boarder
Příspěvky: 56
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter