Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...3456789...21
Dolů
Téma: detox Bohnice
#17436
Re: detox Bohnice Před 10 rok, 2 měsíce  
Velmi varuji před detoxem Bohnice.Po velkých osobních problémech(opravdu černá kronika)jsem asi čtrnáct dní pil.Dostavily se deprese a pocitu bytečnosti na světě.Tak jsem se zbalil a sám odešel do Bohnic.Byl jsem hospitalizován na detoxu.Přijetí bylo vlídné.Následovaly tři dny na lůžku a připadal jsem si jako v civiliované nemocnici a bylo mi lépe.Přeložení na uzavřené od.o patro níže byl šok.Vrátil jsem se do 70'let na vojně.Pacienti si museli uklízet sami(ti bezdomovci kteří tu byli ukryti před probíhající zimou neuklízeli).Záchody když jsem šel uklízet to byl děs,vlastní kávu mi uvařili do zavařovačky,do od.nesměli ani cigarety ale podivné typy řad pacientů je měli a také předraženě prodávali.Podlézání podivným předákům. Sepisování elaborátů(důrazně varuji žádná upřímnost)vše bude později použito proti vám.A nyní přijde to proč to píši.Na moji žádost ,že odcházím mi bylo zděleno že mi odebírají řidičák.Nejen že mi nepomohli ale ,zaplatit psychotesty a antabus.Nikdy jsem nejel opilý,body mám všechny a pokutu za 20let jednu.Průkaz mám pouze podmínečně.Důrazně varuji normální lidi před Bohnicemi.Rozhovory s psychiatrem doslova přepsány poslali na obvod. .Ožralý Janoušek dál jezdí.Psychiatr Bém dál krade.Předseda (lok) Rát je na svobodě.Takové tedy je taky zdravotnictví v republice.Moc nenadávám ale tohle bylo už moc.MILAN
Milan

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17437
Re: detox Bohnice Před 10 rok, 2 měsíce  
Co tady žvaníš .Pro lidi kteří ti uvěří je to velmi nebepečné.Milan
MiM

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17439
Re: detox Bohnice Před 10 rok, 2 měsíce  
S tím řidičákem má pravdu...Pokud jdeš do Bohnic na detox a nenastoupíš následnou léčbu, náhlásej tě jako potenciálně nebezpečnou osobu (diagnoza F10x) na dopravní inspektorát, který ti zastaví řidičské oprávnění cca. do 5ti dnů..A že mistři jako Janoušek přejíždí ožralí Vietnamce, to ovšem nikoho nezajímá, na ty totiž nemaj !!! Ale na vožralu co se vypil až k nim na detox, toho sešrotujou..Maj na to dle debilních zákonl právo, bohužel
láďa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17442
Re: detox Bohnice Před 10 rok, 2 měsíce  
Nikdy jsem o tom v jiné léčebně neslyšela.Ale prý je to zákon.Když se zamyslím, tak vlastně jdu na léčení proto, že mám potíže s alkoholem, nedokončím léčení, takže jsem se rozhodla pít dál, tím pádem jsem nebezpečná řidička.Ale z druhé strany, alkoholička jsem do smrti, takže bych stejně ten řidičák neměla mít.Asi to berou tak, že člověk chce přestat pít a nechce.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17458
Re: detox Bohnice Před 10 rok, 2 měsíce  
Je to povinnost lékařú vázaná předpisem oznámit dopravce skutečnost o protialkoholní,protidrogové léčbě.Psychiatr má právo postarat se o to,aby byk řid.průk.odebrán,v případě sabotování léčby,nedokončené léčby pro potenciální nebezpečnost.Jsou léčebny,kde se toto nařízení obchází-ovšem je jich málo.ŘIDIČÁK TI NIKDO NEVEZME,KDYŽ SE PROKÁŽEŠ,ŽE OPRAVDU CHCEŠ SE SVOJÍ ZÁVISLOSTÍ NĚCO DĚLAT NEJEN BĚHEM LÉČBY,ALE I PO NÍ.Což se v tvém případě nestalo.Já nastoupila do léčebny s tím,že potřebuju pomoc,že musím udělat pro sebe maximum.Bez ohledu kolik je tam povolených cigaret,jaké tam jsou záchodky-je to důkaz o tom nakolik závislost s někým pohýbe,že je nedokáže po sobě udržet v pořádku-S TÍM,ŽE TAKTO MŮŽU ČASEM DOPADNOUT I JÁ.Co se týká kávy-byla jsem mnohokrát na léčení a zakoupit,či nechat si zakoupit svůj hrnek na kávu je zcela běžné a pro mne normální.Myslím,že chyba je někde jinde.myslím,že jen hledáš důvod proč v pití pokračovat.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17583
Re: detox Bohnice Před 10 rok, 2 měsíce  
Systémy léčení alkoholiků jsou už někde jinde.Ponižování,podivné elaboráty,lámání osobnosti,silného člověka nevytvoří.Přestat pít je otázka vlastního chtění,ne vytváření zlomeného slabocha kterému manželka bude dělit peníze.Viděli jste Dr.Nešpora,to je zážitek.Sám uspěšně abstinuji ale než tento systém léčení ,raději whisky.Milan
MiM

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17587
Re: detox Bohnice Před 10 rok, 2 měsíce  
Milane, nechápeš, má tam vše smysl.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17608
Re: detox Bohnice Před 10 rok, 2 měsíce  
Milá Líbo,úspěšnost léčby se měří procentem vyléčených a nebo částečně vyléčených.Při mém pobytu na detoxu tam někteří byli i po dvanácté.Má smysl tam takové lidi brát ?Procento vyléčených a nebo částečně je velmi malé.Má-li to někdo jako azyl před zimou a také tito lidé tam jsou ,jsem pro vytvoření placeného léčení.Půjdou tam ti co opravdu chtějí a bude vysoká úspěšnost.Jenom ne žádnou falešnou solidaritu (MHD páchne provokujicími bezdomovci,některé části veřejného zdravotnictví jsou ničeny lidmi kteří se ani nechtějí léčit).Bohužel je to také o Bohnicích.Milan
MiM

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17610
Re: detox Bohnice Před 10 rok, 2 měsíce  
Způsob léčení, jak popisuješ se zvládnout dá, má smysl!A platit léčení?Kdo má 1200kč minimálně za jeden den, 3 měsíce pobytu????
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17618
Re: detox Bohnice Před 10 rok, 2 měsíce  
Ale souhlasím, že spousta lidí léčebny zneužívá k tomu, aby si tam olízali rány, dali se do kupy a vyrazili znovu pít, fetovat.A nyní, jak se neplatí stovka za den, jich jistě přibude.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...3456789...21
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter