Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...45678910...21
Dolů
Téma: detox Bohnice
#17645
Re: detox Bohnice Před 10 rok, 2 měsíce  
NEŘEKLA BYCH,že si jde kdokoliv do léčebny odpočívat,lízat rány a podobně.Spíš se vylekají programu,který je na tělo,nebo utečou předčasně,protože chtějí řešit něco docela jiného NEŽ SEBE A SVŮJ PROBLÉM.Hledají problém tam,kde žádný není a hlavně ten vnější,aby utekli před tím vnitřním.Taky bych tu mohla řvát a hanit léčebny,že se tam krade,že tam někdo přinesl vši,či jiné berušky,že jsem se po druhých štítila jít do sprchy nebo na toaletu,že se tam mnohé ženy nesprchovaly vůbec a páchly.Ale přece toto je realita celé závislosti.Mohla jsem si přiznávat jen to jediné-svoji vděčnost,že jsem takto nedopadla.Ale ne soudit a kydat hnůj a hledat výmluvy proč jsem nemohla léčbu dokončit.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17646
Re: detox Bohnice Před 10 rok, 2 měsíce  
Zřejmě to bylo od Líby myšleno tak, že když se někdo rozpije a neni schopen to sám zastavit, využije týden na detoxu, tam ho z nejhoršího dostanou i za pomoci prášků které by sám těžko sehnal a pak už na ustavní léčbu nenastoupí..taky takové lidi znám
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17647
Re: detox Bohnice Před 10 rok, 2 měsíce  
To jsou
ti,kteří si uvědomují,přiznávají jenom svoji fyzickou bolest a ztrátu.Tu duševní SILNĚ POPÍRAJÍ.Za sebe bych nikoho nepodporovala v tom,že chtějí svůj neůspěch,to,že nemohli dokončit něco(jako léčbu,která je jen počátek)aby sváděli vinu na léčebnu,na lékaře a pod.Beru to jako osobní selhání a ne jako důvod začít se rochnit v sebelítosti a vlastním sebeklamu,utvrzovat v tom druhé-což mi michodem zavání manipulací(ve které jsou alkoholici mistři).Smrdí to jediným-touhou v pití pokračovat,protože jsem si našla k tomu i patřičné odůvodnění.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17652
Re: detox Bohnice Před 10 rok, 1 měsíc  
Ze své zkušenosti vím o lidech, kteří opravdu do léčebny šli jen pro to, aby měli kde bydlet. Zcela záměrně si léčbu prodlužovali atd.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17654
Re: detox Bohnice Před 10 rok, 1 měsíc  
Jasně, že takových vyčůránků je víc, hlavně na zimu, do tepla.Režim znají, zvládnou, přiberou pár kil, dají se do formy a až se jim chce vyráží znovu ke své droze.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17663
Re: detox Bohnice Před 10 rok, 1 měsíc  
Je to tak.Lepší než se nechat zavřít
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17664
Re: detox Bohnice Před 10 rok, 1 měsíc  
Nesoudila bych.Zcela záměrně se léčba nedá prodloužit.Lékaři,psychiatři ani personál a už vůbec ne pacienti se nedají pít jen tak rohlíkem.Když neustojíš něco během léčby a napiješ se?Vyletíš!Program je přísný a ušitý na míru.Nutí tě všemožně,abys odkryl své vlastní já a to doslova všude.Já šla tentokrát na léčení a vím co mi dalo práce léčbu vůbec řádně ukončit,jak jsem byla vygumovaná.Nedokončila jsem ji v jedné léčebně,ale ve dvou začala jsem ve Šternberku a dokončila v Kroměříži.A nepřešla jsem jen dvě oddělení,ale 3.Pokud vím,léčba se dala prodloužit JEN V PŘÍPADECH,kdy zdravotní a psychický stav ještě nebyl v pořádku nebo když se jednalo o případy,že dotyčný se neměl kam vrátit.To se řešily pracovní a sociální problémy tak,aby opět nedošlo k pití.Tak nevím co tu stále probíráte a dáváte tím jen možnost nahrát smeč tam,kde se chce pokračovat v pití-pokud si to vůbec uvědomujete.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17666
Re: detox Bohnice Před 10 rok, 1 měsíc  
Jano, jsi nějak mimo, my píšeme úplně o něčem jiném.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17670
Re: detox Bohnice Před 10 rok, 1 měsíc  
Taky se mi zdá
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17680
Re: detox Bohnice Před 10 rok, 1 měsíc  
Přesně vím,že JSEM NA TÉMATU DETOX BOHNICE.A ze své zkušenosti přidávám že se v každém tematu snažím o udržení patřičného odstupu,KTERÝ MI UMOŽNÍ NÁHLED A NENECHÁM SE VTÁHNOUT DO ŽÁDNÉ Z DANÝCH SITUACÍ-PROTOŽE I JÁ JSEM ALKOHOLIČKA!TOT´VŠE.LIBO PROMIN´VÍM,ŽE JSI DOBRAČISKO ALE JÁ SI MYSLELA ŽE JSI SE S PROGRAMEM AA KTERÝ PROPAGUJEŠ DOPRACOVALA MNOHEM DÁL.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...45678910...21
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter