Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...6789101112...21
Dolů
Téma: detox Bohnice
#18687
Re: detox Bohnice Před 10 rok  
3 dny je hloupost, nejméně těch 14 dní.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18697
Re: detox Bohnice Před 10 rok  
Ja si taky rikala. A slysela jsem o uzavrene a otevrene detoxikaci muzete mi to prosim vysvetlit ? Dekuji
misullka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18699
Re: detox Bohnice Před 10 rok  
Celkový detox má více fází.Stejně jako závislost.První je odvykací stav a jeho průběh.U všech pacientů je doba minimálně 24hod na specializovaném odděl,pod neustálým dohledem.Tato doba se prodlužuje v případě alkohol.halucinoz,paranoidních stavů,alkoholických psychoz,včetně deliria,které můžu po odnětí pití nastat.Toto všechno je uzavřená část léčby.Posléze se přechází na oddělení-otevřené odděl.tam probíhá zbytek detoxifikace,jsou tam skupiny věnované právě závislosti a problémům jednotlivců.Dává se možnost přestoupit k absolvování celé komplexní léčby v léčebnách.Tento pobyt na detoxu trvá 4-6týdnů.Jsou tam i vycházky po areálu,případně i povoleny výjezdy domů.Nikoliv na noc.Ta je podmíněna léčbou.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18869
Re: detox Bohnice Před 10 rok  
Zdravím. Jsem alkoholik. Před pěti lety jsem dobrovolně podstoupil léčbu v Nechanicích. A musím vyjádřit naprostou spokojenost s přístupem jak zdravotních sester tak terapeutů k nám pacientům. Cítil jsem z nich velikou empatii a snahu pomoci. Viděl jsem jejich zklamání z lidí , kteří se bránili léčbě a nechtěli svůj život změnit. Jezdím jednou za rok na opakovačku a vždy se těším. Odjíždím vždy velmi povzbuzen do dalšího života bez chlastu. Toto odhodlání ještě upevňuji návštěvami skupin AA. Jak už tady bylo mockrát napsáno ,my alkoholici nemáme nikdy vyhráno a se snažim využívat i těchto možností . Poznal jsem , že je velmi nebezpečné si myslet , že po léčbě to alkoholik již zvládne bez pomoci a bude abstinovat. Musíme být stále ve střehu. Tak se držme.
ricco

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18898
Re: detox Bohnice Před 10 rok  
Prosim jak je to s mobilem a telefonovanim po celou dobu lecby v Bohnicich ?
misullka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18901
Re: detox Bohnice Před 10 rok  
Většinou je mobil povolen, někde na určitý čas, někde ze začátku léčebny ne....jenže to není vůbec důležité, nějaký mobil, tady jde o lidský život.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18904
Re: detox Bohnice Před 10 rok  
V léčebně mobil být může.V některých léčebnách všichni povinně prochází ihned po příjmu detoxem.Ten trvá zhruba týden-a jsou mu odebrány veškeré jeho věci-tím i mobil.Po přechodu na běžné oddělení je mu vše vráceno zpět.Není to buzerace a omezování osobní svobody.Je to proto,aby se každý mohl ponořit sám do sebe a uvědomit si co v léčebně dělá,proč tam nastoupil,jak na tom doopravdy je.Aby se zaměřil především sám na sebe a byl připravený k léčbě.Mobil pak smí užívat jen v určitém čase,kdy není žádný program,někde ho může používat až večer.Ovšem nedoporučuju ho mít u sebe během jakéhokoliv program.Jakékoliv pípnutí,vibrace nebo zvonění se ve všech léčebnách postihuje minusovým bodem,nebo kárným napomenutím.Za celou 3měsíční léčbu nesmí být více jak 3 minusáky-a to za všechno,sčítají se za každé porušení něčeho.4 minus znamená okamžité ukončení léčby.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19202
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
Prosim a za jak dlouho cca budu moct manzela navstivit ? A kdy pak ma vychazky mimo areal ?
misullka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19205
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
Bude záležet na jeho chování, spolupráci......
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19212
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
Manžel sa lieči z alkoholizmu <-> nie je v kúpeľoch... ani na dovolenke. Pracuje na sebe v ozdravnom režime. Najlepšia pomoc je teraz pre neho - kolektív rovnako závislých, aktívne zapojených v režime liečby.
Ja

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...6789101112...21
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter