Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...567891011...21
Dolů
Téma: detox Bohnice
#17682
Re: detox Bohnice Před 10 rok, 1 měsíc  
My píšeme o něčem, ty také, ale úplně o něčem jiném, nerozumíme si.Kam jsem to dopracovala neřeš.Zatím nemůžeš.Až vydržíš pár let střízlivá, bude to o něčem.Nyní se zatím učíš novému životu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17716
Re: detox Bohnice Před 10 rok, 1 měsíc  
Co to z Vás v těch léčebnách udělali.Vy už se i kastujete.Máte už frčky?Určitě máte dotýkané dárky od Nešpora.'Co je bez chvění není pevné'.To že někdo začne znovu je lidské.Je důvod zase začít abstinovat.Pro mne není žádná meta možnost tykat Skálovi nebo Nešporovi.Milan
MiM

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17718
Re: detox Bohnice Před 10 rok, 1 měsíc  
A co ty Milane?Ty jsi začal s pitím?
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17721
Re: detox Bohnice Před 10 rok, 1 měsíc  
Já si mohu zakázat cokoliv.K tomu ale člověk potřebuje vůli,inteligenci a ne naučené fráze z příručky z čekárny.Každý člověk si musí najít vlastní způsob překonávání problému.Milan
MiM

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17726
Re: detox Bohnice Před 10 rok, 1 měsíc  
Já na pití taky šla svojí vůlí,no přiznám se,že to bylo hrozně náročné,vyčerpávající a zklamala jsem se pokaždé.Musela jsem si přiznat,že to je MOJE NEMOC.CHřipku taky nazaženeš svojí vůlí.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17732
Re: detox Bohnice Před 10 rok, 1 měsíc  
Já mám pocit že nemocní jsme všichni.Každý jinak a snažím se s tím žít.Ta tíha života ,z té není nikdo vyškrtnut.Pravidla nefungují,pojistit se člověk nemůže.Není kde.Ti co měli smůlu nebo méně štěstí nejsou sice alkoholici ale jsou na hřbitově.My jsme sice alkoholici ale nejsme na heroinu nebo nemáme cukrovku,nejsme gambleři,nejsme ve vězení,nejsme postižení,nenarodili jsme se v Africe.Narodili jsme se do nejdelšího období bez války.Každá malá vesnička má pomník z první světové(všichni byli mladí a měli mámu a tátu).My nemůžeme jenom chlastat.Milan
MiM

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17738
Re: detox Bohnice Před 10 rok, 1 měsíc  
Jenže my můžeme tu nemoc zastavit, abstinovat, ti, co padli ve válce,to je úplně o něčem jiném.A můžeš mít hodně velké IQ, silnou vůli, stejně se propiješ na hřbitov, když včas nezabrzdíš.To, že alkoholismus je nevyléčitelná nemoc, smrtelná, určitě není fráze, kecy.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17836
Re: detox Bohnice Před 10 rok, 1 měsíc  
Tím že se člověk bude litovat nevyhraje.Milan
MiM

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17840
Re: detox Bohnice Před 10 rok, 1 měsíc  
Sebelítost je pro alkoholika zničující.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18686
Re: detox Bohnice Před 10 rok  
Dobrý den. chci se zeptat délka detoxu závisí na čem ? Manželovi psycholožka říkala, že v jeho případě bude cc 3 dny, ale v Bohnicích píši 1-2 týdny. Děkuji
Mišullka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...567891011...21
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter