Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Potřebuju poradit a podpořit
#17397
Re: Potřebuju poradit a podpořit Před 10 rok, 2 měsíce  
No já bych jel, ale my už máme na letošek dovolený vybraný. v Květnu ten soutok Lužnice a Vltavy, no a pak Baťův kanál. Musím sebekriticky poznamenat, že je to víc, než si zasloužíme. Říká se - kdo nepracuje, ať nejí, tak se mi zdá, že si budeme užívat až, až. Pravda bylo by super poznat lidičky, kteří mají stejné problémy a pokecat. Jednou za rok jezdíme do léčebny na sraz a je to vždy paráda. Minule asi 70 abstinujících alkoholiků pohromadě a to prostředí léčebny, vzpomínky... Síla. Tak nějak si představuji vaše setkávání se v AA. Mě to vždycky strašně nabije. Už se těším, až se mi ve schránce objeví obálka s pozvánkou. Podobnou jsem našel v úterý. Pozvánka na opakovačky. Naposled jsem byl loni v únoru a nějak jsem to odkládal a odkládal, ale teď pojedu. Vím, že to prostě k doléčování patří. Tak že vlastně další týden dovolené. Moc dík za pozvání.
Karel Preisler
preisler-karel@seznam.cz
Gold Boarder
Příspěvky: 163
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno, Jubilejní 23 62000 Narozeniny: 05/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter