Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: léčba a zaměstnání
#28831
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
Díky Renčo,
tak jsem se přihlásil do toho Prev centra. Zněli docela fajn, tak uvidíme. Ale ještě se zajdu podívat stejně na to Poříčí.
Díky moc
E396

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28835
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata
Senior Boarder
Příspěvky: 56
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28867
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
Kde je Renda? Už zase šlape chodník v Německu?
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28868
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
Ja byla Na Porici v AA (tehdy na radu Liby zde) a za sebe muzu rici ze uz-nikdy vice.Ale zalezi na tom,co Ti "sedne".Kazdemu pomuze neco jineho.Zalezi na tom,jak moc je clovek odhodlany prestat.Pak staci jen hledat,co pomuze a vytrvat...Treba Anna zde psala o stacionari na Ondrejove,mam s tim take dobrou zkusenost.Ale uvidis,dnes uz mas hodne moznosti...Moc drzim palce!
Jane,tohle jeste nebyla "zlata",ze;-)?
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28871
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata
Senior Boarder
Příspěvky: 56
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28872
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
Vůbec mně nevadí, že AA nechápete, důležité je, že pomáhají stovkám, tisícům, lidí po celém světě.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28874
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
Chodím do AA už celkem dlouho, pár roků a vždy mně pobaví nějaký ten názor na AA. Třeba, že je to sekta, či lidé tam jsou jako stádo a hlavně, že něco musí. To bych tam jako velmi sobecký a pyšný člověk nikdy nezůstal.Znám plno lidí z AA a každý je jedinečný a nedovedu si představit, že by někoho poslouchali. Sám se dodnes ježím když slyším že něco musím. Jsem typický alkoholik se svoji tvrdohlavou hlavou a v AA mně opravdu dostala osobní svoboda a to, že nic tam nemusím, vše je na mně. A že jsou tam divní lidé? Jasně že jsou, je opravdu divné, když tolik rozdílních lidí se v dnešní době k sobě chová slušně s pochopením a tolerancí. Ten rozdíl vnímám i zde na tomto foru, takové chování v AA opravdu neznám.
Jedna kamarádka z AA mi vyprávěla, proč tam vlezla. Jeden její známí byl na mítinku jednou a hned si udělal obrázek o AA a tak ji řekl, ať tam určitě nechodí, že je to sekta plná divných lidí. No zajimavý názor po jedné náštěvě, nicméně milá kamarádka právě proto, že ji bylo řečeno ať tam nejde, přišla. A jak sama říká, zahnal ji tam alkohol a pýcha, nikdo ji přece nebude říkat co má dělat.
Jedinou podmínkou členství v AA je touha přestat pít, nic víc a nic míň. AA však opravdu není jedinou cestou, ale je tou moji. Sám na to být, no to je vcelku smutné, odborník, no mám problém již od dětství s autoritami, ale když nebude zbytí budu se snažit vyhledat pomoc i u něj, já si zvolil AA, přesto, že se mi první mítinky AA zdáli divné. A dnes vím, že AA změnilo vše v mém životě a neměnil bych. Michal K
Michal K

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28875
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata
Senior Boarder
Příspěvky: 56
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28878
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
Nejhorší bylo, že po setkání na AA měli ostatní potřebu si telefonovat,komunikovat, a doma se to teda rodině nelíbilo ani náhodou.Měla jsem z toho problémy a musela jsem se zapírat-tolik zkoušenost.Trochu - hodně jako sekta.
Zdena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28883
Re: léčba a zaměstnání Před 8 rok, 11 měsíce  
a jak jsi svůj alkoholismus vyřešila? taky bereš tunu prášků a jsi happy jako já? už nepiju tři měsíe a na aa jsem nebyla
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter